Idea „Nowego Porządku Świata”: masa krytyczna przebudzenia wiąże się z każdą kolejną osobą, która zaczyna myśleć.

Czy ludzkość stawi czoła nadchodzącemu zagrożeniu i powie NIE? Jeśli jesteś w stanie przebić się przez ten system, ze wszystkimi stojącymi za nim naukowcami i pseudo mądrością wieków, która ma za zadanie trzymać cię w umysłowym kaftanie bezpieczeństwa od urodzin aż do śmierci, kiedy to przezwyciężysz, zatriumfujesz nad światem. I stamtąd możesz dalej kontynuować.


,,Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Widzę w niedalekiej przyszłości nadciągający kryzys, który niepokoi mnie i wywołuje drżenie o bezpieczeństwo mojego kraju.

Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln.

Problematyka idei budowy nowego porządku świata nieodwołalnie sprowadza się do podstawowej kwestii a mianowicie do pytania o to, co mamy z tym wszystkim zrobić? Czasu jest już coraz mniej, opryski stosowane do wyniszczania zdrowia ludzkości, mamy tutaj na myśli przede wszystkim chemtrails, rozpowszechnienie kart identyfikacyjnych z wbudowanymi chipami, które ostatecznie posłużą do namierzania i inwigilacji. Wszystkie te cechy są charakterystyczne dla państwa policyjnego.

Pozytywnym aspektem całej tej sprawy jest to, że coraz więcej ludzi na całym świecie budzi się i ma wiedzę na temat tego, co się dzieje. Wiedzę o elitarnej grupie trzymającej władzę, grupie przekazującej sobie atrybuty władzy z pokolenia na pokolenie. Pamiętajmy także, że działania prowadzące do wdrożenia nowego porządku świata, w końcu osiągnął masę krytyczną. Masa krytyczna nie zależy od olbrzymich armii ludzi, lecz zależy od odpowiedniego rodzaju ludzi, samoświadomych tego, kim są i na czym stoją.

Świadomość istnienia globalnego spisku elitarnej grupy rodzin, to wiedza na ich temat umiejscowiona w różnych częściach globu. Jednak wiedza ta ostatecznie nie pozostaje tylko i wyłącznie z tobą. Za każdym razem, gdy o tym mówisz, gdziekolwiek udostępniasz tego typu wiedzę, dochodzi do sytuacji, w której wielu ludzi doznaje czegoś w rodzaju oświecenia (eureka!), ta wiedza do nich trafia. Zatem gdy twoje intencje są czyste i dobre, ponad to masz świadomość nadciągającego nienaturalnego zniewolenia, to wówczas możesz transmitować ową wiedzę, którą dotychczas posiadłeś, dalej.

Ten proces jest niczym złożenie razem zestawu baterii, napięcie będzie wzrastać wraz z każdą osobą, która się budzi i zaczyna naprawdę myśleć. A kiedy społeczeństwo zaczyna byś świadome, wówczas budzi się intuicja, która krzyczy, że coś jest nie tak z tą współczesnością a to powoduje, że ludzie zaczynają mówić o nowym porządku świata i planach współczesnego globalizmu. Nikt nigdy nie powinien odczuwać strachu z tego powodu, musimy mówić, komunikować się między sobą, to jeden z podstawowych mechanizmów przetrwania.

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

,,Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.’’

David Spangler.

W taki sposób zaczynają się przemiany, ponieważ ci ludzie na samej górze, muszą zostać zdemaskowani. Ich plan został opublikowany, a jednym z punktów jest zredukowanie populacji. Chcą posłużyć się nauką do tego, aby przekonstruować ludzkość, wyretuszować ją, jak sami to określają: zrobić lepszych niewolników. Należy to powstrzymać, ponieważ to wpływa na każdego z nas. Mamy prawo by to powstrzymać i określić drogę, którą podąży społeczeństwo.

Niech żaden człowiek nie kuli się w poddaństwie i ciszy, bez względu na wszystko, ponieważ to i tak do ciebie przyjedzie. Bez względu na wszystko, to dotknie także ciebie. Zatem grzeczne stanie w szeregu w tym przypadku na nic się nie zda. Zaś, jeśli chodzi o tych, którzy chcą uciec w duchowość, cóż, czym jest duch? Jest to wewnętrzna, ożywiająca siła, jak to określono- życie. Ci, którzy nie mieli ducha zwani byli martwymi.

,,Zostaw umarłym grzebanie ich umarłych’’, na przestrzeni wieków ten fragment był tajemnicą. Ci, którzy próbowali iść, ci, którzy byli okaleczeni, ale próbowali iść to ci, którzy się budzili i próbowali podążać śladami tych, którzy wiedzieli. Tak to właśnie działa, ofiarujcie komuś wiedzę, a ten człowiek stanie się bardziej aktywny, zacznie iść szybciej. Drodzy Czytelnicy, idąc przez życie i świat, mamy za zadanie, używać posiadaną wiedzę.

,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

Tutaj zawsze chodziło o wybór, o wybór każdego pojedynczego obywatela tej planety, ponieważ zagrożone jest życie człowieka, zagrożone jest życie dzieci, które się rodzą i tych, którzy jeszcze mają się urodzić, jako normalne istoty ludzkie, a nie jako te zmodyfikowane genetycznie typy cudownych nowych niewolników dla utopii elit. Oto, przed czym stoimy i o co walczymy. Jesteśmy to winni tym, którzy odeszli nie wiedząc, w jakiej wojnie brali udział i za co cierpieli. Jesteśmy to winni wszystkim tym, którzy się jeszcze nie narodzili.

,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Każda osoba żyjąca w dzisiejszych czasach, żyje w najbardziej doniosłych czasach, z jakimi musiała się zmierzyć ludzkość, bowiem albo przebrniemy przez to zachowując nasze zdolności do myślenia jako wrażliwi ludzie, albo staniemy się typem Borga niczym w serialu Star Trek, gdzie będziemy jedynie zautomatyzowanymi typami maszyn, które są zachipowane i sterowane przez komputery.

Osobiście uważamy, że byłoby to okropnie smutne, widzieć jak przeszliśmy całą tą drogę, by utracić tą jedną cechę, która odróżnia nas od wszystkich innych stworzeń i mamy tutaj na myśli zdolność do tworzenia niezwykłych rzeczy w odróżnieniu od zniszczenia i kontroli. Oto wybór, przed którym stoimy. Nie jest to przyjemnością słuchać tych wszystkich złych wiadomości, ale to konieczność prowadząca do pytania, czy ludzkość chce podążać tą drogą?

Czy ludzkość stawi czoła nadchodzącemu zagrożeniu i powie NIE? Jeśli jesteś w stanie przebić się przez ten system, ze wszystkimi stojącymi za nim naukowcami i pseudo mądrością wieków, która ma za zadanie trzymać cię w umysłowym kaftanie bezpieczeństwa od urodzin aż do śmierci, kiedy to przezwyciężysz, zatriumfujesz nad światem. I stamtąd możesz dalej kontynuować.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

1 thought on “Idea „Nowego Porządku Świata”: masa krytyczna przebudzenia wiąże się z każdą kolejną osobą, która zaczyna myśleć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *