II Fala wojny aborcyjnej, J. Kaczyński manipuluje społeczeństwem dla swoich celów. Polacy nie dajcie się w to wciągnąć.

Już wieki temu, święty Tomasz z Akwinu mówił, że każde prawo musi być wprowadzane przy akceptacji społecznej, bo inaczej będzie ono bezwartościowe, będzie prawem w znacznej mierze szerzącym ucisk i podział. Tak, więc piszemy do was, że konflikt społeczny w naszym narodzie, już i tak znacznie podzielonym przez PiS i TVPinfo, jest nam do niczego nie potrzebny. Każdy powinien zrozumieć, że w chwil obecnej wrogiem Polski jest PiS. Oni chcą wprowadzić komunę i zlikwidować własność prywatną.


„Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich. Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie, aby nie ulec pokusie zbawiania świata kosztem własnej ojczyzny.”

Kardynał Stefan Wyszyński.

Sposób, w jaki PiS chce zatuszować swoje zbrodnie przeciwko narodowi Polskiemu, jest obrzydliwy i nieakceptowalny. Istnieje wiele przewinień tej szemranej władzy jednak trzy z nich są niczym kamienie milowe w historii Rzeczpospolitej. Pierwszy to zgoda na akceptację PLANdemii, PSEUDO pandemii, która nie istnieje, ponieważ została oparta na bezwartościowych testach PCR, już sama Światowa Organizacja Zdrowia to przyznała.

A teraz pytanie: „co wiąże się z akceptacją planu globalistów? Wiąże się z nim przede wszystkim zaoranie naszej rodzinnej gospodarki i likwidacja klasy średniej, tak, aby powstało coś na wzór kraju panów i niewolników. Niestety w te stronę to zmierza, i lepiej abyś zdał sobie z tego sprawę, ponieważ ciebie także to dotyczy. Ciebie, Twoich dzieci, nas wszystkich. Na naszych oczach niszczony jest fundament suwerenności Polski, więc pytamy: „kim będziemy, gdy już nas zniszczą i wykupią?”

Grzech drugi to odpowiedzialność za dziesiątki tysięcy zgonów, które się pojawiły w ostatnich miesiącach a za które w pełni ponosi odpowiedzialność PiS a konkretnie przede wszystkim Kaczyński, Morawiecki i Niedzielski a także Dworczyk. To, z czym mamy do czynienia do holocaust na narodzie Polskim. Służba zdrowia została całkowicie zaorana przez PiS, ideologią PSEUDO pandemii, co skutecznie uniemożliwiło jej funkcjonowanie.

Ludzie zaczęli umierać na nowotwory, zawały serca, udary i zatory. W jednym ze szpitali zmarła młoda dziewczynka, która na odział przyjechała, ponieważ doszło do pęknięcia wyrostka robaczkowego. Sytuacja taka wymaga natychmiastowej operacji, jednak zamiast tego została poddana testowi PCR na obecność SARS-CoV-2 i nim nadeszły wyniki, dziewczynka już nie żyła. Tego typu przypadków są tysiące. To się po prostu w głowie nie mieści.

W ramy holocaustu na Polakach należy również odnotować akceptację dla nie przebadanej terapii genowej, zwanej potocznie przez PiS i TVPinfo szczepionką. Preparat ten doprowadził już do zgonu wielu osób w Polsce, a jednak nadal nie został wstrzymany. Dopuszczenie „czegoś takiego” tej „trucizny” do obiegu i całodobowe nakłanianie i nawet przymuszanie do jej przyjęcia było, jest i zawsze będzie niedopuszczalne. To zbrodnia przeciwko ludzkości, a historia się o was upomni zdrajcy narodu.

I wreszcie po trzecie, czyli historyczny podpis Morawieckiego, będący doskonałym przykładem zdrady stanu i dokonania sprzedaży Polskiej suwerenności w ręce szeroko pojętej Unii Europejskiej a konkretnie Berlina. Podpis pod dokumentem, który wiąże tak zwaną praworządność z wypłatami środków finansowych z budżetu wspólnoty, był akceptacją dla zniewolenia naszej Ojczyzny, przez zgubne ideologie i siły znajdujące się po za granicami Polski.

I teraz w oparciu o to wszystko, co napisaliśmy powyżej a co było swoistego rodzaju wstępem do konkluzji, należy zauważyć, że Kaczyński i Morawiecki mają gigantyczny problem z nieposłuszeństwem obywatelskim, przebudzonych obywateli w postaci tak zwanego Góralskiego Veta, Bałtyckiego Veta, Śląskiego Veta i szeroko pojętego VETA narodowego. Rząd PiS znajduje się obecnie w panice, oni są najzwyczajniej w świecie w popłochu. Dlatego też Kaczyński kolejny raz bezwzględnie sięga po temat aborcji.

To też piszemy dziś do wszystkich protestujących, nie wykorzystujcie gniewu przeciwko kościołom, bo tam stoją już ich obrońcy a Kaczyński chce tej wojny. Wykorzystajcie ten słuszny gniew przeciwko Kaczyńskiemu i Morawieckiemu, przeciwko temu rządowi bezprawia i zdrady. Nigdy więcej nie popierajcie ich, lecz popierajcie polskich przedsiębiorców, którzy otwierają swoje firmy by przetrwać, by móc po prostu pracować i funkcjonować.

„Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.”

Hipolit Cegielski, wybitny polski przedsiębiorca, filolog, dziennikarz, społecznik, a nade wszystko wielki patriota żyjący latach 1813 – 1868.

Już wieki temu, święty Tomasz z Akwinu mówił, że każde prawo musi być wprowadzane przy akceptacji społecznej, bo inaczej będzie ono bezwartościowe, będzie prawem w znacznej mierze szerzącym ucisk i podział. Tak, więc piszemy do was, że konflikt społeczny w naszym narodzie, już i tak znacznie podzielonym przez PiS i TVPinfo, jest nam do niczego nie potrzebny. Każdy powinien zrozumieć, że w chwil obecnej wrogiem Polski jest PiS. Oni chcą wprowadzić komunę i zlikwidować własność prywatną.


Przeczytaj również:

A. Niedzielski wypowiedział wojnę Góralom, którzy są zbyt dumni, aby żebrać o pomoc rządową, czekając aż nędza zajrzy do ich domostw.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *