Idea NWO Cz.2 Grupa Bilderberg i globalny plan zniewolenia.

,,Słowo tajemnica jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń. Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.’’

John F. Kennedy.

Dziś drugi artykuł z serii poświęconych NWO, czy też nowemu ładowi globalnemu, dlatego na samym początku przeniesiemy się nieco wstecz, bo aż do roku, 1954 kiedy to elita naszej planety w skład, której wchodzili ekonomiści, bankierzy oraz czołowi politycy, spotkali się potajemnie w hotelu o nazwie Bilderberg na terenie Holandii. Co ciekawe ci ludzie, możemy nazwać ich Bilderbergami przyznali, że jednym z głównych celów spotkania z roku 1954 było powołanie do istnienia Unii Europejskiej.

Początkowo UE miała mieć tylko zasięg handlowy, dziś jak widzimy jest to już polityka, kultura i bardzo często ingerowanie w wewnętrzne sprawy poszczególnych krajów, jak chociażby w ostatnich miesiącach nieustanne kontrole w naszej Ojczyźnie. Kolejnym krokiem będzie powołanie Unii Amerykańskiej oraz Unii Euro Azjatyckiej, a następnie połączenie tych tworów w jeden, czyli globalną Unię, która miałaby stanowić idealne podwaliny pod nowy prządek świata.

Jak obecnie możemy obserwować, nie jest to takie proste, to znaczy, nie jest łatwe wprowadzenie tego tworu w życie. Czy zatem idea NWO upadnie i więcej o niej nie usłyszmy? Nic z tych rzeczy, zawsze istnieje drugi plan, mało tego, z biegiem lat pewne kwestie ulegają zmianom to też korygowanie niektórych założeń jest jak najbardziej możliwe. Tutaj czynnikiem korygujący są uchodźcy oraz widmo globalnego konfliktu. Pamiętajmy o tym, że Bilderbergowie, czy też globaliści, oni nie cofną się przed niczym.

Mogłoby się przy tej okazji wydawać, że grupa Bilderberg to źródło idei NWO, jednak to błędne rozumowanie, ponieważ to tylko kolejny etap. Prawdziwym źródłem są Iluminaci, czy też osoby oświecone, których zakon rzekomo powstał w roku 1781, nie mniej jednak to tylko kolejna data, która wypłynęła na jaw. Illuminaci są bractwem znacznie starszym niż nam się wydaje. Ci ludzie zazwyczaj tworzą imperia, jak imperium Rzymskie, Greckie a obecnie Brytyjskie, które to Imperium jest ich główną siedzibą a same Stany Zjednoczone tylko narzędziem do wprowadzania zmian globalnych.

Oczywiście może się to wydawać niesamowite, ponieważ to bractwo jest owiane tyloma legendami, teoriami spiskowymi, że ciężko dać wiary w tego typu informacje, jednak Iluminaci istnieją, i nie chcą być znani, nie życzą sobie poklasku, ponieważ lepiej działać z ukrycia. A teraz powróćmy do tematu, jeżeli zostanie powołana do istnienia Unia Europejsko Azjatycka, Amerykańska i zostaną one połączone z Unią Europejską to, co z państwami trzeciego świata?

Te kraje także będą kontrolowane, jednak już przez samą instytucję ONZ, która to będzie pełnić formę nadzorczą i korygującą. Co to oznacza? Nasz glob będzie poddany politycznej tyrani, która będzie kontrolować posunięcia każdego człowieka na wielu płaszczyznach. Totalna kontrola i manipulacja, można napisać globalne więzienie, ale bez widocznych krat. Dzisiejszy artykuł rozpoczęliśmy od przytoczenia słynnej wypowiedzi zamordowanego prezydenta USA na temat tajnych stowarzyszeń.

Bardzo często, gdy słyszymy informacje o Iluminatach czy innych mrocznych bractwach śmiejemy się lub po prostu machamy ręką z niedowierzaniem. Jednak słysząc te same słowa od byłego prezydenta USA, który notabene po ich wypowiedzeniu podpisał na siebie wyrok śmierci, można nadal niedowierzać? Dziś powinniśmy zapamiętać jedno, tajne stowarzyszenia istnieją, a największym z nich i jedynym, które w zasadzie można brać pod uwagę są Illuminaci bazujący na Masonerii. To bractwo jest nie jako główną głową hydry sprawującej kontrolę nad innymi pomniejszymi bractwami.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. en.wikimedia.org


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *