Handel narkotykami, nędza, głód i globalne przemiany. Czyli lokalne wojny oraz propaganda mass mediów.

W celu utrzymywania stałego napięcia w regionie, stworzono tak zwane grupy terrorystyczne. Jednym z podstawowych celów tej operacji, jest zwalczanie chrześcijaństwa poprzez mordowanie jego członków. Stąd, od dekad słyszymy o zamachach bombowych w Azji w kościołach czy szkołach chrześcijańskich. Dlaczego właśnie Chrześcijan? Ponieważ Chrześcijanie przewodzą w walce z globalizacją, mordowaniem dzieci, skrobankami i tego typu podobnymi działaniami.


,,Przyszłość  jednostki zależy od jego zdolności do analizowania informacji i dezinformacji  wielką przenikliwością oraz na możliwości wykorzystania jego wyobraźni i twórczej mocy w pełni. Te dwie możliwości odłożone na bok lub zniszczone we współczesnym życiu, są najważniejsze. Nie istnieje jakaś wymyślona rzeczywistość na zewnątrz, do której jednostka musi się dostosować. Jeżeli to popełni, to ginie jako podmiot.”

Mackiewicz.

O tym, że oświata jest jednym z najważniejszych czynników w rozwoju danego narodu wie każdy. Dlatego, już w 1773 roku pozbawiono Polaków samodzielności w prowadzeniu oświaty. Zrobiono to pod pretekstem powołanej przez agenta City of London Corporation, niejakiego Samuela du Ponta,  Komisji Edukacji Narodowej. Program tej Komisji, miał za zadanie zniszczenie samodzielności działania młodego człowieka i  prowadzenie tresury w tak zwanej poprawności politycznej. Samule du Pont jeszcze w 1806 roku pisał do gen. Washingtona:

Pięciogodzinna, sześciodniowa nauka w szkole publicznej tak wymodeluje umysł młodego człowieka, że żadna szkółka parafialna, ani wiedza rodzinna nie zdołają tego już zmienić.’’

Samule du Pont.

Działalność Samuela du Ponta była bardzo owocna. Wcześniej przez dziesięć lat tresował Francuzów, co zaowocowało gilotyną i rzezią. Można śmiało powiedzieć, że otumanieni  Francuzi Francuzom zgotowali ten los. Było to pierwsze ludobójstwo we współczesnej historii. Takiej rzezi nie widział dotąd świat. Nawet wojny tak zwane religijne, przygotowane przez Hohenzollernów w XVI wieku, były czynione przez podburzony motłoch, a we Francji mordy dokonywano w imieniu rządu. W 1918 roku, podobne rzezie przeprowadzono w Rosji.

City of London Corporation od XIX wieku bogaci się na handlu narkotykami. Za narkotyki z Afganistanu kupowano herbatę w Chinach, doprowadzając do narkomanii całe połacie Chin. Przed wejściem Pentagonu, będącego na usługach City, do Afganistanu, czego dowodem wprost była tak zwana Pustynna Burza w 1991 roku, produkcja narkotyków wynosiła blisko 190 ton. Już po roku pobytu Pentagonu w Afganistanie, produkcja wzrosła do kilku tysięcy ton.

Obecnie produkcja narkotyków osiąga poziom około 10 000 ton. W celu zamaskowania tej działalności Hollywood produkuje masowo filmy o handlarzach narkotyków z Meksyku czy Nikaragui a w rzeczywistości blisko 95%  narkotyków do USA przechodzi przez granicę z Kanadą. Międzynarodowy handel narkotykami jest źródłem dodatkowym utrzymania służb specjalnych na całym świecie. W takiej Sri Lance był kluczowym źródłem finansowania wojny domowej.

W 1983 roku Tamilskie Tygrysy Wyzwolenia, rozpoczęły wojnę domową na Sri Lance, czyli dawniejszym Cejlonie. To wówczas rząd zakontraktował 50 oficerów Mossadu do walki z TTLE. W latach 1984-85, Izraelczycy szkolili obie strony w bazach koło Tel Avivu. Mossad korzystał z usług indyjskiego wywiadu.  Pieniądze były przekazywane przez bank BCCI, zwanym głównym źródłem finansowania terroryzmu.

Proszę również zauważyć, te 20 miliardów, które wedle wielu źródeł George Soros przekazał na Majdan na Ukrainie, one także przeszły przez międzynarodowe banki. Należy zauważyć, że Sri Lanka jest ważnym punktem strategicznym  dla Stanów Zjednoczonych. Utrzymanie strategii stałego napięcia wzdłuż linii brzegowej w regionach muzułmańskich, jest niezbędne do zdominowania Azji, dlatego jest to po prostu kontynuacja polityki Imperium z XIX wieku.

W celu utrzymywania stałego napięcia w regionie, stworzono tak zwane grupy terrorystyczne. Jednym z podstawowych celów tej operacji, jest zwalczanie chrześcijaństwa poprzez mordowanie jego członków. Stąd, od dekad słyszymy o zamachach bombowych w Azji w kościołach czy szkołach chrześcijańskich. Dlaczego właśnie Chrześcijan? Ponieważ Chrześcijanie przewodzą w walce z globalizacją, mordowaniem dzieci, skrobankami i tego typu podobnymi działaniami.

Tak zwanych islamistów, czyli mudzahedinów w Afganistanie stworzył były  doradca do spraw Bezpieczeństwa Narodowego USA Zbigniew Brzeziński, w latach 80-tych ubiegłego wieku, rzekomo w celu walki z Sowietami. W tym czasie na „górze” trwały już rozmowy o rozpadzie Sowietów i miękkim lądowaniu Gorbaczowa, w bazie wojskowej w Kalifornii. Owych terrorystów wykorzystuje się do dnia dzisiejszego.

Dodatkowo temu celowi służy właśnie monopolizacja mass mediów w myśl idei: Ten człowieczek na dole ma być tresowany, a nie oświecany. Ma być tylko mięsem armatnim na potrzeby tak zwanych oświeconych elit i pseudo autorytetów. James Peters wykazał, że pieniądze z narkotyków były głównym źródłem  płynności banków amerykańskich, po kryzysie w 2008 roku. Bogactwo wielu współczesnych rodów powstało na handlu niewolnikami, a po wojnie secesyjnej w 1865 roku na handlu opium i  innymi narkotykami.

Obecnie, jest to realizowane przez handel narkotykami, pod pretekstem walki z bólem w Poradniach Przeciwbólowych. W USA, jak podaje prasa amerykańska, na skutek przedawkowania syntetycznych narkotyków stosowanych jako leki przeciwbólowe, umiera dziennie kilka osób. Od czasu opanowania Afganistanu przez USA, produkcja narkotyków  wzrosła około 40 razy. Gdzieś trzeba to sprzedać.


Przeczytaj również:

Radykalna zmiana w USA: „twarde narkotyki” stają się legalne. Ludzkość otrzymuje coraz większy dostęp do tego, co niszczy.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *