K. Schwab promotor „Wielkiego Resetu”, wzywa wszystkie rządy do zjednoczenia i przejęcia kontroli nad globalnymi systemami.

Klaus Schwab w książce: „Covid-19: Wielki Reset” napisał: „W chwili pisania tego tekstu (czerwiec 2020 roku) pandemia nadal pogarsza się na całym świecie. Wielu z nas zastanawia się, kiedy wszystko wróci do normy. Krótka odpowiedź brzmi: nigdy. Nic nigdy nie powróci do zepsutego poczucia normalności, które panowało przed kryzysem, ponieważ pandemia koronawirusa stanowi fundamentalny punkt zwrotny na naszej globalnej trajektorii.”


Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.”

David Spangler.

Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce: „Between Two Ages” z 1970 roku.

Szury” lub dla odmiany „płasko-ziemcy” a może i też „foliarze”, coś jeszcze pominąłem? Niemniej jednak zauważyłem, podobnie jak i zapewne wielu i wiele z Was, że podejmowanie tematów „Nowego Porządku Świata”, podejmowanie tematów związanych z „duchowością”, także z „demonami oraz czasem antychrysta”, spotyka się bardzo często z potężnym wykpieniem przez część tak zwanych „myślących ludzi”, a w ekstremalnych przypadkach i tak zwanych „ekspertów medialnych”.

Jest rzeczą dla nich całkowicie nieistotną to, że prezydenci państw, czołowi globaliści, bankierzy, finansiści, otwarcie nawołują do wprowadzenia „Nowego Porządku Świata”. Na jaw wypływa coraz większa „baza informacji” dotycząca magicznych oraz okultystycznych a momentami również satanistycznych praktyk na najwyższych szczeblach władzy. Ale mimo to, ci tak zwani „światli ludzie” nadal nie dopuszczają do siebie prawdy, gdyż wolą żyć w złudzeniu, albowiem życie w złudzeniu jest wygodniejsze.

Ostatnio rozmawiałem z pewnym człowiekiem o dostępie do różnego rodzaju mediów, do różnych źródeł informacji. Starałem się tej osobie wytłumaczyć, że dotarcie do prawdy wcale nie jest takie oczywiste, zwłaszcza jeżeli ktoś korzysta tylko z telewizora. Na co mój rozmówca odpowiedział i tutaj cytuje: „posiadam zdywersyfikowane źródła informacji”. Nie ukrywam, że ucieszyłem się i dopytałem z potężnym zaciekawieniem jakie? Usłyszałem: „mam w telewizorze ponad sto pięćdziesiąt różnych kanałów telewizyjnych”. I wiecie co… Ręce mi opadły.

Wówczas coś sobie uświadomiłem. Naszła mnie pewna bardzo silna myśl. Otóż już dziś wpływamy na przyszłe pokolenie, na przyszłe decyzje rządów, na to jaki będzie przyszły świat, za dziesięć, dwadzieścia lat. Nasz wpływ nie jest spektakularny i nie odbywa się w błysku fleszów, ale jest teoretycznie niedostrzegalny a mimo to bardzo potężny. Po przez szerzenie prawdy, nawet tej wykpionej w „mediach głównego nurtu”, sprawiamy, że kolejne „krople świadomości” drążą „skałę ogłupienia intelektualnego”.

Nie odbierzcie mnie teraz źle, ale czasami Adolf Hitler miał rację, na przykład gdy stwierdził: „Dajcie mi jedno pokolenie młodzieży a podbiję świat.’’ My jako ludzie wolni, jako ludzie stojący po stronie prawdy, powinniśmy w mojej opinii wykorzystywać broń wroga do naszych celów. Czyli ze zła czynić dobro a z mroku wyprowadzać światło. Brzmi to zagadkowo ale tak jest. My dziś, i tutaj kieruję swoje słowa przede wszystkim do „wolnych i niezależnych mediów”, musimy zintensyfikować działania na rzecz „budzenia” młodego pokolenia Polek i Polaków.

To jest nasza przyszłość, przyszłość naszej Ojczyzny, i im więcej będzie wśród nich trzeźwo myślących obywateli, wolnych ludzi, którzy cenią sobie wartości moralne, kierują się zasadami w życiu, dostrzegają różne płaszczyzny życia, także te związane z duchowością, tym przyszłość będzie bardziej świetlana. A pisząc kolokwialnie to tego typu ludzie po pierwsze „oleją” przekaz „główno-ściekowy” oraz nie dadzą się zmanipulować gdyż będą kierować się swoim rozumem i bagażem zdobytej wiedzy.

To tyle jeżeli chodzi o dzisiejszy przydługi wstęp, ale wybaczcie, ja mam coś takiego, że mógłbym „pisać i pisać”, podobnie jak „mówić i mówić” na pewne tematy. Taki ze mnie „gagatek” jak to nie raz od moich bliskich słyszę. No ale cóż… DO RZECZY! A będą one dotyczyć tematyki jaką poruszyłem we wstępie a mianowicie zagadnienie „Nowego porządku Świata”, gdyż projekt ten coraz wyraźniej kreuje się na naszych oczach.

Nadszedł czas, aby rządy światowe zjednoczyły się w jedno i rozwiązały globalne problemy, takie jak zmiany klimatu, handel i zakłócenia gospodarcze, bez przeszkód i opóźnień, ogłosił w środę (30-03-2022r.) założyciel i prezes Wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab (nasz „ulubiony” globalista). Szanowni Państwo powstaje konkluzja otóż albo Klaus Schwab jest „szurem” albo doskonale wie co robi i do czego zmierza nasza cywilizacja.

Czy to nie zdumiewające, że dzień po dniu przedstawiciele „Nowego Porządku Świata” opowiadają nam o „Wielkim Resecie”, „Czwartej Rewolucji Przemysłowej”, wzywając do utworzenia jawnego globalnego rządu (ten nie jawny już de facto istnieje). Klaus Schwab nie tylko wzywa do wprowadzenia „Nowego Porządku Świata”, ale w zasadzie błaga światowych przywódców, aby zrobili to TERAZ. I wiecie co… Gdy patrzę na Klausa, na jego zdjęcie, to po pierwsze wiem, że jest „ubezwłasnowolnioną marionetką”, ale zaraz przychodzi mi do głowy druga myśl: „czy za tobą Klaus nie stoi sam Lucyfer?”

Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.”

(Ef 6, 11-12).

Gdy jeszcze byłem młody to uwielbiałem oglądać te niskobudżetowe i de facto zabawne filmy o czasach ostatecznych, takie jak „Apocalypse 2: Revelation”, „A Thief In The Night”, „End Of The Harvest” i „The Prodigal Planet”. W surowy sposób przedstawiały one, jak to może wyglądać, gdy proroctwo biblijne zacznie się wypełniać. I wiecie co.. To było wówczas naprawdę ekscytujące „widzieć to”. Ale nigdzie nie jest to tak ekscytujące, jak to, co wszyscy teraz oglądamy na własne oczy, TO SIĘ DZIEJE!

Zatem Szanowni Państwo, niewybieralny w żadnych demokratycznych wyborach, globalista Klaus Schwab wygłosił swoje żądanie podczas przemówienia inauguracyjnego Światowego Szczytu Rządowego (WGS2022) w Dubaju, mówiąc, że świat można poprawić tylko poprzez większą współpracę rządową na większej liczbie szczebli. Schwab, który wezwał decydentów do „wielkiego resetu” podczas „pandemii” koronawirusa, powiedział, że nadeszła „czwarta rewolucja przemysłowa” i trwają zmiany. Spójrzcie co w tej kwestii powiedział nasz „ulubiony” globalista:

Wpływ czwartej rewolucji przemysłowej przyspiesza globalne zmiany w znacznie bardziej kompleksowy i szybszy sposób niż poprzednie rewolucje przemysłowe. Pomimo wszystkich wyzwań musimy utrzymać odpowiedzialność, jaką mamy wobec następnego pokolenia poprzez współpracę na poziomie krajowym i globalnym.

Nasza przyszłość jest ze sobą nierozerwalnie związana, a to wymaga wspólnych reakcji. Świat musi przezwyciężyć nie tylko szkody wyrządzone naszym gospodarkom i naszym społeczeństwom przez COVID-19, ale także musi stawić czoła reperkusjom niebezpiecznego starcia między głównymi globalnymi mocarstwami.”

Dlaczego rządy muszą działać teraz? Co jest grane? Otóż nasz „ulubiony” globalista Schwab, jest przekonany, że nadchodzą zmiany systemowe i strukturalne w łańcuchach dostaw żywności, energii i ogólnie w szeroko pojętych strukturach globalnych. Niesamowite skąd on już dziś takie rzeczy wie? Wygląda to tak jak gdyby ta tak zwana „pandemia COVID-19” była pierwszym etapem dla „globalnego resetu” a obecna wojna na Ukrainie to już etap drugi.

Wniosek: „pandemia jest ściśle powiązana z wojną na Ukrainie”. Pandemia była katalizatorem dla przyspieszenia hegemonicznej wojny między USA a Chinami, gdzie Rosja jest tylko pionkiem wbrew pozorom, ale za to pionkiem mogącym poczynić ogromie destrukcyjne zmiany na ziemi a szczególnie w Europie. W mojej opinii USA na tym bardzo zależy stąd pcha w pewnym sensie „marionetki z Warszawy” do tej wojny za wszelka cenę.Schwab pochwalił również „Światowy Szczyt Rządowy” jako miejsce, w którym rządy mogą „wyjść poza zarządzanie kryzysowe”, dodając: „w czasach kryzysu rola rządów jest ważniejsza i bardziej istotna niż kiedykolwiek”. Odnosząc się do „wiecznego kryzysu kreowanego przez globalistów” to jest zmian klimatycznych, Schwab powiedział, że globalnie powiązane ze sobą wyzwania wymagają globalnych, opartych na współpracy reakcji na poziomie ponadnarodowym.

Zatem ONZ to już za mało i teraz jedynym ratunkiem dla ludzkości i planety jest powołanie do istnienia oficjalnego „Rządu Globalnego”. Schwab dodał, że „Światowe Forum Ekonomiczne” nigdy nie wstydziło się przewidywać własnej wizjonerskiej roli w zmieniającym się świecie (cóż za skromność… WOW!). ALE Schwab napisał nawet książkę celebrującą pandemię koronawirusa nie jako kryzys, ale szansę na „nową normalność” (szaleniec?). W książce: „Covid-19: Wielki Reset” napisał:

W chwili pisania tego tekstu (czerwiec 2020 roku) pandemia nadal pogarsza się na całym świecie. Wielu z nas zastanawia się, kiedy wszystko wróci do normy. Krótka odpowiedź brzmi: nigdy. Nic nigdy nie powróci do zepsutego poczucia normalności, które panowało przed kryzysem, ponieważ pandemia koronawirusa stanowi fundamentalny punkt zwrotny na naszej globalnej trajektorii.”

Szanowni Państwo ludzie pokroju Schwaba, nie są wybierani przez żadne wybory demokratyczne, to są „marionetki” postawione w danym miejscu i KONIEC. I teraz tego typu „persony” wypowiadają tego typu osądy, które dotyczą całej ludzkości. Nie wiem jak was, ale dla mnie jest to wysoce niepokojące. Dla mnie jest to coś w rodzaju postawienia nowego Adolfa Hitlera ale nie na czele Niemiec, ale całej planety. Z pewnością nic dobrego z tego nie wyniknie, to też stąd jest tak ważnym szerzenie prawdy i budzenie każdego kogo tylko można przebudzić.


Przeczytaj również:

QAnon (anonimowa osoba lub grupa osób mająca dostęp do strzeżonych tajemnic państwowych USA): publikujemy możliwą prawdę o QAnon.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


2 kwietnia, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *