Jako chrześcijanin, odrzucam szczepionkę COVID-19 z jej abortowaną tkanką płodową i znakiem prototypu bestii (paszport szczepienia).

Tak czy owak, wbrew tym wszystkim „zdrajcom” Narodu Polskiego, odmawiam bycia częścią systemu „Biblijnej Bestii”. Bez względu na koszty i sposoby zastraszania, jakie wy zdrajcy zastosujecie względem „wolnych ludzi”, i jako taki nie otrzymam waszej eksperymentalnej „mengelowskiej” szczepionki mRNA. Ponad to absolutnie nie pozwalam się zapisać do programu Paszportu Szczepionkowej Identyfikacji Cyfrowej, który wy zdrajcy nam szykujecie, a który to system ma więcej wspólnego z Szatanem niż z nauką.


„Ostatnia prosta”, „szczepimy się”, „nie zaszczepieni do więzień”, „oby nie zaszczepieni pomarli”, „zamknąć ich w domach i wprowadzić dla nie zaszczepionych godzinę policyjną”, i tak dalej, i tak dalej. Tego typu wypowiedzi padały w polskim dyskursie politycznym i medialnym a rząd PiS nie robił z tym niczego, jak gdyby im pasowała tego typu gigantyczna „nagonka”, na nie zaszczepionych „preparatem genetycznym” przeciwko COVID-19.

Obejrzałem w ostatnim czasie konferencję prasową, w której uczestniczył Jarosław Kaczyński i wiecie, co… Przekonałem się, że ten człowiek w mojej opinii oszalał, chociaż nie zdaje sobie z tego faktu sprawy (niestety). No, więc Kaczyński siedział przy stole z nałożoną maseczką (ścierką) na twarzy, była ona nasunięta aż pod same oczy, jeszcze dosłownie minimetr lub dwa i zaszłaby i zakryła część oczu. Jak ten człowiek jest wystraszony, w jakim on żyje poważnym lęku, niewiarygodne.

Każde zbliżenie kamery na twarz Kaczyńskiego ukazywało jego zmęczone i przekrwione oczy, być może w skutek niedotlenienia organizmu, ze względu na noszoną maseczkę (ścierkę). Ta maseczka (ścierka) nie chroni przed koronawirusem SARS-CoV-2, bo jak już wielokrotnie udowodniły to padania naukowe, koronawirus ten jest dziesięciokrotnie mniejszy od łączeń w maseczce, zatem przechodzi przez nią bez najmniejszego problemu.

Obrazując tę sytuację można napisać, że próba powstrzymania koronawirusa SARS-CoV-2 przy pomocy maseczki (ścierki) jest próbą równie udaną jak próba powstrzymania przepływu wody za pomocą sita. No, ale cóż, Jarosław Kaczyński jest niedoinformowany, lub też lęk, w którym żyje już całkowicie wyeliminował w tym człowieku zdrowo rozsądkowe myślenie. Strach pomyśleć, że człowiek ten kieruje Polską.

Jarosław Kaczyński z maseczką (ścierką) nałożoną praktycznie na oczy, nie mogący złapać powietrza, zalękniony i odizolowany mentalnie, to zaiste smutny obraz upadku człowieka, którego notabene jeszcze kilka lat temu szanowałem. Niemniej jednak po tym jak wraz z Mateuszkiem Morawieckim „rozwalili” Polskę i oddali ją pod „but unii europejskiej”, ci dwaj „panowie” uosabiają w mojej opinii doskonały przykład zdrajców Rzeczpospolitej.

Tak czy owak, wbrew tym wszystkim „zdrajcom” Narodu Polskiego, odmawiam bycia częścią systemu „Biblijnej Bestii”. Bez względu na koszty i sposoby zastraszania, jakie wy zdrajcy zastosujecie względem „wolnych ludzi”, i jako taki nie otrzymam waszej eksperymentalnej „mengelowskiej” szczepionki mRNA. Ponad to absolutnie nie pozwalam się zapisać do programu Paszportu Szczepionkowej Identyfikacji Cyfrowej, który wy zdrajcy nam szykujecie, a który to system ma więcej wspólnego z Szatanem niż z nauką.

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Księga Apokalipsy.

Joe Biden po raz kolejny fałszywie stwierdził, że zaszczepieni ludzie nie mogą rozprzestrzeniać koronawirusa SARS-CoV-2, powodującego chorobę COVID-19: „upewniamy się, że pracownicy służby zdrowia są szczepieni, ponieważ jeśli szukasz opieki w placówce zdrowotnej, powinieneś mieć pewność, że osoby zapewniające opiekę są chronieni przed COVID-19 i nie mogą przenosić jej na ciebie”. Kłamca, kłamca i raj jeszcze KŁAMCA! Ale nie obawiaj się, ogień prawdy dotknie również i ciebie.

Podobne wypowiedzi padają z ust polskich polityków i pseudo ekspertów, w mojej opinii przekupionych przez globalne koncerny farmaceutyczne. Dla sprostowania należy napisać, że badania naukowe uwodniły już, że tak zwana „szczepionka” na COVID-19, nie chroni przed koronawirusem, a zaszczepieni nadal mogą być nosicielami. Z resztą spójrzcie na Izrael, który jest najbardziej wyszczepionym „bydłem” przepraszam, miałem na myśli „krajem”, a boryka się on już z kolejną falą „koronki”. Zatem raz jeszcze: „kłamcy, kłamcy, kłamcy i zdrajcy”!

Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.”

Ewangelia według Świętego Jana.

Żyjemy w naprawdę niesamowitych czasach, czasach, w których nasz własny rząd, a także połączone rządy świata, okłamują nas dzień i noc, przez całą dobę, aby wepchnąć nas do nadchodzącego systemu „Bestii”, który jest właśnie skrupulatnie montowany. To jest wojna, III (duchowa) wojna światowa ludzie, prawdziwa duchowa wojna dosłownie wyrwana ze stron Apokalipsy i musicie zdecydować, po której stronie jesteście.

W artykule opublikowanym w środę (06-10-2021 roku) przez reporterkę New York Times, Apoorvę Mandavilli, czytelnicy „Timesa” zostali poinformowani, że: „prawie 900 000 dzieci było hospitalizowanych z powodu COVID-19 od początku pandemii”. Korekta wydana już w czwartek, to jest następnego dnia wskazuje, że prawidłowa liczba to 63 000 między sierpniem 2020 a październikiem 2021, co oznacza, że ​​Mandavilli przesadziła liczbę hospitalizacji dzieci o 837 000 przypadków! I bądź tu w pełni władz umysłowych i zaufaj mediom „głównego rynsztoku”.

Zatem gdzie możesz znaleźć prawdę? Możesz ją odnaleźć w miejscu, w którym była od zawsze, to jest na kartach twojej Świętej Biblii. Dlatego też nasze dzisiejsze rozważania chcemy zakończyć bardzo ważnym cytatem z Biblii. Pochodzi on z Psalmu 119 a brzmi: Podstawą Twego słowa jest prawda, i wieczny jest każdy Twój sprawiedliwy wyrok”. „Wieczny jest Twój sprawiedliwy wyrok”, pamiętajcie o tym wy wszyscy Niedzielscy, Morawieccy i Kaczyńscy tego świata.


Przeczytaj również:

Globalne wpływy Masonerii, czyli nad społeczeństwem dominować będzie elita.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


9 października, 2021


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *