Kapłani, których usta były pełne frazesów a czyny obłudy, sprawili, że wielu poczuło wstręt do wszystkiego, co jest związane z kościołem.

Coraz więcej młodych ludzi poszukuje nowych doznać emocjonalnych, pragnie przekraczać horyzonty wiedzy i tego, co fizyczne. Spogląda w mrok i przekracza rubikon, przełamuje własną wolną wolę, będącą bastionem duszy człowieka. Ludziom wydaje się, że mogą zapanować nad istotami nie z tego świata, wydaje się, że to zabawa, zastrzyk adrenaliny, dlatego sięgają po seanse spirytystyczne i wszelkiego rodzaju obrzędy okultystyczne.


,,Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.’’

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Kim są ludzie, którym Bóg pozwala zniszczyć katolicyzm Kościoła od wewnątrz? Kim są ludzie, którzy podążają ku rozpadowi i moralnemu wypaczeniu, ludzie, których ideologią jest przede wszystkim zacieranie granic między dobrem i złem? I wreszcie, kim oni są, że dokonują zniszczenia na tyle, na ile jest to możliwe? Jak wiemy z Biblii: bramy piekielne nie zwyciężą Kościoła, ale to nie znaczy, że mrok i ohyda spustoszenia nie mogą zadać przytłaczających ciosów ludzkiej wierze.

Aneline, dziewiętnastoletnia młoda dziewczyna, która udzieliła wywiadu Daily Express, nie ma pojęcia, z czym tak naprawdę miała do czynienia jednak wyznała, że Ordo Templi Orientis, z którym miała styczność, jest tajnym stowarzyszeniem gnostyckim. Ostatnim krokiem inicjacji do tej grupy jest uświadomienie sobie, że to człowiek jest bogiem samym w sobie. Z kolei przedostatnim krokiem jest, jak stwierdziła Aneline: zrytualizowana sodomia.

,,Satanizm to obecnie najszybciej rozwijająca się religia w Stanach Zjednoczonych, należy zauważyć, że jeden na dziesięciu amerykanów jest satanistą bardziej lub mniej tego świadomym. Ta religia ma długą historię, ale dosłownie eksplodowała w ciągu ostatnich lat. Jestem prawie pewien, że teraz, co najmniej 20 procent amerykańskiej populacji głęboko zakorzeniła swoje życie w magii i okultyzmie. Mam tutaj na myśli zarówno kobiety jak i mężczyzn z różnych środowisk.

W ostatnim czasie satanizm ewoluował i stworzył zgubną ideologię bez barier i zasad, ideologia ta mogłaby zostać nazwana drogą ku przepaści, została jednak nazwana ideologią gender. Możecie mi wierzyć lub nie, ale za tymi wszystkimi promotorami i mam tutaj na myśli tych znajdujących się u szczytu piramidy ideologii gender. No, więc oni wszyscy sterowani są przez demony. Jaki mają cel? Zniszczyć chrześcijaństwo i człowieka.’’

Dr. James Phillips. Wykładowca na Uniwersytecie Oksfordzkim w Anglii.

Coraz więcej młodych ludzi poszukuje nowych doznać emocjonalnych, pragnie przekraczać horyzonty wiedzy i tego, co fizyczne. Spogląda w mrok i przekracza rubikon, przełamuje własną wolną wolę, będącą bastionem duszy człowieka. Ludziom wydaje się, że mogą zapanować nad istotami nie z tego świata, wydaje się, że to zabawa, zastrzyk adrenaliny, dlatego sięgają po seanse spirytystyczne i wszelkiego rodzaju obrzędy okultystyczne.

Czy jednak dostrzegają prawdę i to, że rozniecają dookoła siebie płomień, który może strawić resztę ich życia? Te działania, to wkraczanie na drogę tajnych stowarzyszeń, bractw i szeroko pojętej magii zmienia ludzi, zmienia osobowość, doprowadza do depresji, chorób psychicznych a nawet samobójstwa. Kto raz spojrzy w mrok, z tym mrok w jakiejś formie pozostanie na zawsze. Osaczeni, opuszczeni i wyobcowani podążają ku przepaści, by w samotności wydać ostatnie tchnienie.

,,Możecie próbować opisać moją potęgę, ale nigdy nie zdefiniujecie mojego istnienia. To ja dziś wybieram ciebie i tobie podobnych do tego by szerzyli mrok. Ja żyję, dlatego zawsze uważaj, czego ode mnie zażądasz, ponieważ każde twoje słowo może być początkiem końca.

Jestem kłamcą i nigdy nie przeminę, dlatego w dobie zbliżających się wydarzeń potrzebuję wybranych, których poślę w świat, by szerzyli spustoszenie w duszach człowieczych.’’

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Powróćmy jednak do Aneline, która wyznała, że nie dbała o to, jak w tamtym czasie postępowała ze swoim życiem, w jakich aktach brała udział. Wiedziała natomiast jedno i była tego pewna (pewna do czasu). Otóż porzuciła chrzest katolicki, ponieważ nie widziała nic poza dwulicowością w Kościele instytucjonalnym. Kapłani, których usta były pełne frazesów a czyny obłudy i wyrachowania, sprawili, że poczuła wstręt do wszystkiego, co jest związane z kościołem, poczuła wstręt do chrześcijaństwa.

Z czasem jednak zaczęła doskwierać jej pustka, dręczyły ją niewypowiedziane odczucia i stany emocjonalne, wynikające z odstępstwa oraz parania się okultyzmem. Oto co jeszcze wyznała Aneline; ,,Czytałam Biblię Szatana, stawiałam karty tarota, brałam udział w okultystycznych rytuałach, rzucałam zaklęcia i co jakiś czas byłam niepokojąco skuteczna w osiąganiu rzeczy naturalnych za pomocą zdecydowanie złych i nienaturalnych środków. Dziś wiem, że była to wielka zniewaga względem Boga.’’

Na koniec Aneline przyznała, że z ulgą wróciła do Kościoła katolickiego, ponieważ, jak sama stwierdziła: ,,Ma on być jedyną ochroną na świecie, ochroną, która pewnie zwalcza ideologię lęku lucyferiańskiego, który powstał w ostatnich dziesięcioleciach jako wytwór współczesnego wyzwolenia.’’ Aneline zwierzyła się także z tego, że dziś czuje się wolna, prawdziwie wolna. Nie dręczą ją niewysłowione lęki, wręcz przeciwnie, cieszy się życiem i dziękuje Bogu za każdy kolejny jego dzień.


Przeczytaj również:

Okultyzm w historii ludzkości i prawdziwe odrodzenie magii w roku 1904.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *