Ideologia LGBT? Pedofilia? Co jeszcze? Zamiast walczyć z zaburzeniami psychicznymi, przyjmuje się nową wizję cywilizacji.

„W ostatnim czasie satanizm ewoluował i stworzył zgubną ideologię bez barier i zasad, ideologia ta mogłaby zostać nazwana drogą ku przepaści, została jednak nazwana ideologią gender. Możecie mi wierzyć lub nie, ale za tymi wszystkimi promotorami i mam tutaj na myśli tych znajdujących się u szczytu piramidy ideologii gender. No, więc oni wszyscy sterowani są przez demony. Jaki mają cel? Zniszczyć chrześcijaństwo i człowieka.” Dr. James Phillips. Wykładowca na Uniwersytecie Oksfordzkim w Anglii.


,,Co byś zrobił z wolnością? Czy walczyłbyś o prawdę? Wielu odpowie, że nie, lepiej uciekać i żyć, ponieważ walcząc można umrzeć a uciekając żyć. Przynajmniej przez jakiś czas, umierając w swoich łóżkach kilkadziesiąt lat później.

Wiele wówczas dalibyście za to, aby mieć jedną szansę, tylko jedną szansę, aby powrócić i powiedzieć, że warto podjąć wyzwanie, warto nie uciekać. Każdy człowiek umrze, ale nie każdy żyje prawdziwie. Dlatego Ty, Ty i Ty, wszyscy musimy walczyć o tę prawdziwą wolność.’’

Mel Gibson.

Od niedawna możemy obserwować trendy kulturowe, które ludzie rozsądni rozumieją jako zaprzeczające naturze ludzkiej. Trendy te zaczynają mieć trwały wpływ na naszą strukturę społeczną. Widzimy normalizację pedofilii i gwałtowny wzrost transgenderyzmu, szczególnie wśród ludzi młodych. Z teorii społecznego uczenia się wiemy, że nagły wykładniczy wzrost przekonania o nieokreślonej płci wśród nastolatków w Stanach Zjednoczonych i Europie jest spowodowany ciągłym i masowym marketingiem transpłciowości wśród młodzieży.

Zamiast walczyć z zaburzeniami psychicznymi, społeczeństwo przyjmuje coraz to nowsze wizje cywilizacji i ,,moralności’’. Cały nasz system szkolny ma na celu stworzenie kultury bezradności. Studenci uczą się teraz, jak stać się ofiarami, które nie potrafią samodzielnie myśleć, uczą się, jak znaleźć schronienie w kolektywizmie, podczas gdy wolność słowa i wolność myśli są eliminowane. Liberalni „nauczyciele” i „profesorowie” kładą fundamenty pod unieważnianie wszelkiej logiki i rozumu, ucząc „prawdziwego progresywizmu” jako nowego standardu.

,,Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.’’

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Nawet poza najbardziej szalonymi seksualnie wybrykami parad LGBT i szerzącej się sieci barów dla gejów, należy stanowczo zauważyć, że społeczność ta opiera swoje istnienie na błędnej koncepcji orientacji seksualnej. Cywilizacja musi ponownie zrozumieć jako społeczeństwo, że pragnienia seksualne mogą być złożone i prawie nieskończone, ale czystość pomimo pokusy jest prosta i uniwersalna. Należy to podkreślić, szczególnie teraz, gdy widzimy nacisk na silnie nieuporządkowane tendencje pedofilskie, które już wkrótce zostaną uznane za tożsamość wyzwolenia.

Drodzy Czytelnicy, to prawda, że ​​czysto ideologiczne środki mogą doprowadzić do daleko posuniętej zmowy o zasięgu globalnym, ale im bardziej jesteśmy świadkami rozpadu i szerzącej się degeneracji wokół nas, tym bardziej skłaniamy się ku przekonaniu zakładającemu bezpośredni wpływ sił zła kształtujących współczesne społeczeństwa i całą cywilizację. Dosłownie to tak jak gdyby sam Bóg pozwalał księciu świata i jego sługom poprowadzić wielu ku ideologicznej otchłani. Święty Piotr Damian zapewnia, że ​​grzech sodomii „przewyższa ogrom wszystkich innych”, ponieważ:

,,Bez wątpienia przynosi śmierć ciału i zniszczenie duszy. Zanieczyszcza ciało, gasi światło umysłu, wyrzuca Ducha Świętego ze świątyni ludzkiego serca i daje wejście diabłu, stymulatorowi pożądania.

Prowadzi to do błędu, całkowicie usuwa prawdę z umysłu. Otwiera piekło i zamyka bramy raju. To ta wada, która narusza wstrzemięźliwość, zabija skromność, dusi czystość i dziewictwo. Niszczy wszystko, zabija wszystko, zanieczyszcza wszystkie rzeczy.

Ta wada wyklucza człowieka ze zgromadzonego chóru Kościoła. Oddziela duszę od Boga, aby kojarzyć ją z demonami. Nie zwracając uwagi na Boga, zapomina także o swojej tożsamości.

Ta choroba niszczy fundament wiary, osłabia witalność nadziei, rozpuszcza więź miłości. Niszczy sprawiedliwość, burzy męstwo, usuwa wstrzemięźliwość i stępia krawędź roztropności.’’

Święty Piotr Damian.

Zatem, czy ideologia LGBT to wymysł jedynie człowieka czy może coś więcej, coś, co wykracza daleko po za ramy naszej świadomości i sposobu postrzegania rzeczywistości? Notabene rzeczywistości, która zbyt często jest taka, jaka chcą, aby była inżynierowie zachowań społecznych i rozwoju współczesnej cywilizacji. Miliony ludzi nie rozumieją sedna sprawy, ponieważ nie rozumieją nadprzyrodzonych sił kierujących tymi pozornie rozdrobnionymi wydarzeniami.

,,Tutaj chodzi o przeznaczenie. Kiedyś zdarzyła mi się okazja zawrzeć umowę z tym czymś, dawno temu. To coś mnie ciągle wiąże i trzyma. Po co? By być tym, kim jestem dziś. Z kim wszedłem w układ? Wiesz… z tym… najwyższym dowódcą z tego świata i ze świata, którego nie widzimy.’’

Bob Dylan.

,,Możecie próbować opisać moją potęgę, ale nigdy nie zdefiniujecie mojego istnienia. To ja dziś wybieram ciebie i tobie podobnych do tego by szerzyli mrok. Ja żyję, dlatego zawsze uważaj, czego ode mnie zażądasz, ponieważ każde twoje słowo może być początkiem końca.

Jestem kłamcą i nigdy nie przeminę, dlatego w dobie zbliżających się wydarzeń potrzebuję wybranych, których poślę w świat, by szerzyli spustoszenie w duszach człowieczych.’’

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu krzyk zafałszowanej miłości stał się argumentem dla par tej samej płci, które mają ze sobą związki, a wkrótce potem pojawiło się żądanie małżeństwa oraz adopcji dzieci. Czy tak trudno jest sobie wyobrazić, że w niezbyt odległej przyszłości ten sam krzyk miłości upomni się o pedofilię? Podstawa i fundamenty tej akceptacji zostały już położone. Na naszych oczach dochodzi do zredefiniowania podstawowych prawd oraz zacierania odwiecznej granicy dobra i zła.

,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

Ruchy LGBT odniosły duży sukces w ogólnej deformacji historii człowieka i używanego języka, nie wspominając już o tym, że potrafią nas dosłownie ugotować niczym żabę, do tego stopnia, że w mediach non stop publikuje się materiały ​​ukazujące młodych chłopców w strojach damskich i odwrotnie. Liczne fotografie promujące zboczenia i czynności, które z punktu widzenia psychologii zostały sklasyfikowane jako te zagrażające rozwojowi dzieci oraz młodych ludzi.

LGBT to szalenie groźna ideologia, która obecnie przechodzi do fazy wdrażania w krajach ,,nowej Unii’’ takich jak Polska. Ideologia LGBT stanowi pewnego rodzaju rubikon pomiędzy tradycją i dotychczasowym systemem moralnym a neoliberalną i skrajnie lewicową wizją świata bez zasad i norm. Innymi słowy rób to, co chcesz a wszystko, co zrobisz uznaj za prawo. Ideologia LGBT to system rozwiązań, których destrukcyjne owoce będziemy mogli w pełni dostrzec za kilka lat.

,,Satanizm to obecnie najszybciej rozwijająca się religia w Stanach Zjednoczonych, należy zauważyć, że jeden na dziesięciu amerykanów jest satanistą bardziej lub mniej tego świadomym. Ta religia ma długą historię, ale dosłownie eksplodowała w ciągu ostatnich lat.

Jestem prawie pewien, że teraz, co najmniej 20 procent amerykańskiej populacji głęboko zakorzeniła swoje życie w magii i okultyzmie. Mam tutaj na myśli zarówno kobiety jak i mężczyzn z różnych środowisk. W ostatnim czasie satanizm ewoluował i stworzył zgubną ideologię bez barier i zasad, ideologia ta mogłaby zostać nazwana drogą ku przepaści, została jednak nazwana ideologią gender.

Możecie mi wierzyć lub nie, ale za tymi wszystkimi promotorami i mam tutaj na myśli tych znajdujących się u szczytu piramidy ideologii gender. No, więc oni wszyscy sterowani są przez demony. Jaki mają cel? Zniszczyć chrześcijaństwo i człowieka.’’

Dr. James Phillips. Wykładowca na Uniwersytecie Oksfordzkim w Anglii.

Ideologia LGBT to także sytuacja, w której dziecko będzie poddane pewnego rodzaju formowaniu pod kątem określenia swojej własnej płci w tym przypadku dochodzi do skrajanych zniekształceń, w których chłopczyków w wielu przypadkach będzie się przekonywać, iż są dziewczynkami i odwrotnie. Notabene z punktu widzenia psychologii, dziecko w tak młodym wieku jest podatne na tego typu sugestie, dlatego ideologia LGBT jest tak deprawująca.


Przeczytaj również:

Satanizm w muzyce to nie fikcja. David Bowie stwierdził, że: ,,Rock zawsze był diabelską muzyką (…) zwiastujemy coś mroczniejszego od nas samych.’’


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *