Historia Wielkiego Imperium Lechickiego historią Polski i Polaków?

Polska nie jest krajem, który istnieje od roku, 966 czyli od daty chrztu. Jest to dziwnego rodzaju zakłamanie, które promują niektóre kręgi. Otóż Polska to Polanie a wcześniej Słowianie a także Wielka Lechia. Istnieje wiele publikacji opisujących tę tematykę, z owych publikacji, które w wielu miejscach się różnią można wyłowić widoczny dostrzegalny kręgosłup historyczny opisujący losy naszych przodków i właśnie o tym kręgosłupie Wielkiej Lechi chcemy dziś napisać.

Informacje o pierwszych Lechitach pośród Słowian pojawiają się już ponad 2400 lat przed naszą erą. Nie wspominając cytatów ze Starego Testamentu Biblii gdzie miejsce zwane Lechią pada wielokrotnie. Kolejne interesujące informacje, jakie otrzymujemy z niezależnych źródeł to te, mówiące o zjednoczonym państwie Lechi, nazywanym także Imperium, które miało się uformować w roku 1860-1790 p.n.e. Imperium Lechickie jest tworem bardzo mocnym i szybko poszerzającym swoje granice.

,,Wtedy Filistyni wyruszyli i rozbili swoje namioty w Judzie, a robiąc wypady, docierali aż do Lechi. (…) Kiedy przybył do Lechi, Filistyni na jego widok zaczęli wznosić radosne okrzyki. Wtedy duch Boga zawładnął nim, a powrozy, którymi był skrępowany, stały się nagle jak spalone włókna lniane i opadły z jego ramion. Znalazłszy szczękę oślą, jeszcze świeżą, chwycił ją i zabił tysiąc mężów.

I powiedział Samson: Przebiłem ich oślą szczęką, oślą szczęką zabiłem ich tysiąc. Wypowiedziawszy te słowa, odrzucił oślą szczękę, a miejsce owo nazwano Ramat-Lechi. (…) I rozwarł Bóg szczelinę, która się znajdowała w skale w Lechi, i wypłynęła z niej woda.

Kiedy Samson ugasił pragnienie, ożywił się i nabrał nowych sił. Dlatego nazywa się to źródło: En-Hakkore [to znaczy: źródło Powołującego]. Bije ono do dnia dzisiejszego w Lechi.’’

Fragmenty Księgi Sędziów. Stary Testament.

Imperium Lechickie było tworem zdecentralizowanym, czyli plemię, które zdobywało przewagę nad innymi automatycznie stawało się także przywódcą całego Imperium, które w latach 700-580 p.n.e. rozpoczęło ofensywę odzyskiwania utraconych ziem na terenie Europy Środkowej oraz Wschodniej na rzecz Celtów. Wielka Lechia czy też Imperium Lechi w ówczesnych latach stanowiło trzon Europy i miejsce rozwoju kultury oraz sztuki. Dopiero w roku 513 p.n.e. Król Dariusz I Wielki poprowadził najazd Persów na Słowiańskie Imperium.

Odziały Dariusza I Wielkiego zdołały jedynie dotrzeć na ziemie dzisiejszej Ukrainy, późniejsza wyprawa okazała się klęską w obliczu starć z plemionami należącymi do Imperium na terenie naszego kraju. Król Macedoński Aleksander Wielki także próbował podbić Lechię w roku 335 p.n.e. jednak ta ofensywa również zakończyła się klęską, to też jego wzrok skierował się w kierunku Persji.

W tamtych czasach nie było czegoś takiego jak Niemcy, czy Germanie, taki naród w ogóle nie istniał, po mimo wielkich aspiracji, jakie obecnie rządzą politykami naszego zachodniego sąsiada. Otóż istnieli Lechici, czyli Polacy, którzy władali przede wszystkim środkową częścią Europy. W Gnieźnie Król Lech I założył gród. Informacje o tym wydarzeniu przetrwały chociażby w opowieści o Trzech Braciach, czyli Lechu, Czechu i Rusie.

Około roku 1550 p.n.e. Centrum władzy Imperium Lechi zostało przeniesione do Krakowa, czyli ówczesnego plemienia Wiślan. Dalej następuje okres hegemoni Polan, którzy trwa od 1100 roku przed nasza erą do I wieku naszej ery a zatem był to okres ponad tysiąca lat świetności Polan naszych bezpośrednich przodków.

Polacy mają wolność i szlachetność w genach po swoich przodkach Lechitach, którzy istnieli długo przed narodzeniem Jezusa z Nazaretu. Wygląda na to, że Polacy to najstarszy lud Europy i jeden z najstarszych na naszym globie. To jest powód, dla którego od zawsze próbowano niszczyć Polskę i Polaków. Współczesne elity znają historię świata, nam podaje się zafałszowany jej obraz jednak Masoni wiedzą doskonale, jaka była prawda. Boją się Polaków, narodu Panów, władców i ludzi wybranych prze Boga. Drogi Czytelniku jestem dumny z bycia Polakiem a Ty?

Polska jest wartością bezcenną, wartością bezwzględną. Polska to kraj, naród i uświęcona ziemia, która przeżyła wiele i przetrwała, dzięki czemu stała się jeszcze bardziej wytrzymała. Ta ziemia i ten naród nie upadnie, ponieważ zaufał Bogu a Bóg go wyzwoli. Ta ziemia to ludzie, którzy nie boją się powstać z kolan, spojrzeć przed siebie i ruszyć ku obranemu celowi. Niezłomność i męstwo to dwa filary podtrzymujące przed tysiącami lat Lechię a dziś Polskę.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

5 thoughts on “Historia Wielkiego Imperium Lechickiego historią Polski i Polaków?

  1. ta musi pamiętać o Matce Ziemi,jej mężu z Piorunami a i o synu Aresie co silę daje w walce,to starzy bogowie,odwieczni nim przyszli nowi,a pamiętać nie szkodzi ,a dziadkowie zawsze niech opowiadają wnukom ,,Był Czech,Lech i Rus i razem poszli po nowe ziemie,, a matki niech zaśpiewają pieśń dla oseska:śpij kochanie spij,oczka ładnie zmroź ,czekać bedziem godnie aż z wojenki wróci mąż.A na szczytach hal słychać rogu głos ,błyszczy orła znak i czerwony sztandar,Lechia wraca z wojny bliski to jest znak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *