Hitler potrzebował Nadrenii jako bazy, z której mógłby rozpocząć inwazję na Europę. Putin potrzebuje Ukrainy w tym samym celu.

Należy również odnotować, że Władimir Putin nie tylko wypowiedział wojnę Ukrainie ale i przekazał mrożące krew w żyłach ostrzeżenie swoim sojusznikom na Zachodzie we wczesnym czwartkowym porannym przemówieniu w Moskwie: „Każdy, kto rozważy ingerencję z zewnątrz, poniesie konsekwencje większe niż jakiekolwiek widziane wcześniej w historii”. Czy Putin miał na myśli „atom”? Można tak domniemywać.


Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną. Wy zaś, bracia, nie jesteście w ciemności, aby was dzień ten jak złodziej zaskoczył. Wy wszyscy bowiem synami światłości jesteście i synami dnia. Nie należymy do nocy ani do ciemności. Przeto nie śpijmy jak inni, lecz czuwajmy i bądźmy trzeźwi”.

1 List do Tesaloniczan.

Nim rozpoczniemy najnowszy raport z Ukrainy i tego, co ma tam miejsce, chcemy napisać, że wojna się rozpoczęła i nie można przewidzieć w jaki sposób się zakończy, gdyż jest to wojna. Ponad to każdy kto śledził od jakiegoś czasu media głównego nurtu, mógł zauważyć, że wszyscy wręcz parli do tego konfliktu, wszyscy oczekiwali tej wojny. Czy ma to być kolejny etap po „szaleństwie pandemii”? Tego jednoznacznie nie można określić, jednak czas przyniesie odpowiedzi. A teraz zaczynamy.

Jeszcze kilkadziesiąt godzin temu Boris Johnson stwierdzał: „Obawiam się, że wszystko wskazuje na to, że prezydent Putin rzeczywiście jest skłonny do inwazji na Ukrainę na pełną skalę i opanowania oraz podporządkowania sobie niezależnego, suwerennego państwa europejskiego i myślę, powiedzmy sobie absolutnie jasno, że będzie to katastrofalne.” Dziś już wiemy, że to się dzieje.

Johnson powiedział również, że Putin nadal podąża ścieżką do „okrążenia samego Kijowa i zdobycia ukraińskiej stolicy”. Następnie brytyjski sekretarz zdrowia Sajid Javid oświadczył, że Rosja „najechała” Ukrainę: „Budzimy się do bardzo ciemnego dnia w Europie”, powiedział Javid wczesnym rankiem w Sky News, po czym konkludował: „widzieliśmy, że Putin rozpoznał separatystyczne wschodnie regiony na Ukrainie i z raportów możemy już powiedzieć, że wysłał czołgi i wojska. Z tego można wywnioskować, że rozpoczęła się inwazja na Ukrainę.

Drodzy Czytelnicy, historia to zabawna rzecz, a najważniejszą rzeczą, którą historia lubi robić, jest powtarzanie się. II wojna światowa, największa globalna bitwa, jaką kiedykolwiek stoczono, a nadchodząca coraz większa, rozpoczęła się, ponieważ Adolf Hitler pragnął odbudować imperium niemieckie. W 2022 ten sam duch jest dokładnie tym, co jest siłą napędową dla prezydenta Rosji Władimira Putina, który notabene coraz częściej jest wiązany z Biblijnym „Gogiem”.

To też na marginesie dzisiejszej publikacji chcemy dodać, że kiedy czytasz podręczniki historii, dowiadujesz się, co wydarzyło się w przeszłości, a kiedy czytasz Biblię, to dowiadujesz się, co wydarzy się w przyszłości. Tym właśnie jest proroctwo biblijne, jest to historia przyszłości napisana w czasie przeszłym. Konkluzja jest taka na chwilę obecną, że „Gogiem” może być Rosja a „Magogiem” mogą być Chiny. Jednak jest to kwestia do rozstrzygnięcia na kilka przyszłych lat, w chwili obecnej to jedynie sygnalizujemy.

Szanowni Państwo, obserwujemy więc Putina i zauważamy, że jego pragnienie sprowadzenia Ukrainy „z powrotem do Rosji” jest prawie dokładnie tym, co Hitler powiedział o „przywróceniu Nadrenii” Niemcom. Zarówno Putin, jak i Hitler nazywają swoje narody Ojczyzną. Hitler potrzebował Nadrenii jako bazy, z której mógłby rozpocząć swoją inwazję na Europę, Putin potrzebuje Ukrainy dokładnie w tym samym celu.

I wówczas się zaczęło. Eksplozje w stolicy Ukrainy, Kijowie, zostały zgłoszone przez główne media, w tym CNN. W mediach społecznościowych udostępniono filmy przedstawiające wybuchy w Kijowie. Około godziny 23:00 czasu brytyjskiego w środę prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski powiedział, że Putin odmówił rozmów w ostatniej chwili i powiedział, że zatwierdzono ofensywę przeciwko Ukrainie.

Zełenski w swoim emocjonalnym przemówieniu wręcz błagał Rosjan, aby powstrzymali inwazję na Ukrainę, powstrzymali Putina: „mówią ci, że jest to plan uwolnienia narodu ukraińskiego” – powiedział, przemawiając po rosyjsku a następnie dodał: „ale naród ukraiński jest wolny”. Na koniec prezydent Ukrainy ujawnił, że na granicy z jego krajem zgromadziło się około 200 tysięcy wojsk rosyjskich.

Prezydent Rosji Władimir Putin w swoim orędziu ogłosił: „specjalną operację wojskową” na Ukrainie po miesiącach narastających napięć między dwoma krajami. Eksplozje wstrząsnęły miastami w całym kraju i uważa się, że rosyjskie siły lądowe przekroczyły wschodnie regiony Doniecka i Ługańska. Ponad to rosyjskie wojsko wkroczyło od Krymu i Białorusi. Atak trwał z powietrza, lądu oraz morza. Następnie nastąpiła chwilowa deeskalacja, doszło do przegrupowania wojsk rosyjskich i ataki ponownie się nasilają.

Należy również odnotować, że Władimir Putin nie tylko wypowiedział wojnę Ukrainie ale i przekazał mrożące krew w żyłach ostrzeżenie swoim sojusznikom na Zachodzie we wczesnym czwartkowym porannym przemówieniu w Moskwie: „Każdy, kto rozważy ingerencję z zewnątrz, poniesie konsekwencje większe niż jakiekolwiek widziane wcześniej w historii”. Czy Putin miał na myśli „atom”? Można tak domniemywać.


Przeczytaj również:

W. Putin oskarża zachód o chęć kontrolowania populacją i manipulowanie środowiskiem planety po przez smugi chemtrails.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


24 lutego, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *