Herezja, herezja po trzykroć herezja: posąg Molocha został wystawiony przed Koloseum, miejscu kaźni chrześcijan.

Szokujące rzeczy dzieją się w Europie i na Świecie tak od paru lat. Wylew LGBT i szeroko pojętej ideologii Gender, napływ uchodźców vel nachodźców i siłowe wprowadzanie multi kulturowości, siłowa rekonstrukcja społeczeństwa także w Polsce. Ponad to powstające liczne bramy Baala (kolejnego demona), w różnych częściach świata. Nie ulega wątpliwości, że zło poszerza swoje horyzonty i napiera, ale wraz z naporem zła ludzie zaczynają dostrzegać satanizm elit.


Biada tym, którzy w tych latach nie słyszeli odgłosu kopyt koni Apokalipsy. Biada temu, kto nie nauczył się ufać Bogu pod słońcem szatana, które wychyliło się ponad horyzont w przerażający sposób. Biada tym, którzy nie potrafią zrozumieć, że od czterech stuleci zawładnęły światem racjonalistyczne herezje, teraz zaś tajemnica tego, co irracjonalne zbliża się do drzwi.”

Friedricha Reck Malleczewen.

W Rzymie w dniu 28  października 2019 roku przed wejściem do Koloseum, miejsca męczeństwa chrześcijan, ustawiono szatański pomnik niesławnego boga zwanego Molochem. Kult Molocha objawiał się  składaniem ofiar  z dzieci. Wzmianka o nim pojawia się w Biblii (2 Kl 23.10). Czczony jakoby pod postacią byka. Średniowieczna demonologia uznaje Molocha za jednego z najpotężniejszych demonów. Trwająca wystawa przed Koloseum w Rzymie obejmuje rekonstrukcję Molocha, starożytnego bóstwa.

Owa wystawa z jawną rysą okultyzmu, budzi wielkie kontrowersje, wśród włoskich katolików. Ta niecodzienna inicjatywa obejmuje rekonstrukcję boga Molocha (starożytnego demona, któremu w ramach ofiary składano dzieci) w wydrążonym brązie. Forma posągu zaczerpnięta została z filmu Cabiria, z 1914 roku, wyreżyserowanego przez pionierskiego reżysera Giovanniego Pastrone i nakręconego w Turynie.

Kolejnym aspektem budzącym niepokój, jest fakt, że w obrębie Koloseum odprawiana jest również droga krzyżowa, zatem publicyści zadają pytanie o to czy obecny papież złoży pokłon Molochowi, czy też będzie modlił się tuż obok. Wielu publicystów włoskich nawołuje do przebudzenia, ponieważ współczesny kościół coraz częściej wspominany jest jedynie przy okazji pedofilskich skandali, a obecnie bałwochwalczego posągu demona Molocha, ustawionego w miejscu zbrodni na chrześcijanach.

Wracając do filmu Cabiria, należy wspomnieć o jednej z najbardziej szokujących scen. Otóż widzowi przedstawiana jest wielka świątynia Molocha, przed którą czeka sto małych dzieci gotowych zginąć jako ofiary dla złego boga Molocha. Ponad to wewnątrz świątyni znajdujemy kolosalny posąg uskrzydlonego boga Molocha. Posąg wzorowany na wyżej wspomnianym z filmu, obecnie wystawiony jest przed wejściem do Koloseum.

Podczas gdy niektórzy uważają przedstawienie Molocha przy wejściu do Koloseum za nieszkodliwą część wystawy, inni są zaniepokojeni sytuacją. Natomiast nam pozostaje się zastanawiać, czy nie jest to zapowiedź wylania na Rzym Gniewu Bożego, czyli wypełnienia proroctwa apokalipsy: „Upadł, upadł Babilon – stolica. I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi doszli do bogactwa przez ogrom jej przepychu.”

Drodzy Czytelnicy, szokujące rzeczy dzieją się w Europie i na Świecie tak od paru lat. Wylew LGBT i szeroko pojętej ideologii Gender, napływ uchodźców vel nachodźców i siłowe wprowadzanie multi kulturowości, siłowa rekonstrukcja społeczeństwa także w Polsce. Ponad to powstające liczne bramy Baala (kolejnego demona), w różnych częściach świata. Nie ulega wątpliwości, że zło poszerza swoje horyzonty i napiera, ale wraz z naporem zła ludzie zaczynają dostrzegać satanizm elit.


Przeczytaj również:

Sekret SARS-CoV-2 dotyczy tego, czym jest koronawirus, czym jest ta bezobjawowa pandemia.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


25 lutego, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *