Istnieją dowody na coś więcej, a najważniejszym z dowodów jesteś tym sam i twoje życie, które nie może być przypadkiem.

Będziesz gotów, gdy czas nadejdzie i przebudzi cię z letargu współczesnego uśpienia? Nie bądź jak owca, która prowadzona wraz z innymi podąża tam gdzie podąża całego stado, stawiaj na siebie, stawiaj na indywidualne myślenie, nie obawiaj się podążać własnymi ścieżkami, które poprowadzą cię znacznie dalej aniżeli stado. Chcesz być usłyszany, nie zwracaj uwagi na to, co mówią inni, nie zwracaj uwagi na to, w jaki sposób oceniają rzeczywistość, postaw na własne przekonania, uwolnij siebie i przystąp do rozgrywki. Rozgrywka ta nazywa się twoje życie.

Ten tekst jest dla tych wszystkich, którzy chcą zrozumieć, o co tak naprawdę chodzi. Chcesz żyć? Zacznij dostrzegać innych ludzi, wyciągaj wnioski, zwracaj uwagę na to, co dobre i czyń to swoim, wprowadzaj nowe umiejętności do własnego repertuaru możliwości. Nie jesteś chory na poprawność polityczną, zaślepienie kulturowe, brak wiary w cokolwiek i kogokolwiek. Istnieją dowody na coś więcej, a najważniejszym z dowodów jesteś tym sam i twoje życie, które nie może być przypadkiem.

Zbyt wielu ludzi wie wszystko, zbyt wielu ludzi posiada odpowiedzi na wszelkie możliwe pytania. Zbawiciele XXI wieku, którzy nie potrafią zbawić samych siebie. Czy takich wzorców potrzeba temu światu? Czy takich idoli potrzeba mi czy Tobie? Zdecydowanie nie, ponieważ możesz być żaglem własnej łodzi i wiatrem napędzającym twoje działanie. Uwierz w siebie, uwierz w swój potencjał, pracuj ciężko, ciesz się tym, co przynosi codzienność, a zobaczysz, że twoje imię zostanie zapamiętane przez, wielu którzy na swojej życiowej drodze zetknął się z tobą.

Rozgrzana linia protestu. Po jednej stronie ty i twoje życie, marzenia oraz przekonania, po drugiej ideologia świata, ideologia zamętu i rozmycia wszelkich wartości, ideologia kpienia z wszystkiego i wszystkich, czy dasz się jej pochłonąć? Masowa iluzja, nieuchronna konieczność, niewidzialne kajdany zniewolenia, co ty na to? Chcesz zmian? Masz odwagę stanąć na linii frontu i nie cofnąć się o krok? A zatem jeżeli chcesz zmian, już dziś rozpocznij pozytywną rewolucję we własnym życiu. Uwolnij to, co w tobie próbował roztrzaskać XXI wiek i sięgaj każdego dnia po więcej.

Nowa wizja mroku i ludzi prowadzonych ku przepaści, z której nie będzie powrotu. Wyobraź sobie jak będzie wyglądał świat za kilkanaście lat, jeżeli nikt nie odważy się powiedzieć nie. Wyobraź sobie, czym stanie się człowiek, jeżeli wartości moralne zostaną zniszczone a prawda zastąpiona kłamstwem. Dlatego bądź czujny, nie poddawaj się strachowi i oferuj wolność zniewolonym, wzrok niewidomych, stań po stronie tych, którzy nie boją się patrzeć w oczy prawdzie. Czas próby i wyborów nadejdzie w życiu każdego człowieka, lepiej zdaj sobie z tego faktu sprawę by już dziś przygotować siebie na to, czego twoje oczy jeszcze dostrzec nie mogą.

Podążaj w stronę światła, odkrywaj to, co jeszcze pozostaje zakryte. Wszystko, co robisz możesz wykorzystać dla własnego dobra i rozwoju. Tak, możesz być bohaterem dla siebie i swoich bliskich. Możesz stanowić drogowskaz na rozdrożach codzienności. Wszyscy posiadają tę moc, której nie dostrzegają, czasem nie mają świadomości jej istnienia, jednak ona jest w tobie, pozwól jej się usłyszeć i korzystaj z życia, własnego życia.

Wciąż tam jesteś? Jeżeli tak to dobrze, ponieważ masz w sobie potrzebną nadzieję, wiarę i siłę do tego by poczuć płomień rozgrzewający i determinujący do działania. Porzuć to, co negatywne, porzuć to, co przytłacza twoje istnienie, nikt inny za ciebie tego nie zrobi. Zrozum, że kiedyś pewnego dnia ruszysz w drogę i nie obejrzysz się za siebie, a może już nią podążasz? Czasem życie bywa bolesne, jednak wytrzymaj ten kolejny dzień, wytrzymaj, ponieważ zmiany na lepszą nadchodzą, a to, co dobre godne jest naszej cierpliwości i wytrwałości.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *