Islam na drodze konfliktu z Europą? Imigranci narzędziem zniszczenia współczesnej cywilizacji.

,,Musimy wiedzieć, kto i dlaczego chce do nas przyjechać, i mamy prawo wybrać, z kim chcemy żyć, a z kim nie. Zgadzam się, że osoby, które wjechały nielegalnie, należy zgromadzić i wydalić. Ale nie do innych państw, tylko poza Unię Europejską. (…) Oni, imigranci, bardziej przypominają młodą armię aniżeli uchodźców.’’

Viktor Orban.

Wojna cywilizacji jest tym, co przetacza się od kilkunastu lat przez Europę, obecnie docierając i do Polski. Kilkanaście lat temu Jan Paweł II mówił, wprost że obok cywilizacji życia rozwija się również cywilizacja śmierci. Jak zatem powinniśmy rozumieć te słowa? Co dzieje się z ideologią XXI wieku, że tak często budzi ona grozę i liczne znaki zapytania? Czy współczesny człowiek zmierza ku lepszej przyszłości, chce budować przyszłość bardziej przyjazną dla jednostki, czy może wręcz przeciwnie i mamy do czynienia z upadkiem na wielu płaszczyznach?

Czy mamy do czynienia z upadkiem kontrolowanym, którego ostatecznym efektem ma być po pierwsze pełnia władzy i kontroli nad narodami i wreszcie po drugie szerzenie błędnych filozofii, które dosłownie wypalą w człowieku umiejętność samodzielnego myślenia, krytycznego postrzegania rzeczywistości? Obecnie zbyt wielu nie myśli samodzielnie, otrzymuje informacje podane na tacy przez media, nie weryfikując ich, nie zastanawiając się nad tym czy owe media rzeczywiście w obiektywny sposób przekazują dane treści czy może większość tak zwanych wolnych mediów to w gruncie rzeczy przede wszystkim gigantyczne korporacje działające na rzecz konkretnych ludzi.

Do zadania sobie tego typu pytań, oraz poruszenia tego ważnego tematu, skłoniły nas ostatnio wypowiedziane słowa przez Emanuela Macrona. Ten Francuski polityk, kolejny raz troszczy się o sytuację w Polsce i na Węgrzech bardziej aniżeli o własne państwo. Czy Macron działa w oparciu o własne przemyślenia, czy raczej na zlecenie ludzi, którzy finansowali jego karierę i dojście do władzy jak chociażby George Soros? Drodzy Czytelnicy, jeżeli spojrzymy na taką zależności obiektywnie to bardzo szybko możemy dojść do wniosku, że jeżeli George Soros wyłożył miliony na kampanię Macrona, to jest rzeczą oczywistą iż w ten sposób kupił tego polityka.

Emanuel Macron, podczas spotkania w Bratysławie apelował do wolnej europy o nie pozostawianie miejsca jak to sam określił ,,nieprzyjaciołom europy’’. Otóż jego zdaniem ,,Polska i Węgry są symptomami kryzysu demokracji.’’ Sugerował, iż Polacy oraz Węgrzy dążą do zniszczenia Unii Europejskiej, tego idealistycznego projektu, który ma doprowadzić do ostatecznego zjednoczenia Europejczyków pod szyldem jednego super państwa zarządzanego z Brukseli.

W obliczu tak dramatycznego apelu nie można przejść obojętnie, zwłaszcza, że słowa wypowiedziane przez Macrona obiegły już media całego świata. Co zatem może pomyśleć przeciętny obywatel kraju, który słyszy apel prezydenta Francji, w którym nasza Ojczyzna oraz Węgry, przedstawione są niczym uzurpatorzy dążący do destabilizowania Europy? Z pewnością przeciętny obywatel tego czy innego kraju nic dobrego nie pomyśli sobie na temat Polaków i Węgrów. Skąd jednak ta zakłamana i skrajnie populistyczna propaganda skierowana przeciwko nam?

I właśnie w tym miejscu powracamy do początku naszej dzisiejszej publikacji, a mianowicie geneza ataku na Nasz Naród i Węgrów leży u podstaw wojny cywilizacyjnej, z jaką mamy obecnie do czynienia, wojny dwóch ideologii, ideologii życia oraz śmierci. Nim jednak będziemy kontynuować ów temat, zapytajmy o stabilizację Europy? Czy obecnie Stary Kontynent a w szczególności tak gloryfikowana zachodnia Europa, jest wyznacznikiem stabilizacji?

,,Przegrywamy bitwę o ulice! Jesteśmy w stanie nieustannej walki z prokuraturą i sądami opanowanymi przez młodych lewackich urzędników. Oni uważają nas za rasistów, jeśli tylko zatrzymujemy imigrantów. Z kolei w momencie, gdy zatrzymujemy agresywnych ulicznych zadymiarzy, sądy i prokuratura wypuszczają ich na drugi dzień.

Bitwa, która toczy się na ulicach, w ogóle ich nie obchodzi. Belgia jak nigdy wcześniej potrzebuje pomocy w walce o swoją tożsamość. W zaistniałej sytuacji szefowie oddziałów policyjnych boją się podejmować jakiekolwiek zdecydowane działania.’’

Wypowiedz Belgijskiego policjanta cytowana przez Voice of Europe.

Przytaczamy te słowa, by pokazać, jaka jest prawda. Tego typu dramatycznych apeli jest znacznie więcej, jednak nie mamy na celu ich gromadzenie, lecz ukazanie prawdy o tak zwanej stabilnej Unii Europejskiej. Europa pchana jest na siłę w objęcia ideologii muzułmańskiej, tutaj dochodzi do wielu kuriozalnych sytuacji, gdzie nie liczy się dobro Europejczyków, lecz samobójcza idea wchłaniania jak największej liczby imigrantów. Nie ma znaczenia czy ów imigrant jest terrorystom, który za kilka miesięcy kogoś zamorduje, zgwałci, czy dopuści się innego przestępstwa, dobre imię owych imigrantów jest przez zachodnie media za wszelką cenę chronione.

Polska i Węgry sprzeciwiają się polityce otwartych drzwi, nie popierają destrukcyjnej poprawności politycznej a to niepodobna się Brukseli. Ten temat można kontynuować, jednak chcemy zwrócić uwagę na inny aspekt szaleństwa imigracji rodzącej multi kulturowość. Otóż zachodni politycy nie oszaleli, nie są ślepi, oni wszystko widzą i rozumieją, z czym wiąże się mieszanie cywilizacji, jednak polityka otwartych drzwi nadal jest promowana, ponieważ to przemyślane działanie, mające na celu realizację konkretnych założeń.

Założeniem nadrzędnym jest zniszczenie państw narodowościowych. Zniszczenie pojęcia patriotyzm, przywiązanie do ojczyzny, zniszczenie pamięci o kulturze i historii danego narodu. Tylko przez takie działanie, przez wpompowanie milionów uchodźców, będzie możliwe wyjałowienie narodowości a przez to szybsze stworzenie jednego super państwa pod szyldem Unii Europejskiej. Francja, Niemcy czy Belgia to kraje wymierające, rdzennych mieszkańców jest coraz mniej a ich miejsce zajmują muzułmańscy imigranci.

W obliczu tych informacji nie można nie pomyśleć, iż w niedalekiej przyszłości dojdzie do konfliktu cywilizacyjnego w Europie i oby w tym czasie w naszej Ojczyźnie było jak najmniej muzułmańskich imigrantów. Wojna cywilizacji ma to do siebie, że wcześniej czy później ma miejsce ostateczne zwarcie. To, co obserwujemy obecnie to zdobywanie kolejnych przyczółków przez liberalne i skrajnie lewicowe siły.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *