Kard. Crétineau ujawnił masońskie protokoły zawierające: ,,Dekrety zniszczenia chrześcijaństwa’’.

,,A zatem, aby zapewnić sobie papieża o odpowiednich cechach, należy go najpierw ukształtować, bo ten papież będzie zasługiwał na panowanie przez pokolenie. Panowanie, o jakim marzymy.Zostawmy na boku starców i ludzi dojrzałych, idźmy do młodych, a jeśli możliwe, nawet do dzieci.

Wypracujecie sobie, niskim kosztem, reputację dobrych katolików i prawdziwych patriotów. Ta reputacja sprawi, że nasze doktryny dotrą zarówno do młodego duchowieństwa, jak i głęboko do klasztorów.’’

Frag. Dokumentów Loży Masońskiej Alta Vendita.

Dzisiejszą publikację chcemy rozpocząć od przytoczenia słów Rzymskiego teologa i filozofia chrześcijańskiego, Tertuliana. Ten znany Ojciec Kościoła wypowiedział znamienite słowa, które dziś powinny zostać wyryte w sercach wielu, którzy za prawdę uważają kłamstwo. ,,Prawda niczego się nie wstydzi i nie musi się ukrywać.’’

Do tych słów dodamy cytat wypowiedziany przez innego człowieka, z innych czasów i innej profesji. George Orwell w taki sposób wypowiadał się na temat prawdy: ,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.”

W roku 1859 francuski Kardynał Jacques Crétineau Joly opublikował zdobyte przez Watykan masońskie dokumenty w książce zatytułowanej: ,,Kościół Rzymski w obliczu rewolucji’’ (,,The Roman Church facing the Revolution’’). Dokumenty te pochodziły z loży masońskiej nazwanej Alta Vendita. W 1885 roku, 26 lat później, George Dillon opublikował angielski przekład tych dokumentów w książce ,,Wielka masoneria wschodnia zdemaskowana jako tajna siła stojąca za komunizmem’’ (,,Grand Orient Freemasonry Unmasked as the Secret Power Behind Communism’’).

Jak czytamy w tych dokumentach, loża masońska Alta Vendita otwarcie zadeklarowała, że jej „najważniejszym celem jest idea rewolucji francuskiej, ostateczne zniszczenie katolicyzmu, a także doprowadzenie do końca chrześcijańskiej idei”. Ale ogłoszenie tego zamiaru nie jest celem naszej dzisiejszej publikacji, ponieważ Masoneria od zawsze za głównego wroga uważała chrześcijaństwo. Co szczególnie zasługuje na uwagę to jest to, że w tych dokumentach zawarto instrukcję prowadzącą do wyżej wspomnianej destrukcji. Instrukcja Alta Vendita mówi:

„Naszym zamiarem nie jest pozyskanie papieży dla naszej sprawy, uczynienie z nich wyznawców naszych zasad, propagatorów naszych idei. To byłoby absurdalne marzenie i gdyby nawet tak się stało w jakimś stopniu, gdyby na przykład kardynałowie lub prałaci, z własnej woli lub niespodziewanie, poznali część naszych sekretów, to by nas zrujnowało.

Sama ambicja doprowadziłaby ich do apostazji, żądza władzy zmusiłaby ich do poświęcenia nas. Tym, o co musimy zabiegać, czego powinniśmy szukać i oczekiwać, tak jak żydzi oczekują na Mesjasza, to papież odpowiadający naszym potrzebom.’’

Kilkadziesiąt lat później w tej sprawie George Dillon wspominał, że Masoneria to najbardziej mroczne stowarzyszenie jakie kiedykolwiek powstało. Dillon uważał i swoją opinię wyrażał publicznie, że prawdziwa idea Masonerii, ta, która jest znana jedynie wybranym, opiera się na satanizmie i kulcie diabła a celem nadrzędnym Masonerii jest przeniknięcie do struktur Watykanu a następnie zniszczenie chrześcijaństwa, które stoi na drodze ku pełni władzy. Powróćmy jednak do instrukcji loży masońskiej Alta Vendita:

,,W momencie, w którym na arenie dziejów pojawi się papież odpowiadający naszym potrzebom, będziemy mogli o wiele pewniej maszerować do ataku na Kościół, niż jedynie z broszurami naszych francuskich braci, czy nawet z angielskim złotem. Chcecie wiedzieć, dlaczego?

Chodzi o to, by roztrzaskać skałę, na której Bóg zbudował swój Kościół a do tego nie potrzebujemy ani octu Hannibala, ani prochu, ani nawet broni. Potrzebujemy tylko, aby któryś z następców Piotra zamoczył w spisku choćby mały palec i ten mały palec będzie dla naszej krucjaty tak dobry, jak wszyscy Urbanowie II i wszyscy święci Bernardowie chrześcijaństwa.’’

Nie jest tajemnicą, że historia Kościoła Rzymsko Katolickiego została okraszona bardzo dużą ilością antypapieży. Historia Watykanu to ciągła walka o władzę i wpływy. Nie wiemy na ile, każdy z owych antypapieży przyczynił się do upadku ewangelii kosztem wzrostu wpływów Masonerii, wiemy jednak że istnieje bardzo znamienite proroctwo świętego Franciszka, które doskonale wpisuje się w to co już zostało opisane powyżej. Owo proroctwo zapowiada nadejście antypapieża, który poczyni znacznie większe szkody aniżeli wszyscy jego poprzednicy.

,,W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża. (…) Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci. Wtedy zwielokrotnią się skandale, nasz zakon będzie podzielony i wiele innych zakonów będzie całkowicie zrujnowanych, ponieważ przystaną na błąd, zamiast się jemu sprzeciwić.

Niektórzy kaznodzieje będą milczeć, nie mówiąc prawdy, a inni podepczą ją pod swoimi stopami i zaprzeczą jej. Świętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają, dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ale niszczyciela.”

Święty Franciszek z Asyżu.

Święty Franciszek z Asyżu w swojej wizji dostrzegł człowieka, który zostanie papieżem, jednak będzie on w sposób błędny wybrany do godności Papieża a zatem nim nie będzie. Ów człowiek będzie jedynie kardynałem w bieli, o którym mówi nam trzecia tajemnica fatimska. Czy to przypadek? Opis wizji świętego Franciszka może być odzwierciedleniem współczesnych czasów, gdzie nie ma już niczego, z czego by nie żartowano i czego by nie wyśmiewano. Powróćmy jednak kolejny raz do instrukcji loży Alta Vendita, która kończy się następującymi zdaniami:

,,A zatem, aby zapewnić sobie papieża o odpowiednich cechach, należy go najpierw ukształtować, bo ten papież będzie zasługiwał na panowanie przez pokolenie. Panowanie, o jakim marzymy. Zostawmy na boku starców i ludzi dojrzałych, idźmy do młodych, a jeśli możliwe, nawet do dzieci.

Wypracujecie sobie, niskim kosztem, reputację dobrych katolików i prawdziwych patriotów. Ta reputacja sprawi, że nasze doktryny dotrą zarówno do młodego duchowieństwa, jak i głęboko do klasztorów. Po kilku latach, siłą rzeczy, ci młodzi księża przejmą wszystkie funkcje, będą rządzić, utworzą papieską radę, zostaną wezwani do wyboru papieża, który będzie rządził.

A ten papież, jak większość mu współczesnych, będzie musiał być mniej lub bardziej przesiąknięty zasadami włoskimi i humanitarnymi, które właśnie zamierzamy puścić w obieg.’’

Wolnomularze uważają się za ludzi wielkiego formatu, można pokusić się o stwierdzenie, że uważają się za nad ludzi, podobnie jak z resztą sam Hitler. Wolnomularze uważają się za tych, którzy mogą rozkazywać a przez to nadzorować system komunikacyjny, przemysł medialny, a także rejestrować, sprawdzać i cenzurować każdego człowieka wszystkich narodów ziemi. Mamy tutaj do czynienia z ogromnym kłamstwem, ci ludzie kontrolują światowy obieg pieniądza stąd tak duży nacisk kładzie się na stworzenie jak największej ilości banków centralnych, u których zadłużone są poszczególne Państwa a przez to każdy obywatel takiego kraju.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *