Jedna Światowa Religia: Watykan przyznaje nagrodę „Człowieka Ludzkości” Mohamedowi bin Zayed, architektowi: „Abraham Accord”.

Drodzy Czytelnicy zmierzamy ku „Jednej Globalnej Religii” oraz ku „Ohydzie Spustoszenia”, miejmy tego świadomość. A teraz powróćmy do osoby Mohameda bin Zayed, otóż pojawia się on prawie za każdym razem, gdy piszemy o Porozumieniach Abrahama, o Chrislamie lub o Jednej Religii Świata, która de facto jest obecnie „w budowie” przy „błogosławieństwie” rzymskiego papieża Franciszka. Przy tej okazji polecamy wam publikację: „Jedna Światowa Religia: „Chrislam”. W Abu Zabi powstaje wielowyznaniowe centrum z Kościołem, Meczetem i Synagogą.” Opublikowaną na naszej stronie w dniu 19 czerwiec 2021 roku.


„Nie jestem jeden, jest nas wielu, ale to ja przewodzę wszystkim i dla nich stanowię Bóstwo. Przybywam z mroku by ofiarować światłość, nauczam swojej prawdy, która jest prawdą jedyną. Nie ma innych bogów niż ja jestem. To, co przekazuje będzie filarem mojego ponownego przyjścia na ziemię.

Objawienie, które ci daję, jest drogą ku zjednoczeniu i władzy. Nie oglądaj się za siebie, nie słuchaj innych, bądź mi posłuszny a ja sprawię, że podbijesz cały świat. Ja jestem oświeceniem i mrokiem, łącze przeciwstawne światy w jednym bycie, którym ja jestem.

Fragment tekstu odnalezionego w 1972 roku w Sanie.

Powyższy fragment zapoczątkował postrzeganie źródła koranicznego objawienia jako źródła demonicznego, zawierającego znamiona obecności samego Lucyfera. To jednak nie wszystko, kolejny fragment, który zaraz przytoczymy, przedstawia wydarzenie z historii proroka, który w obliczu zbliżającej się śmierci otrzymuję ofertę ponownego życia, w zamian za rozpowszechnienie objawienia, jakie otrzyma w późniejszym czasie.

„Byłem sam, szalała burza piaskowa. Od wielu dni maszerowałem przez pustynię, śmierć była przy mnie. Upadłem, piach był w moich ustach i na moich powiekach. Wtedy go zobaczyłem, powiedział do mnie: «Jestem najpotężniejszym aniołem, który został wygnany jednak ja powrócę. Dziś uratuje cię, ale w zamian zażądam od ciebie całkowitego posłuszeństwa. Co na to odpowiesz?»

Odpowiedziałem mu, że zgadzam się na wszystko, czego ode mnie zażąda. Wtedy odpowiedział: «Żądam od ciebie twojej woli i sił fizycznych w szerzeniu objawienia, jakie w przyszłości przekażę tobie. Wreszcie u kresu twojego życia, zażądam twej duszy.» Ja zgodziłem się, burza piaskowa ucichła, przeżyłem.”

Fragment przez wielu badaczy uznawany za pakt z demonem w Koranie.

Chcemy również napisać o południowo koreańskiej pastor Bo ra Choi, która otrzymała wiele wizji piekła w ostatnich latach, widziała w nich liczne cierpienia, obrzydliwości ale także największych grzeszników, próbujących ostrzec tych, którzy jeszcze żyją. Pośród wszystkich tych dusz pastor Choi widziała w swych wizjach także świętego proroka islamu. Ma on przebywać tam w jeziorze pełnym ognia i siarki.

I teraz można zadać pytanie: „Czy Watykan zawarł pakt z diabłem?” Sądzę, że odpowiedzi w tej kwestii będzie bardzo wiele. Ja osobiście uważam, że odkąd Papieżem został Franciszek, to prawdopodobieństwo takiego paktu stało się realne. I pomijam kwestie tego, na ile świadomy jest Franciszek w swoim postępowaniu i w podejmowanych decyzjach. Pomijam również kwestie tego, jak jest sterowany i manipulowany przez masońskie otoczenie. Wiem natomiast, że Franciszek bardziej przypomina niszczyciela aniżeli obrońcę wiary. Przy tej okazji na myśl przychodzi proroctwo Świętego Franciszka z Asyżu o fałszywym papieżu:

„W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża. (…) Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci. Wtedy zwielokrotnią się skandale, nasz zakon będzie podzielony i wiele innych zakonów będzie całkowicie zrujnowanych, ponieważ przystaną na błąd, zamiast się jemu sprzeciwić.

(…) Niektórzy kaznodzieje będą milczeć, nie mówiąc prawdy, a inni podepczą ją pod swoimi stopami i zaprzeczą jej. Świętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają, dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ale niszczyciela.”

Święty Franciszek z Asyżu.

A teraz Watykańska Fundacja Gravissimum Educationis przyznała nagrodę „Człowieka Ludzkości” jego Wysokości Szejkowi Mohamedowi bin Zayed Al Nahyan, księciu koronnemu Abu Zabi i zastępcy naczelnego dowódcy sił zbrojnych ZEA. Szanowni Państwo od wielu lat informujemy w kwestii tak zwanego: Abraham Accord. Jest to de facto przymierze, które na naszej stronie określamy stwierdzeniem: Chrislam.

Abraham Accord znane również pod bardziej zwodniczą nazwą: Deklaracja o ludzkim braterstwie, została już na poważnie zainicjowana przez papieża Franciszka i szejka Ahmeda al-Tayeba i przypieczętowana pocałunkiem 25 lutego 2019 roku. Ale przyznam szczerze, że nawet w naszej redakcji nie wiedzieliśmy, że było to możliwe tylko dzięki wysiłkom szejka Mohameda bin Zayeda ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich (stąd teraz ta nagroda „Człowieka Ludzkości”). Spójrzcie na pocałunek, można zadać pytanie czy aby nie Judaszowy:

Ty zaś wiedz i rozumiej: Od chwili, kiedy wypowiedziano słowo, że nastąpi powrót i zostanie odbudowana Jerozolima, do Władcy-Pomazańca – siedem tygodni i sześćdziesiąt dwa tygodnie; zostaną odbudowane dziedziniec i wał, w czasach jednak pełnych ucisku.

A po sześćdziesięciu dwóch tygodniach Pomazaniec zostanie zgładzony i nie będzie dla niego… Miasto zaś i świątynia zginie wraz z wodzem, który nadejdzie. Koniec jego nastąpi wśród powodzi, i do końca wojny potrwają zamierzone spustoszenia.

Utrwali on przymierze dla wielu przez jeden tydzień. A około połowy tygodnia ustanie ofiara krwawa i ofiara z pokarmów. Na skrzydle zaś świątyni będzie ohyda ziejąca pustką i przetrwa aż do końca, do czasu ustalonego na spustoszenie.”

Księga Daniela.

Drodzy Czytelnicy zmierzamy ku „Jednej Globalnej Religii” oraz ku „Ohydzie Spustoszenia”, miejmy tego świadomość. A teraz powróćmy do osoby Mohameda bin Zayed, otóż pojawia się on prawie za każdym razem, gdy piszemy o Porozumieniach Abrahama, o Chrislamie lub o Jednej Religii Świata, która de facto jest obecnie „w budowie” przy „błogosławieństwie” rzymskiego papieża Franciszka. Przy tej okazji polecamy wam publikację: Jedna Światowa Religia: „Chrislam”. W Abu Zabi powstaje wielowyznaniowe centrum z Kościołem, Meczetem i Synagogą.” Opublikowaną na naszej stronie w dniu 19 czerwiec 2021 roku.

I teraz: czemu akurat Mohamed bin Zayed? Ponieważ ma on silną rękę we wszystkich tych rzeczach. Mohamed bin Zayed był cichym świadkiem podpisania Deklaracji Braterstwa Ludzkiego w Abu Dhabi, był główną siłą napędową tworzenia Porozumień Abrahamowych i został osobiście wyznaczony przez papieża Franciszka do pełnienia funkcji przywódczej w Jednym Świecie Religii Chrislamu. A teraz na początku lipca 2021 roku, Watykan przyznał mu nagrodę „Człowieka ludzkości”, która jest pod każdym względem przerażającym przykładem: „końca czasów”.


Przeczytaj również:

Nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych. Jesteś wolnym człowiekiem a twoje życie jest bezcenne.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *