Handel dziećmi i kobietami w sercu UE. Podczas Man Having Babies homoseksualiści za cenę od 90 do 150 tysięcy dolarów mogą nabyć dziecko.

Ten diaboliczny event ma charakter hybrydowy, część prezentacji odbywa się osobiście, a część za pośrednictwem Internetu. W Brukseli można zobaczyć trzymające się za ręce niezliczone pary gejów, którzy są zapraszani do poszczególnych stoisk. Tam przeglądają prospekty, przedzierając się przez bogatą ofertę. Można, bowiem zażyczyć sobie konkretną rasę, płeć, kolor włosów czy oczu dziecka, istny supermarket żywych istot do nabycia.


Unia Europejska dla wielu stanowi ostatnią ostoję demokracji, cywilizowanych reguł i moralności. Lecz życie w błędzie nie jest trudne, szczególnie obecnie, to też piszemy to wprost: Unia Europejska nie jest taka, jak nam wmawiają media głównego nurtu, że jest. Prawda kryjąca się w mroku tajemnicy, odpowiedzi zawarte w miejscach, do których trzeba dotrzeć samodzielnie, to wszystko istnieje, ale nie zostanie nam ujawnione przez tak zwany główny nurt mediów.

Otóż zadaniem tychże mediów jest szerzenie dezinformacji i półprawd a także kłamstw. To też dziś chcemy naświetlić Wam jedno z najbardziej mrocznych i zdeprawowanych oblicz europejskiej wspólnoty, która już od wielu lat nie jest tym, czym była u swych podstaw. Obecnie Unia Europejska to twór odzwierciedlający Biblijny Babilon. Twór ten przepełnia korupcja, zepsucie, wynaturzenie a także liczne praktyki magiczne oraz okultystyczne.

Szanowni Państwo, co czeka na tych, którzy podążą w głąb unijnych powiązań? Co czeka u bramy oddzielającej zewnętrzny wizerunek przeznaczony dla ludzkości od wewnętrznej czeluści deprawacji? Czeka tam najczystsze zło, dla jednych może to być człowiek całkowicie zniszczony przez korupcję i wynaturzenia, dla innych stwór o bliżej niezidentyfikowanych cechach, lecz prawda jest taka, iż w bramie prowadzącej do „centrum” współczesności stoi sam Lucyfer, i życzymy każdemu by nigdy w życiu nie był poddany sytuacji, w której przyjdzie mu się zbliżyć do tego „centrum”.

A teraz przejdźmy do meritum: w Brukseli rozpoczęły się dwudniowe międzynarodowe „Targi Dziecięce” (Men Having Babies). Nie jest to jednak przenośnia, a sprzedawcy nie oferują akcesoriów dla dzieci. W samym sercu Unii Europejskiej dochodzi do procederu handlu dziećmi i surogacji. Nie jest to pierwszy tego typu event. Jest to, bowiem wydarzenie obwoźne, we wrześniu 2020 roku odbyło się w Paryżu, w październiku w Tajpei, w grudniu zaś zaplanowano je w Tel-Awiwie.

Podczas Man Having Babies bogaci homoseksualiści za cenę od 90 tysięcy do 150 tysięcy dolarów mogą nabyć dziecko. W pakiecie znajduje się nie tylko wynajęcie macicy surogatki na 9 miesięcy, lecz także pomoc prawna, dostarczenie komórek jajowych i nasienia oraz opłaty za przeloty, hotele i tym podobne kwestie. Domniemana pandemia koronawirusa tylko częściowo pokrzyżowała plany organizatorów tego przypominającego targ niewolników wydarzenia.

Ten diaboliczny event ma charakter hybrydowy, część prezentacji odbywa się osobiście, a część za pośrednictwem Internetu. W Brukseli można zobaczyć trzymające się za ręce niezliczone pary gejów, którzy są zapraszani do poszczególnych stoisk. Tam przeglądają prospekty, przedzierając się przez bogatą ofertę. Można, bowiem zażyczyć sobie konkretną rasę, płeć, kolor włosów czy oczu dziecka, istny supermarket żywych istot do nabycia.

Co szokuje jeszcze bardziej, to fakt, że targi odbywają się w Brukseli, mimo że Belgia zakazała surogacji komercyjnej. Najwyraźniej jednak przepis ten jest martwy, a kobiety traktuje się jak żywe inkubatory. I teraz należy wyraźnie napisać, że: na Zachodzie trwa już kampania medialna dążąca do przewartościowania i odwrócenia znaczeń. To, co w rzeczywistości jest upodleniem kobiet i instrumentalizowaniem dzieci, przedstawia się jako wielkie dobrodziejstwo i prawo człowieka.

Sentymentalne historie o celebrytach, takich, jak Elton John czy Ricky Martin, którzy zafundowali sobie dzieci z surogacji i teraz obnoszą się ze swoim szczęściem, mają służyć legitymizacji haniebnego procederu. Fakt, że bogaci mężczyźni wykorzystują biedne kobiety, przykrywany jest ckliwymi historyjkami o szczęśliwych dzieciach w gejowskich rodzinach oraz wzniosłymi hasłami o prawach człowieka. Nie dajmy się zwieść!


Przeczytaj również:

Pedofilia to duży problem, szczególnie pośród ludzi na wysokich i eksponowanych stanowiskach.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *