J. C. Van Damme ujawnia, że: „Rothschildowie i Rockefellerowie rządzą światem.” Spójrz na prawdę, tylko w ten sposób będziesz mógł się ostać.

Obecnie toczona jest wojna o ludzkie sumienia, o fundamentalne zasady wolności jednostki. Obecnie mówi się całym narodom, w co mają wierzyć, jak mają myśleć i wreszcie, co powinny robić. Dziś nie liczy się twoja opinia, punkt widzenia, liczy się jedynie monolityczna forma manipulacji i niezwykle agresywna agenda szerząca kłamstwa jako prawdę. To wszystko sprawia, że należy zadać podstawowe pytanie, czy za kilkanaście lat człowiek będzie wolny, czy jedynie otrzyma pozory owej wolności?


Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Jean Claude Van Damme, aktor filmów akcji wyjaśnia w programie na żywo, że nieważne, kto wygra wybory prezydenckie w USA, ponieważ władza nad Ameryką oraz resztą świata pozostanie w tych samych rękach. Pomimo staraniom prowadzących, aby mu przerwać aktor kontynuował wyjaśniając, w jaki sposób rodzina Rothschild opanowała europejskie rynki finansowe tworząc pierwsze banki centralne. Kontrolując finanse każdego kraju kontroluje ona również zarządzających krajem polityków.

Dalej znany na całym świecie gwiazdor Hollywood dodaje, że jest to władza niewidzialna dla przeciętnych obywateli i stojąca ponad demokratycznie wybieranymi prezydentami. Niepokojących wypowiedzi tego typu na całym globie jest znacznie więcej. Pozwólcie mi kontrolować podaż pieniędzy w państwie, a nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy jego prawa.” Amsel Bauer Mayer Rothschild, wypowiedź z roku 1838, która wszystko wyjaśnia.

Podkreślmy raz jeszcze, Jean Claude Van Damme oznajmił podczas programu telewizyjnego, że rodziny takie jak Rothschildowie i Rockefellerowie mają więcej do powiedzenia niż politycy czy prezydenci. Po krótkiej wymianie zdań na temat kandydatów na stanowisko prezydenta USA aktor oznajmił: „Cóż, oni nie wygrają wyborów. Wciąż mamy Rockefellerów. Ludzi takich jak Rothschildowie, te wielkie rodziny, które dominują na kontynentach, nie jest to tylko Francja, ale całe kontynenty. Te rodziny powstały w 1827 roku poprzez pięciu synów, one się rozprzestrzeniły.”

Najwyższy czas stanąć twarzą w twarz z prawdą i dostrzec to, czego tak wielu ludzi jeszcze dostrzec nie chce, odwraca swój wzrok, by nie podejmować trudnych tematów a przez to nie szukać niewygodnych odpowiedzi. Spójrz na prawdę, tylko w ten sposób będziesz mógł się ostać, spójrz i spróbuj zrozumieć fakty, one są na wyciągnięcie ręki, one pozwolą zachować wolność, uratować to, co gwarantowane jest każdemu człowiekowi od narodzin po śmierć. A zatem jaka jest prawda?

Prawda jest taka, że przyszło nam żyć w czasach gdzie wszystko jest wyśmiewane, z wszystkiego można szydzić. Życie, Bóg, liczne troski, choroby, różnego rodzaju tragedie i ułomności, z tego wszystkiego można obecnie drwić. Ta metoda czy też ogólnoświatowy trend to nic innego jak socjotechniczna sztuczka, mająca na celu utrzymywanie współczesnej cywilizacji w oparach absurdu. Współczesny człowiek zbyt często ma problem z samodzielnym myśleniem, woli opierać się na opinii innych a najlepiej na opinii prezentera telewizyjnego.

Wszystkie te kabarety, parki rozrywki i ogólnie pojęty show biznes, mają na celu utrzymywać odbiorcę w stanie nieustannego letargu i rozbawienia tak, aby przypadkiem człowiek nie zaczął myśleć, zastanawiać się, bo wówczas mógłby zobaczyć, że coś ze współczesnym światem jest nie tak. Oni chcą byś za dużo nie myślał, a najlepiej nie myślał wcale. Oni chcą byś bez żadnych oznak zawahania podążał za stadem i nigdy, ale to nigdy nie próbował spojrzeć na otaczający Cię świat w sposób odmienny od tego, jaki od najmłodszych lat starli się w tobie zaprogramować.

Politycy i ogólnie pojęty świat polityki jest skorumpowany, ludzie wybrani przez naród, przestali odpowiadać przed narodem, politycy zabijają współczesny system. Władza korumpuje, czego mamy doskonały przykład w XXI wieku. A zatem, najwyższy czas stanąć twarzą w twarz z prawdą, ponieważ zagubienie prawdy prowadzi do zniewolenia zarówno intelektualnego jak i fizycznego. Prawda chroni przed złamaniem silnej woli człowieka, pozwala nie rezygnować z marzeń i planów.

Rządy wielu państw podsycają obawy i lęki społeczne, w imię pozorów bezpieczeństwa narody odzierane są z wolności. Czas by kłamstwo zastąpić prawdą, czas zakończyć tę bezsilną akceptację zła, które szerzy się na całym świecie, czas powiedzieć jasno i wyraźnie, jesteśmy chrześcijanami i nie podążamy za ukrytymi bractwami, tajnymi obrzędami i bliżej nieokreśloną agendą depopulacji, ideą multi kulti oraz gender. Nie podążamy za mrokiem, i wilkami prowadzącymi owce w kierunku najciemniejszej nocy w historii ludzkości, nocy już dziś widniejącej na horyzoncie tego, co się zbliża.

Współczesna władza żywi się lękiem, tworzy coraz to nowsze formy zagrożenia, które utrzymują ludzkość w obrębie niewidzialnego więzienia. Strach i ciągły lęk przed światem i drugim człowiekiem w znacznym stopniu ogranicza możliwości oraz rozwój intelektualny. Współczesna cywilizacja nie zastanawia się nad tym, w jaki sposób zbudować lepsze jutro a zamiast tego człowiek zasypywany jest informacjami o terrorze, dewiacjach seksualnych, wojnach, korupcji, upadku wiary i wszelkich norm społecznych. W obliczu takiej publicystyki można zadać sobie pytanie czy ludzie przygotowujący tego typu materiały dostrzegają jeszcze dobro oraz jeżeli go nie dostrzegają to na czyje zlecenie.

Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

Obecnie toczona jest wojna o ludzkie sumienia, o fundamentalne zasady wolności jednostki. Obecnie mówi się całym narodom, w co mają wierzyć, jak mają myśleć i wreszcie, co powinny robić. Dziś nie liczy się twoja opinia, punkt widzenia, liczy się jedynie monolityczna forma manipulacji i niezwykle agresywna agenda szerząca kłamstwa jako prawdę. To wszystko sprawia, że należy zadać podstawowe pytanie, czy za kilkanaście lat człowiek będzie wolny, czy jedynie otrzyma pozory owej wolności?


Przeczytaj również:

Snowden ujawnia, że Osama Bin Laden żyje, ma się dobrze i widnieje na liście płac CIA.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

1 thought on “J. C. Van Damme ujawnia, że: „Rothschildowie i Rockefellerowie rządzą światem.” Spójrz na prawdę, tylko w ten sposób będziesz mógł się ostać.

  1. To wszystko bez znaczenia władza dla władzy,chore ambicje,bestialstwo socjalne,czy erotyczne to już było nie raz tym się władze sama cechuje ale przychodzi dzień zapłaty i wszystko od zera staruje,kurcze nie mam komputera bo jednocześnie i US I Ruski odpalili ładunki nad Polska wybuchły w zderzeniu i po elektrowniach,cza dynamo szukać i wiatrak postawić by mieć radiowe wiadomości..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *