Już w latach 2011-19 Klaus Schwab z „Syjonistycznego Światowego Forum Ekonomicznego” przepowiadał, że na ludzkość spadnie „pandemia”.

Podręczniki historii udowadniają, że „globaliści” i ich poplecznicy dążący do wprowadzenia „Nowego Porządku Świata”, rozpoczęli rosyjską „rewolucję”, pierwszą i drugą wojnę światową, wojnę koreańską, wojnę wietnamską, zarówno wojny w Zatoce Perskiej, jak i wojny syjonistyczne w latach 2001-21. Do pewnego momentu można było przymykać na to oko i wiele osób tak czyniło bo sądziło, że to dzieje się „gdzieś tam” a tutaj przecież jest Polska, więc jesteśmy bezpieczni.


Zasadniczo istnieją, zatem tylko dwa rodzaje rozwiązań problemu populacji. Jednym z nich jest «rozwiązanie wskaźnika urodzeń», w którym znajdujemy sposoby na obniżenie wskaźnika urodzeń. Drugim jest «rozwiązanie problemu śmiertelności», w którym można znaleźć sposób na zwiększenie wskaźnika śmiertelności: wojna, głód, zaraza.”

Paul Ehrlich.

To, co się dzieje, nie dzieje się bez powodu. Dziś chcemy spojrzeć jakie są źródła paranoi nas otaczającej. Otóż jesteśmy przygotowywani do roku 2030 a konkretnie realizowana na naszych oczach jest „Agenda 2030”. W latach 2011-19 Wielki Syjonistyczny Prorok, to jest Klaus Schwab z Syjonistycznego Światowego Forum Ekonomicznego wydał kilka publicznych oświadczeń. Jedno z nich zakładało że już wkrótce na ludzkość spadnie „pandemia”.

Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata.”

David Rockefeller.

Należy przy tej okazji zauważyć, że pandemia ma miejsce, gdy umiera co najmniej pięć procent światowej populacji, jak w przeszłości w trakcie „hiszpanki” to jest grypy z lat 1918-21. Idźmy jednak dalej. W październiku 2019 roku, zgodnie z „przewidywaniem” Schwaba, syjonistyczny szczepionkowy ludobójca Bill Gates połączył siły z Johns Hopkins University i Syjonistycznym Światowym Forum Ekonomicznym, aby przeprowadzić operację „Event 201” w Nowym Jorku, mającą na celu symulację pandemii koronawirusa. Dziwnym zbiegiem okoliczności już kilka tygodni później faktycznie wybuchła pandemia koronawirusa SARS-CoV-2.

Idealna byłaby całkowita populacja 250–300 milionów ludzi, co stanowi spadek o 95% w porównaniu z obecnym poziomem.”

Ted Tuner. Założyciel CNN.

Jestem za wyborem, popieram samobójstwo wspomagane, popieram regularne samobójstwo, jestem za tym, co porusza autostradą, po to jestem. Autostrada jest zbyt zatłoczona, planeta jest zbyt zatłoczona i musimy promować śmierć.

Bill Maher. Gwiazda HBO.

W tej pandemii, tej fałszywej pandemii, nigdy nie chodziło o koronawirusa, ale od samego początku chodziło o ciebie, o ludzkość. Chodziło o całkowite zastraszenie obecnej populacji, i przymuszenie jej do wzięcia zastrzyku zwanego szczepionką, a w gruncie rzeczy to preparat genetyczny i to w fazie eksperymentu medycznego! Przecież to jest czysta eugenika i sam Adolf Hitler byłby dumny z poziomu zaawansowania holocaustu jaki dziś przetacza się przez świat.

Oni nie walczą z koronawirusem, de facto nigdy tego nie robili. Oni walczą z wolnymi ludźmi, walczą z naszymi prawami i naszą wolnością, własnością prywatną i naszym sensem życia a nawet przyszłością, tak właśnie tak jest. Ci „pandemiczni szaleńcy” pchają świat ku III Wojnie Światowej (ta „zimna” już trwa). Zauważcie Szanowni Państwo, że tuż przed II Wojną Światową także wywołano wielki kryzys.

Podręczniki historii udowadniają, że „globaliści” i ich poplecznicy dążący do wprowadzenia „Nowego Porządku Świata”, rozpoczęli rosyjską „rewolucję”, pierwszą i drugą wojnę światową, wojnę koreańską, wojnę wietnamską, zarówno wojny w Zatoce Perskiej, jak i wojny syjonistyczne w latach 2001-21. Do pewnego momentu można było przymykać na to oko i wiele osób tak czyniło bo sądziło, że to dzieje się „gdzieś tam” a tutaj przecież jest Polska, więc jesteśmy bezpieczni.

Niestety to się zmieniło, a zmieniło się w momencie w którym okazało się, że w mojej opinii, rządzą nami zdrajcy z PiS. Chciałbym napisać wam, że jestem dumny z PiSu, z tego jak własną piersią bronią naszego kraju jak i naszego narodu. Niestety nie mogę tego zrobić, gdyż wówczas stałbym się kłamcą. PiSowcy wręcz siłą popychają naród Polski do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym, oraz rujnują Rzeczpospolitą gospodarczo. W mojej opinii eksterminują nas na płaszczyźnie populacyjnej oraz suwerennościowej.


Przeczytaj również:

E. Macron zapowiada nadejście Bestii. Ostrzegamy, że od początku PLANdemii, odprawia się na skalę globalną okultystyczny rytuał maseczkowy.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


11 stycznia, 2022


 

1 thought on “Już w latach 2011-19 Klaus Schwab z „Syjonistycznego Światowego Forum Ekonomicznego” przepowiadał, że na ludzkość spadnie „pandemia”.

  1. Pośmiałem się panowie prawda jest prosta w Hajfie zbudowano laboratorium w latach 70 w Polskiej Trybunie napisali będą zarazki i koronowirusy badać,w 2015 Ryszard Rotschild patent zarejestrował na covid-19,wypościli 3 warianty tej broni / tylko nosiciela,pierwszy silny był,drugi słabszy trzeci słabiutki ale trwały wszelkie warunki nosiciela spełnia,teraz uwaga podczepią pod niego np:dengę,malarie i masz to w europie a nie w Afryce,podczepia hiszpankę z Alaski i masz masowe zabójstwo,i co myślisz złapiesz za rękę jak wszędzie będzie covid,a to znane zjawisko…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *