Holocaust zdają się potwierdzać tysiące zdjęć, filmów i relacje świadków, ale są niektórzy ludzie, którzy wierzą, że Holocaust się nie wydarzył.

Drodzy Czytelnicy tylko około 54% ludności świata słyszało o Holocauście, wynika z dużego badania obejmującego ponad sto krajów przeprowadzonego przez Ligę Przeciw Zniesławieniu. I tylko jedna trzecia osób, które o tym słyszały, wierzy, że Holocaust jest prawidłowo przedstawiony. Dlatego biorąc pod uwagę realia polityczne, nie jest zaskoczeniem to, że tylko 8% respondentów na Bliskim Wschodzie słyszało o Holocauście i wierzyło, że jego opis był prawdziwy.


Holocaust się nie wydarzył, można by pomyśleć, że nie ma wątpliwości, co do tego dobrze udokumentowanego historycznego faktu, zakładającego, że ponad sześć milionów Żydów zostało eksterminowanych w czasie drugiej wojny światowej przez niemieckich nazistów. Holocaust zdają się potwierdzać tysiące zdjęć, filmów i relacji świadków z pierwszej ręki, ale są niektórzy ludzie, którzy wierzą, że Holocaust nie wydarzył się.

Po pierwsze sześć milionów eksterminowanych żydów to tylko jedna z podanych wartości, ponieważ jeżeli przyjrzymy się bliżej temu zagadnieniu to zauważymy spore nieścisłości a nawet patologiczne konkluzje, do jakich dochodzą niektóre organizacje, głównie żydowskie. Spójrzmy na jeden tego przykład: historycznie potwierdzonym jest, że przed wojną w Polsce mieszkało blisko cztery miliony żydów, co do tego nie ma wątpliwości.

Jednak, jak ustalił Instytut Śp. Szymona Wiesenthala sześć milionów z nich to jest z tych blisko czterech milionów, wymordowali Niemcy. Z kolei Profesor Jan Tomasz Gross udowadnia światu, że resztę wymordowali Polacy. Zatem w Polsce przed wojną żyło blisko cztery miliony żydów, z których sześć milionów wymordowali Niemcy a całą resztę, której matematycznie de facto nie ma, wymordowali Polacy. Jest to przykład doskonałej manipulacji historycznej, opierającej się na skrajnie niskim poziomie inteligencji.

Manipulacji historycznej, która rozłożona na pojedyncze czynniki i teorie nie rzuca się w oczy, ponieważ w taki sposób można udowadniać wszystko, jednak, jeżeli by skonfrontować i połączyć dane historyczne z ustaleniami Instytutu Śp. Szymona Wiesenthala oraz Profesora Grossa to otrzymujemy tak monstrualne kłamstwo, że zdrowy człowiek na umyśle chociażby chciał to nie jest w stanie uzasadnić tak zakłamanego i paranoicznego toku historycznego wywodu niektórych organizacji i pseudo profesorów. Idźmy jednak dalej w kwestii kłamstwa holocaustu.

Otóż dojście do władzy Adolfa Hitlera sponsorowali sami żydzi a konkretnie żydzi amerykańscy w tym Banki Morgana i miliony rodziny Rothschild. Ponad to w armii Hitlera służyło ponad dwieście tysięcy żydów w tym, co najmniej dwudziestu jeden generałów, siedmiu admirałów i jeden feldmarszałek. Widzimy, więc że fundamentem holocaustu są działania żydowskie, natomiast sam przebieg również był koordynowany i wspierany przez przedstawicieli tego narodu. Paradoks historii czy zaplanowane działanie, o którym się dziś nie wspomina?

To jednak nie wyczerpuje tematu holocaustu lub pseudo holocaustu. Nie tak dawno świat żydowski został wstrząśnięty, dokonała tego publikacja książki „Wymyślenie żydowskiego narodu” cenionego na całym świecie profesora historii z prestiżowego Uniwersytetu Telawiwskiego. Profesor Shlomo Sand twierdzi jednoznacznie, że naród żydowski został wymyślony. W samym Izraelu naukowa rozprawa profesora spotkała się z niespotykanie dużym zainteresowaniem odbiorców i rzecz praktycznie bez precedensu, trafiła na listę bestsellerów, na której gościła nieprzerwanie dziewiętnaście tygodni.

Z kolei we Francji książka ,,Wymyślenie żydowskiego narodu’’ zdobyła prestiżową nagrodę Prix Aujourd’hui. Jeżeli więc naród żydowski został wymyślony to analogicznie holocaust tego narodu również. Tak, wiemy jak to brzmi, jednak idźmy dalej, czyli przejdźmy do sedna i odpowiedzmy sobie, kto według Sanda wymyślił naród żydowski? Otóż nie, kto inny jak historycy Żydowscy żyjący w Niemczech drugiej połowy XIX wieku.

To był czas historii, w którym Europejczycy zaczęli myśleć kategoriami zintegrowanych wspólnot etnicznych. Żydowscy historycy w Niemczech wzorowali się na nacjonalistach państw europejskich, głównie Niemcach, tak właśnie powstał syjonizm, oraz naród żydowski. O wypędzeniu żydów z Palestyny przez Rzymian napisano w deklaracji niepodległości Izraela z 1948 roku, a nawet na żydowskich banknotach, jednak profesor Shlomo Sand uważa, że to mit założycielski Państwa Izrael: ,,wyrzucili nas z naszej ziemi dwa tysiące lat temu, ale teraz wróciliśmy, aby ją odebrać.’’

,,Zacząłem od literatury przedmiotu. Ku mojemu zdumieniu okazało się, że nie ma ani jednej książki naukowej na temat wypędzenia Żydów z Palestyny. Wyobrażacie to sobie? Jedno z najważniejszych wydarzeń w historii narodu, a nikt nie napisał na ten temat opracowania historycznego. Mamy zatem do czynienia z wielką mistyfikacją. Mit o wypędzeniu Żydów to wytwór propagandy z IV wieku a miała to być kara za zabicie Syna Bożego.

Właśnie do tego mitu nawiązali syjoniści w XIX wieku. Aby zbudować naród, trzeba było spreparować jego pamięć. Żydzi ogłosili, że Rzymianie wypędzili ich przodków z Palestyny, ci rozeszli się po całej ziemi, ale teraz muszą znowu połączyć się w jeden naród.

Mało tego, w sensie etnicznym, skupiska tak zwanych żydów w Europie, Afryce czy Azji wcale nie są skupiskami żydowskimi. To przedstawiciele rozmaitych innych ludów i narodów, których przodkowie przed wiekami nawrócili się na religię judaistyczną.

Żydzi znaleźli się na całym świecie nie dzięki jakiejś mitycznej wędrówce ludów, tylko dzięki masowemu nawracaniu! Bycie Żydem w Europie czy Afryce nie miało nic wspólnego z narodowością. Żydami byli po prostu wyznawcy judaizmu.

Od II wieku przed narodzeniem Chrystusa aż do IV wieku naszej ery judaizm był najważniejszą monoteistyczną religią na świecie, której celem było pozyskanie jak najwięcej nowych wyznawców. Przekonanie pogan, że powinni wierzyć w jednego Boga, co robiono zresztą bardzo skutecznie. I stąd na świecie wzięło się tylu Żydów.

Na judaizm nie nawracali się tylko poszczególni ludzie, ale całe królestwa. Na przykład w Jemenie czy Afryce Północnej. Podobnie stało się z leżącym pomiędzy Morzem Kaspijskim a Morzem Czarnym królestwem Chazarów.

W XII wieku ten nawrócony na judaizm turecki lud zaczął być jednak spychany przez Tatarów i Mongołów Dżyngis-chana na zachód. Zatrzymali się we wschodniej Polsce, stąd 75 procent polskich Żydów wygląda inaczej niż Polacy, gdyż jest pochodzenia chazarskiego.

Do dziś wielu Żydów pochodzących z Polski ma europejski wygląd. Dlaczego? Otóż, królestwo Chazarów podbiło ziemie zamieszkane przez Słowian. Mniej więcej w okolicach Kijowa, dlatego około 25 procent polskich Żydów to potomkowie tych Słowian, którzy przyjęli judaizm od swoich chazarskich władców.

Zapewne zadajecie sobie teraz pytanie: skoro nie było takiego wydarzenia jak wypędzenie Żydów z Palestyny, to gdzie się ci Żydzi podziali? Otóż Nigdzie. Nadal mieszkają na swojej ziemi w Palestynie. Potomkowie starożytnych Żydów to dzisiejsi Palestyńczycy.

Ludzie ci zostali, bowiem zarabizowani po tym, gdy w VII wieku Palestyna została podbita przez Arabów. Nie ma się im zresztą, co dziwić. Arabowie ogłosili, że każdy, kto uzna Mahometa za proroka, zostanie zwolniony od podatków.

Palestyńczycy często pytają mnie: czyli to my jesteśmy prawdziwymi Żydami? Nie, odpowiadam, jesteście tylko ich potomkami. Żyjecie, bowiem w miejscu świata, przez które przechodziło wielu zdobywców i wszyscy zostawiali tu swoje geny. Podbój arabski był również podbojem biologicznym. Nie zmienia to jednak faktu, że członek Hamasu z Hebronu jest bliżej spokrewniony z antycznymi Żydami niż izraelski żołnierz, z którym walczy.’’

Profesor Shlomo Sand z Uniwersytetu Telawiwskiego.

Drodzy Czytelnicy tylko około 54% ludności świata słyszało o Holocauście, wynika z dużego badania obejmującego ponad sto krajów przeprowadzonego przez Ligę Przeciw Zniesławieniu. I tylko jedna trzecia osób, które o tym słyszały, wierzy, że Holocaust jest prawidłowo przedstawiony. Dlatego biorąc pod uwagę realia polityczne, nie jest zaskoczeniem to, że tylko 8% respondentów na Bliskim Wschodzie słyszało o Holocauście i wierzyło, że jego opis był prawdziwy.


Przeczytaj również:

Ujawniamy: w 1971 roku Izraelski dziennik Maariv donosił, że to Żydzi mordowali Polaków w Katyniu.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


6 lipca, 2019


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *