J. Kushner zięć i doradca D. Trumpa nalega, aby utworzyć Krajowy System Monitorowania, z możliwością poszerzenia jego zakresu.

Udostępnij

Koncepcja krajowej sieci nadzoru spotkała się z oporem wewnętrznym niektórych urzędników służby zdrowia, którzy twierdzą, że rząd federalny nie powinien posuwać się tak daleko, ponieważ od tego typu decyzji może w przyszłości już nie być odwrotu. Obecnie toczy się duży spór w USA na temat poszerzenia restrykcji względem obywateli, pod osłoną „większego bezpieczeństwa”. Tego typu prób w najbliższym czasie będzie coraz więcej.


Inwigilacja? Społeczeństwo bez gotówkowe? Pełna kontrola? Tak wygląda wizja przyszłości, która realizowana jest stopniowo a pandemia koronawirusa ma się przysłużyć temu globalistycznemu projektowi. Jared Kushner inwestor i biznesmen, w 2017 roku mianowany na doradcę ds. umów handlowych i Bliskiego Wschodu w gabinecie Donalda Trumpa, proponuje stworzenie krajowego systemu monitorowania koronawirusa SARS-CoV-2 w celu śledzenia ruchów wszystkich zarażonych obywateli USA w czasie rzeczywistym.

Jared Kushner, skontaktował się już z szeregiem firm zajmujących się technologią medyczną w sprawie stworzenia krajowego systemu nadzoru, nad koronawirusem, który jak sam zaznacza, może być bardzo przydatny również w przyszłości. Zatem, czy to nie zadziwiające, jak szybko wszyscy zostali „zamknięci” i jak łatwo było zdemontować globalną gospodarkę pozornie z dnia na dzień? Wszystko zostało wygaszone, nawet kościoły w Polsce bez żadnego „ale” zgodziły się na wszelkie restrykcje.

Nie twierdzimy, że to złe posunięcie, zadziwiające jest jednak to, z jaką łatwością to zostało wprowadzone? A pytania o źródło i winnych całej pandemii w mediach nie padają. Zatem albo świat objęła swoistego rodzaju amnezja, albo całe to zamieszanie związane z koronawirusem jest celowe i posłuży do wprowadzenia kolejnych globalnych obostrzeń kosztem wolności obywateli. Tak najprawdopodobniej się stanie a w samej Unii Europejskiej będzie jeszcze więcej Unii Europejskiej.

Chcemy wierzyć, że Donald Trump stara się postępować właściwie, ale, czy ma on wokół siebie otaczających go biurokratów, którzy wszędzie wszczepiliby procesor albo chipa? Technologia nie jest odpowiedzią na wszystko. Ale Jared Kushner? Mężczyzna, który jest właścicielem 666 Fifth Avenue? Niekwestionowany ulubieniec Hollywood, tak, ten facet ma obsesje na punkcie filmów post apokaliptycznych kręconych w Hollywood.

A teraz wpadł na pomysł stworzenia Krajowego Systemu Nadzoru, aby jak stwierdził: „zapewnić nam wszystkim bezpieczeństwo”. Ciekawe czy ktoś powiedział już Jaredowi, że Bill Gates i jego sojusz ID2020 mogą być gotowi pomóc. Politico donosi, że proponowana sieć krajowa będzie się wiązała ze znacznym wzrostem wykorzystania przez rząd i służby federalne, danych dotyczących poszczególnych pacjentów, co z kolei wymusi nowe restrykcje dotyczące limitów prywatności w obliczu kryzysu krajowego. Innymi słowy, krok po kroku kontrola w zamian za wolność.

Obawy związane z udostępnianiem danych i prywatnością pacjentów nie są jedynymi przeszkodami w planie, który ludzie znający go opisali jako jedną z serii gotowych inicjatyw poszukiwanych przez zespół Jareda Kushnera. Zespół ten składa się z szeregu urzędników federalnych, przyjaciół i liderów z sektora prywatnego, którzy starają się promować innowacyjne rozwiązania technologiczne, które będą mogły być w przyszłości poszerzone, gdy zajdzie taka potrzeba.

Koncepcja krajowej sieci nadzoru spotkała się z oporem wewnętrznym niektórych urzędników służby zdrowia, którzy twierdzą, że rząd federalny nie powinien posuwać się tak daleko, ponieważ od tego typu decyzji może w przyszłości już nie być odwrotu. Obecnie toczy się duży spór w USA na temat poszerzenia restrykcji względem obywateli, pod osłoną „większego bezpieczeństwa”. Tego typu prób w najbliższym czasie będzie coraz więcej.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

1 thought on “J. Kushner zięć i doradca D. Trumpa nalega, aby utworzyć Krajowy System Monitorowania, z możliwością poszerzenia jego zakresu.

 1. https://www.youtube.com/watch?v=L6dkqBtrzB8

  Jewish Traitor – Ichak Katzenelson „O, my pain”

  Okrutna „Pieśń o zamordowanym żydowskim narodzie” czyli ” ‏Dos lid fun ojsgehargetn jidiszn folk” – poemat w języku jidysz autorstwa lodzkiego Zyda – Icchaka Kacenelsona ktory to poemat przetlumaczony zostal po raz pierwszy na jezyki niemiecki i polski dobre 40 lat temu i od tego czasu zadne wydawnictwo nie wznowilo druku i swiadectwo tego mieszkanca ghetta warszawskiego poszlo calkowicie w zapomnienie i to o dziwo i dzisiaj kiedy to USrael zada od Polakow 300 mrd. USD odszkodowania za jakoby wlasnoreczne wymordowanie „polskich” Zydow za co juz i „kwasniewski” i „duda” i „geremek” ze „skubiszewskim” wielokrotnie w imieniu Polakow swiatowe zydowstwo przepraszali w workach pokutnych zgrzebnych niczym cesarz niemiecki przed papiezem Grzegorzem stojac na mrozie ❓

  Kacenelson jako swiadek naoczny tragedii warszawskiego ghetta twierdzi w swoim poemacie, ze to nie Polacy tylko policja zydowska w ilosci ponad 2000 funkcjonariuszy w okresie pomiedzy 22 czerwca a 21 wrzesnia 1942 roku de facto wymordowala i rozkradla mienie tego owczesnego drugiego skupiska Zydow na Swiecie po Nowym Yorku czyli Warszawy. Prawie 750 000 nie tylko polskich Zydow wywieziono do Treblinki gdzie 40 (!) SS-manow i 80 (!) Banderowcow w zupelnosci wystarczylo aby ich za pomoca kilkuset zydowskich pomocnikow wytruc spalinami silnikow Diesla made in Germany ❗

  A tak oto opisuje Kacenelson w swoim poemacie skladajacym sie z 15 – stu piesni ten Holocaust Zydow przez Zydow w Piesni nr. 3 , wiersze 4-10 :

  „…Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy –
  O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą…
  I ręce załamywałem ze wstydu… wstydu i hańby –
  Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!

  Zdrajcy, co w lśniących cholewach biegli po pustej ulicy
  Jak ze swastyką na czapkach – z tarczą Dawida, szli wściekli
  Z gębą, co słowa im obce kaleczy, butni i dzicy,
  Co nas zrzucali ze schodów, którzy nas z domów wywlekli.

  Co wyrywali drzwi z futryn, gwałtem wdzierali się, łotrzy,
  Z pałką wzniesioną do ciosu – do domów przejętych trwogą.
  Bili nas, gnali starców, pędzili naszych najmłodszych
  Gdzieś na struchlałe ulice. I prosto w twarz pluli Bogu.

  Odnajdywali nas w szafach i wyciągali spod łóżek,
  I klęli: „Ruszać, do diabła, na umschlag, tam miejsce wasze!”
  Wszystkich nas z mieszkań wywlekli, potem szperali w nich dłużej, By wziąć ostatnie ubranie, kawałek chleba i kaszę.

  A na ulicy – oszaleć! Popatrz i ścierpnij, bo oto
  Martwa ulica, a jednym krzykiem się stała i grozą –
  Od krańca po kraniec pusta, a pełna, jak nigdy dotąd –
  Wozy! I od rozpaczy, od krzyku ciężko jest wozom…

  W nich Żydzi! Włosy rwą z głowy i załamują ręce.
  Niektórzy milczą – ich cisza jeszcze głośniejszym jest krzykiem.
  Patrzą… Ich wzrok… Czy to jawa? Może zły sen i nic więcej?
  Przy nich żydowska policja – zbiry okrutne i dzikie!

  A z boku – Niemiec z uśmiechem lekkim spogląda na nich,
  Niemiec przystanął z daleka i patrzy – on się nie wtrąca,
  On moim Żydom zadaje śmierć żydowskimi rękami!…”

  O dziwo, w calym tym poemacie o Polakach, ktorzy to jakoby antysemityzm z mlekiem matek swoich slowianskich wyssali jest tylko jeden jedyny fragment ktory sobie pozwole przetlumaczyc. Dlaczego ja to musze tlumaczyc? Ano dlatego, ze jedyne polskie tlumaczenie tego poematu zrobil Ficowski Jerzy ktory to bardzo gorliwie bronil polskich robotnikow kiedys w organizacji pod nazwa Komitet Obrony Robotnikow (KOR) wraz z innymi prawymi Polakami jak „kuron”, „andrzejewski”, „michnik” i „mazowiecki” i na dobre tlumaczenie nie mial juz najwidoczniej ani czasu ani energii o czym swiadczy w Poemacie nietlumaczenie calych sformulowan jak chocby „ochrzczeni zydzi” w opisach policji zydowskiej.

  No wiec o Polakach ten Kacenelson napisal tylko tyle w Piesni nr.15 wiersz 2:

  „…Kazdy bowiem wie, od najuprzejmniejszego do najpodlejszego Goja, ze podly Polak pomagal Niemcom a ten nie tak podly patrzyl jednym okiem na tragedie, a drugie odwracal w uspieniu…”

  O arogancji i uwazaniu sie Zydow za Übermenschow czyli za Narod Wybrany w stosunku do glupiego polskiego gojowskiego wiejskiego bydla swiadczy w Poemacie – Piesn 15 wiersz 8:

  ” …Zaden Zyd juz wiecej nie zorganizuje bud jarmarcznych i kuglarskich atrakcji,
  i nie bedzie swoim duchem handlowym ozywiac placow targowych,
  Zaden przepocony i podarty zydowski kaftan nie bedzie tam obecny,
  Kto wiec bedzie nosil worki pelne kartofli, kapusty i maki tam i z powrotem ?
  Zadna zydowska reka sie wiecej nie podniesie do niesienia tych worow,
  zadna gojowska kura nie zostanie wiecej czule poglaskana i zadne ciele pieszczotliwie poklepane po zadzie,
  A pijana polska chlopka ze wscieklosci batem katowac bedzie swojego konia
  ciagnacego woz pelen plodow rolnych z powrotem do wioski,
  bo juz zadnego handlu nie bedzie…”

  P.S.

  Sa dzisiaj w Polinie i „handele” i sa „galerie” i prawie cala scena polityczna i artystyczna oraz biskupia tez jest juz judeochrzescijanska wiec troche chyba przesadzil ten Katzenelson Icchak z tym negatywnym mysleniem rozpaczajac calkiem niepotrzebnie ze zadnego „geszeftu” juz nigdy nie bedzie nad Wisla, prawda ❓

  Autor: Быдлошевский Л.З.- wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.