Klaus Schwab „rozdaje karty” na szczycie grupy G20. Nasza cywilizacja przestaje być „przyjazna” zwykłemu obywatelowi.

Czy zatem, ktoś może mi powiedzieć, co robił tam architekt „Wielkiego Resetu” i „Czwartej Rewolucji Przemysłowej” Klaus Schwab? Będę szczery i napiszę, że czasami myślę, że Klaus Schwab czyta nasz portal internetowy, ponieważ nieustannie mówi i robi wszystkie te rzeczy, o których mówimy, że robi, oraz, które prowadzą nas ku „światowemu totalitaryzmowi”, czyli do niczego dobrego, pisząc delikatnie.


Każdy zapis został zniszczony lub sfałszowany, każda książka przepisana, każde zdjęcie zostało przemalowane, każdy posąg i budynek ulicy zostały przemianowane, każda data została zmieniona. A proces ten trwa dzień po dniu i minuta po minucie. Historia się zatrzymała. Nic nie istnieje poza niekończącą się teraźniejszością, w której Partia ma zawsze rację.”

Fragment książki: „Rok 1984”, autorstwa Georga Orwella.

Uważasz, że to politycy wybrani przez naród tworzą prawo i zasady obowiązujące w danym kraju? Cóż, przemyśl to raz jeszcze. Istnieje „niewidzialna ręka”, znajdująca się „za kurtyną”, która pociąga za sznurki, na końcu których „uwieszeni” zostali politycy. Ci sami, których naród wybrał w demokratycznych wyborach. Oczywiście, jeżeli owa „niewidzialna ręka”, wystawia dwóch konkurujących kandydatów, to jest jej obojętne, który z nich zwycięży, albowiem obaj znajdują się pod jej kontrolą. Ot, taka mała tajemnica.

A teraz do konkretów, otóż jednym z „posłusznych piesków”, tej tak zwanej „elity”, do której należą przede wszystkim członkowie rodziny Rothschild, jest niejaki Klaus Schwab. Z pewnością kojarzycie tego jegomościa, albowiem to zaiste wielki szkodnik. Zatem ten „posłuszny szczeniak”, ma za zadanie pilnować wykreowanych polityków, aby robili oni to, czego oczekuje od nich „elita”.

I właśnie w związku z tym, Klaus Schwab „niespodziewanie” pojawił się na szczycie grupy G20 w Indonezji, aby upewnić się, że plany „Wielkiego Resetu” pozostają na dobrej drodze. Jeżeli ktoś nie nadąża za wydarzeniami nas otaczającymi to dodam, że „Wielki Reset” to autostrada prowadząca do „Nowego Porządku Świata”, a to z kolei oznacza permanentną inwigilację, nadzór, pozbawienie prawa własności. Ogólnie sprowadzenie człowieka do roli „niewolnika”.

Każdego roku przywódcy członków grupy G20 spotykają się, aby omawiać głównie sprawy gospodarcze i finansowe oraz koordynować politykę w innych kwestiach będących przedmiotem wspólnego zainteresowania, a przynajmniej tak twierdzi strona internetowa Rady Stosunków Zagranicznych. Jest to zgromadzenie najpotężniejszych narodów z najbardziej wpływowymi gospodarkami. Dość łatwe do zrozumienia, prawda?

Czy zatem, ktoś może mi powiedzieć, co robił tam architekt „Wielkiego Resetu” i „Czwartej Rewolucji Przemysłowej” Klaus Schwab? Będę szczery i napiszę, że czasami myślę, że Klaus Schwab czyta nasz portal internetowy, ponieważ nieustannie mówi i robi wszystkie te rzeczy, o których mówimy, że robi, oraz, które prowadzą nas ku „światowemu totalitaryzmowi”, czyli do niczego dobrego, pisząc delikatnie.

Stojąc przed zgromadzeniem G20, Schwab otworzył usta i „wylał” z siebie pięknie spreparowany monolog, który można by wyjąć z jednego z tych filmów o proroctwach zapowiadających nadejście „końca cywilizacji”, oraz ujawnienia się „antychrysta”. Kilka tygodni temu Klaus Schwab chwalił się wszystkimi ludźmi, których ma w swoim programie Young Global Leaders. Zdjęcie poniżej pokazuje go z dwoma z nich. Ten w środku właśnie został premierem Wielkiej Brytanii. Spójrzcie:Ważnym jest także i to abyście Szanowni Państwo zapoznali się z artykułem, który publikowaliśmy na naszym portalu a który omawia kwestie związane z Young Global Leaders. Ten program łączy takie nazwiska jak chociażby: Sebastian Kurz, który do niedawna był kanclerzem Austrii, Jean- Claude Juncker, były premier Luksemburga i przewodniczący Komisji Europejskiej, Angela Merkel, była kanclerz Niemiec, rocznik 1992, Annalena Baerbock, liderka niemieckich Zielonych, która była pierwszym kandydatem tej partii na kanclerza w wyborach 2022. Spójrzcie:


Źródło: https://salon-informacyjny.pl/young-global-leaders-czyli-szkola-mlodych-dyktatorow-nwo-new-world-order-w-tle-koordynator-klaus-schwab/

Przewodniczący WEF Klaus Schwab wzywa światowych liderów do głębokiej, systemowej i strukturalnej restrukturyzacji naszego świata. Portal Daily Wire komentuje: „Przemawiając na wydarzeniu B20, Klaus Schwab, założyciel i przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), mówił o swoich nadziejach na: «głęboką systemową i strukturalną restrukturyzację naszego świata»”. A teraz spójrzmy, co mówił sam Schwab:

Jeśli spojrzymy na wszystkie wyzwania, możemy mówić o wielu kryzysach, gospodarczych, politycznych, społecznych, ekologicznych i instytucjonalnych, ale w rzeczywistości to, z czym musimy się zmierzyć, to głęboka systemowa i strukturalna restrukturyzacja naszego świata. A to zajmie trochę czasu, a świat będzie wyglądał inaczej po tym, jak przejdziemy przez ten proces transformacji.”

Powiedział Klaus Schwab na szczycie grupy G20.

O tak Klaus, mam doskonałą świadomość tego, że świat będzie wyglądał całkowicie inaczej, po tym jak „wy” przeprowadzicie tę „transformację”, determinowaną „kryzysami”. Problem w tym, że ten świat nie będzie już w żadnym aspekcie „przyjazny” zwykłemu obywatelowi. Czy „globalny obóz koncentracyjny”, może być dla nas „przyjazny”? Przy okazji powyżej cytowanej wypowiedzi Schwaba, przypomina mi się inna wypowiedź:

Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata.”

David Rockefeller.

Kochani, tego co nadchodzi nie da się już ukryć: „Dzieci, jest już ostatnia godzina, i tak, jak słyszeliście, Antychryst nadchodzi, bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów; stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina.” 1 List Świętego Jana 2:18. To co ma miejsce i odgrywa się na twoich oczach to jedno. Natomiast musisz wiedzieć, że za tym wszystkim stoją potężne destrukcyjne siły zła na czele z samym Lucyferem.


Przeczytaj również:

Gwiazdor Hollywood Christian Bale, w relacji NBS News wyjawia: ,,Dziękuję Szatanowi za inspirację do tego, jak grać tę rolę.’’


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


18 listopada, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *