Ideologia Multi Kulti


Dlaczego wyśmiewanie i kpienie z chrześcijan jest w porządku? Natomiast robienie tego samego z muzułmanami i żydami jest islamofobią, ksenofobią, rasizmem czy antysemityzmem? Może powinniśmy zacząć w końcu bronić swojej wiary?

,,Jeżeli naród największych bohaterów, polski naród, się nie obudzi, to Europa za piętnaście lat będzie islamska.’’

Viktor Orban.


Drodzy Czytelnicy, Europa stała się miejscem granicznym dwóch różnych światów. Fala nielegalnych imigrantów dosłownie zalała kraje Starego Kontynentu. Liczba rdzennych Europejczyków maleje, miejsce pustki zostaje wypełnione przez imigrantów. Jakie mogą być tego skutki za kilkadziesiąt lat? Nie jesteśmy prorokami jednak już dziś możemy dostrzec skutki polityki tak zwanych otwartych drzwi i samobójczej poprawności politycznej.

,,Tutaj na ziemi polskiej, my jesteśmy gospodarzami. Do nas należy decydować o takim czy innym kierunku naszego życia i bytowania. Od tego, bowiem zależy suwerenność narodu. (…) W Polsce trzeba bronić własnej Ojczyzny, a nie obcych zamówień.’’

Kardynał Stefan Wyszyński.


,,Jestem biały, jestem heteroseksualny, jestem katolikiem. Tak brzmią trzy najbardziej niepoprawne, najbardziej niecenzuralne zdania współczesnej Europy.’’

Witold Gadowski.


I wreszcie na koniec. Feliks Koneczny, wybitny polski uczony, jeden z twórców nauki o cywilizacjach, twierdził, że na jednym terytorium nie mogą istnieć dwie cywilizacje, ponieważ nie można jednocześnie żyć według dwóch systemów wartości. Dochodzi między nimi do konfliktu, który trwa dotąd, aż jedna cywilizacja unicestwi drugą. Zazwyczaj wojny cywilizacyjne trwają bardzo długo. Rozwiązaniem jest efektywne niesienie pomocy na miejscu, oraz pomoc w odbudowie zniszczonych krajów bliskiego wschodu. Wojna, którą toczą mocarstwa naszego globu na terenie Bliskiego Wschodu nie może skutkować upychaniem imigrantów w Europie, to nie jest rozwiązanie.


Reasumując, stan wyjątkowy w Państwach europejskich, stan wyjątkowy w Turcji, który został wprowadzony na trzy miesiące po próbie pseudo puczu. Jednak, po co ten stan wyjątkowy? Otóż stan wyjątkowych zawiesza a w zasadzie zamraża demokrację, z którą w ostatnich latach jest i tak marnie. Zatem gdzie są nasze prawa i wolności? Wygląda to tak jak gdyby nikogo już nie obchodził zwykły człowiek, lecz liczy się jedynie władza, pieniądze i nowy porządek świata, ponieważ dziś na nowo rozgrywane są międzynarodowe wpływy a świat niczym tort zostaje poddany próbie podziału.

,,Niemcy spodziewają się, że tego roku do ich kraju może przybyć milion imigrantów.’’

,,Liczba osób w wieku dwadzieścia do trzydzieści lat podwoiła się a to jeszcze nie koniec.’’

Nagłówki w Niemieckich mediach.


Polska na celowniku filozofii multi kulti oraz ideologii LGBT, ponieważ brak spójności narodowej to obecnie domena elit.

Fala protestów w Szwecji. Narody mówią nie ,,Agendzie 21’’. Najwyższy czas przejrzeć na oczy.
Islam na drodze konfliktu z Europą? Imigranci narzędziem zniszczenia współczesnej cywilizacji.
Franciszek promuje Islam? Dramatyczny list od wiernych skierowany do Bergoglio.
Zachód używa przekazu podprogowego do propagowania akceptacji dla fali imigrantów.

Francja upada na naszych oczach. W jej miejsce narodzi się państwo islamskie w sercu Europy?
Chaos w Europie i radykalnie chora poprawność polityczna prowadząca do cywilizacyjnego samobójstwa.
Chaos w Europie Cz.2 Zamachy i niepokoje, nowe oblicze Unii Europejskiej.
Chaos w Europie Cz.1 Fala islamu to zagrożenie dla całej Europy.