Jesteśmy na tyle świadomi aby być niewolnikami, ale nie na tyle przebudzeni aby zrozumieć, że jesteśmy niewolnikami.

Zdradzę wam sekret, otóż sprowadzili nas do roli niewolników. Jesteśmy na tyle świadomi aby tymi niewolnikami być (pracować na nich), ale nie na tyle przebudzeni aby zrozumieć, że jesteśmy niewolnikami. Oczywiście z wyłączeniem garstki osób przebudzonych, których całe szczęście nieustannie przybywa. Wiem o tym i jestem przekonany, że nasi Czytelnicy są osobami przebudzonymi, gdyby tak nie było, to najzwyczajniej w świecie by Was tutaj nie było.


Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata.”

David Rockefeller.

Coraz więcej osób nie jest w stanie racjonalnie obronić swojego stanowiska w kwestiach kontrowersyjnych, jedynie co potrafią to zmienić swoje zdjęcie profilowe na facebooku.”

Dr Daniel Lattier.

Czy aby nie zostaliśmy sprowadzeni do poziomu „bydła”? Co my jako ludzie jeszcze możemy robić? Wykonujemy polecenia, biernie przyglądamy się jak wyniszczają nasze narody, nastawiamy rękę aby mogli nas „wyszczepić”, płacimy podatki, pracujemy, płacimy jeszcze większe podatki i nie kwestionujemy otaczającego nas świata, lub pisząc bardziej dobitnie, otaczającego nas „więzienia”, które nam konstruują od wielu dekad.

Ta bierność jest zaiste porażającą, ale wiadomo z czego wynika. Otóż jest to wynik destrukcyjnego działania mediów „głównego nurtu”. Tego ogłupiającego i uwsteczniającego „prania mózgu”. Dokąd nas to poprowadziło? Doprowadziło to naszą cywilizację na skraj przepaści, stoimy w obliczu wybuchu trzeciej wojny światowej. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że tylko garstka ludzi rozumie w jakim momencie historii znaleźliśmy się. Natomiast cała reszta, no cóż, ogląda telewizor i wierzy we wszystko, co tam mówią.

Ten powiedział to, a tamten powiedział coś innego. Kup to, a tamtego nie kupuj. Wierz tylko w to, co my ci powiemy, albowiem wszystko inne jest kłamstwem. To rób ale tamtego nie rób, mów to, ale tamtego już nie mów, gdyż to mowa nienawiści. Ubierz to, zjedz tamto, myśl tak i tak, tych toleruj a tamtych już nie toleruj. I tak dalej, i tak dalej. Nowy „program dnia”, programuje się w umyśle odbiorcy.

Zdradzę wam sekret, otóż sprowadzili nas do roli niewolników. Jesteśmy na tyle świadomi aby tymi niewolnikami być (pracować na nich), ale nie na tyle przebudzeni aby zrozumieć, że jesteśmy niewolnikami. Oczywiście z wyłączeniem garstki osób przebudzonych, których całe szczęście nieustannie przybywa. Wiem o tym i jestem przekonany, że nasi Czytelnicy są osobami przebudzonymi, gdyby tak nie było, to najzwyczajniej w świecie by Was tutaj nie było.

A teraz do meritum. „Oni” chcą nas zabrać ku trzeciej wojnie światowej. Ku wojnie, w której „chcą” udziału Europy, Stanów Zjednoczonych, Kanady oraz Rosji i Chin. Nieoficjalnie mówi się, że tego typu plany miały swój początek już w ubiegłym wieku. A tak naprawdę to od samego początku chodziło o konflikt z Chinami. Interesującym faktem, jest to, że druga wojna światowa zaowocowała powstaniem państwa Izrael, tego samego, które obecnie ma sprowokować trzecią wojnę światową ze swoim centrum na Bliskim Wschodzie.

Ten nowy „chaos”, ta nowa „globalna pożoga”, doprowadziłaby „ich” do możności zaoferowania rozwiązania, które zapobiegłoby tego typu wojnom w przyszłości. A zaznaczam, że działają oni wedle starej zasady, to znaczy: stwarzają problem, później następuje reakcja, tak aby ostatecznie zaoferować rozwiązanie, na problem, który sami wykreowali. Jest to wręcz „diaboliczna” metoda, ale jak widzimy nieustannie działa.

Jestem pewien, że już domyślacie się czym byłoby to „zbawienne” rozwiązanie. Otóż jest nim „jeden globalny rząd”, jest nim „jedna globalna armia”, jest nim po prostu „nowy porządek świata”. Świat bez państw, bez granic, bez narodów, bez historii, bez kultury, jeden wielki „zlepek wszystkiego”, i śmiałbym dodać „niczego”.

Kolejna ważna kwestia, otóż „oni” rozumieją, że gdy ta trzecia wojna światowa się rozpocznie (ona w zasadzie już trwa, ale póki co głównie na płaszczyźnie handlowej i ekonomicznej), to rozpoczną się również masowe protesty na ulicach. Dziś zatem wprowadzają prawa (także w Polsce rękoma posłów PiS, gdyż to oni rządzą w swojej większości), które zapobiegną tego typu protestom, lub pisząc wprost, zostaną one bezpardonowo spacyfikowane.

Reasumując, od wielu lat „aranżowany” jest poważny globalny konflikt, to jest trzecia wojna światowa, który jest tak zaprojektowany aby zmienić oblicze społeczeństwa, ponieważ nic nie zmienia społeczeństwa szybciej niż wojna. Spójrzcie tylko, co zrobiła z naszym narodem ta „psycho-pandemia” COVID-19. Ludzie dosłownie „oszaleli”, a to szaleństwo w wielu z nich pozostanie już na całe życie. A podkreślam to była tylko „PLANdemia”, lub pisząc inaczej” „test na inteligencję”. Zatem, jakie spustoszenie poczyni realna wojna? To pytanie zawieszę w powietrzu.


Przeczytaj również:

„Znamię Bestii”, czyli przeklęta Biblijna liczba „666” i jej powiązanie z Neronem oraz Saturnem.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


23 października, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *