Katastrofalna ewakuacja USA z Afganistanu to nie przypadek. Ponad to Iran, Rosja i Chiny przeprowadzą wspólne manewry wojskowe.

Powracając do kwestii związanych z uranem, należy odnotować raport Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej, która podała, że ​​Iran po raz pierwszy w swojej historii wyprodukował metale uranowe, które zostały wzbogacone do 20 procent czystości. Iran Wzmocnił również swój program wzbogacania uranu do 60 procent czystości, poziomu progowego, który pozwala reżimowi na produkcję paliwa potrzebnego do broni jądrowej.


Ewakuacja z Afganistanu zarządzona przez Joe Biedna, to jedna wielka klęska i militarna kpina. Jednak, jeżeli ktoś uważa, że po prostu taka sytuacja się wydarzyła, bo CIA, oraz Pentagon i w zasadzie cały rozbudowany kompleks wojskowy w USA, nie był w stanie w sposób zaplanowany i szybki ewakuować swoich żołnierzy oraz personelu z Afganistanu, to jest w błędzie. Oczywiście mediom głównego nurtu to nie przeszkadza i nadal propagują amerykańską propagandę o tym jak to amerykanie świetnie ewakuowali się z Afganistanu.

W obliczu takiej narracji cóż można rzec Szanowni Państwo? Można jedynie rzec: żyjemy w oparach absurdu medialnego i politycznego, żyjemy w matrixie. Dlatego odrzućmy zakłamaną narrację medialną i spójrzmy, co mogło spowodować sytuację, w której największe mocarstwo świata, nagle zaczęło się wycofywać z Afganistanu i to w tak pokraczny i nieudolny sposób, że prawdopodobnie armia Tajwanu czy Wysp Owczych, lepiej by sobie z tym poradziła.

Niezależni obserwatorzy uważają, że na Bliskim Wschodzie szykuje się „coś bardzo poważnego”. To jednak nie wszystko, pojawiają się informacje, że tak chaotyczny sposób ewakuacji był zaplanowany, ponieważ amerykanie pozostawili w Afganistanie masę sprzętu wojskowego w bardzo dobrym stanie. Innymi słowy, za darmo uzbroili po zęby Talibów. Zrobili to, po to, aby pozostawić narzędzia do kolejnego podpalenia Afganistanu a i być może całego Bliskiego Wschodu.

Sytuacja na Bliskim Wschodzie jest napięta do granic możliwości. Iran, Izrael, Afganistan, dosłownie wszystko się kotłuje a maszyna destrukcji wojennej tamtego regionu zaczyna coraz mocniej się zazębiać. Najbliższe miesiące pokażą, prawdziwe intencje i przyczyny tak fatalnej w skutkach ewakuacji wojsk USA z Afganistanu. Podkreślamy jednak raz jeszcze, że to nie jest przypadek, ale według nas jest to zdecydowanie celowe działanie.

Jednak Szanowni Państwo, idźmy dalej w tej Blisko Wschodniej historii. Otóż Iran ma przeprowadzić serię ćwiczeń wojskowych z Rosją i Chinami, ponieważ reżim Iranu świętuje nieudolną ewakuację Stanów Zjednoczonych z Afganistanu i zwiększa wzbogacanie klasy uranu broni jądrowej do historycznie najwyższych poziomów. W chwili obecnej Ameryka jest pozbawiona przywódców i dryfuje, a Iran doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Nikt przy zdrowych zmysłach nie uważa, aby Joe Biden był w stanie zadbać o jedną jedyną wioskę, nawet te najmniejszą, a co dopiero o całe państwo.

W USA panuje chaos, trwa wewnętrzna wojna interesów, na czym korzystają wrogowie Ameryki. Według nas Stany Zjednoczone na chwilę obecną rozpadają się niczym Wieża Babel, w najgorszym wypadku, może nawet dojść do wojny domowej w USA. Natomiast Chiny i Rosja nie śpią i jak donosi The Washington Free Beacon irańscy i rosyjscy przywódcy ogłosili w poniedziałek (23-08-2021r.), że ich kraje wraz z Chinami przeprowadzą wspólne ćwiczenia wojny morskiej w Zatoce Perskiej jeszcze w tym roku lub na początku 2022 roku.

Dodatkowo Iran, Rosja i Chiny wyraziły zainteresowanie zastąpienia Stanów Zjednoczonych i zaoferowały współpracę z nowo zainstalowanym rządem Talibów. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Iranu ogłosiło, że: „Iran jest w kontakcie ze wszystkimi stronami w Afganistanie, tak aby przygotować grunt pod dialog i pojednanie”, oraz że ambasady Rosji i Chin nadal funkcjonują w tym kraju.

Powracając do kwestii związanych z uranem, należy odnotować raport Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej, która podała, że ​​Iran po raz pierwszy w swojej historii wyprodukował metale uranowe, które zostały wzbogacone do 20 procent czystości. Iran Wzmocnił również swój program wzbogacania uranu do 60 procent czystości, poziomu progowego, który pozwala reżimowi na produkcję paliwa potrzebnego do broni jądrowej.


Przeczytaj również:

Umaszynowienie ludzi drogą do nieśmiertelności? Czy nanotechnologia i robotyka umożliwiają przełom?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *