Gubernator T. Wolf za wprowadzeniem obowiązku noszenia masek w domach prywatnych. Ujawniamy okultystyczny aspekt pandemii.

Pamiętacie film Matrix i tę scenę, w której Morfeusz pyta Neo, czy czuje, że coś jest nie tak z tym światem, jakby coś było nie na miejscu, jednak trudno wskazać, co to może być. Następnie pada znamienite zdanie: „to jest wszędzie wokół nas. Nawet teraz, w tym pokoju. Możesz to zobaczyć, wyglądając przez okno lub po włączeniu telewizora. Możesz to poczuć, kiedy idziesz do pracy, kiedy idziesz do kościoła, kiedy płacisz podatki. To świat, który został zaklęty w twoich oczach, aby zaślepić cię od prawdy.” To doskonała metafora roku 2020.


Z pewnością zauważyliście, że wiele idei, pomysłów, praw, rozporządzeń miało swój początek w USA. To ten kraj w znacznym stopniu kreuje wydarzenia globalne, a wynika to z tego, że centrum globalnej władzy ma swoją siedzibę właśnie w Ameryce. To też, jeżeli chcemy dostrzec wizję zbliżającego się Nowego Porządku Świata należy bacznie obserwować wydarzenia w USA. Podobna sytuacja ma się w przypadku wypełniania Biblijnych proroctw, z tą różnicą, że wyznacznikiem tutaj są dzieje narodu Żydowskiego. Dziś jednak skupimy się na polityce.

Czy mieliście już okazję zaobserwować kogoś, kto podąża samotnie drogą, nie ma dookoła niego nikogo, a mimo to osoba ta nosi maseczkę na twarzy? Lub czy widzieliście ludzi spacerujących po lesie z maseczkami na twarzy? Czyżby drzewa stanowiły nośnik dla koronawirusa SARS-CoV-2? Szanowni Państwo, żyjemy w czasie gigantycznego absurdu pandemicznego, podsycanego przez media na zlecenie wielkich koncernów a także polityków. Z tego dobrze zdać sobie sprawę i im szybciej to nastąpi tym lepiej dla nas. Dlaczego?

Otóż ludzie zanurzą się w tak głębokim irracjonalizmie, że całe narody będą się niszczyć od wewnątrz, będą się rozpadać kraje, i to grozi wywołaniem spirali, z której nie będzie już wyjścia, z której niektóre narody nie wyjdą, lecz zginą, dokonana zostanie całkowita ich eksterminacja. Tutaj odsyłamy was do przesłania z Fatimy, gdzie wprost jest mowa o zagładzie całych krajów, całych narodów. Zbliża się czas apokaliptycznych wstrząsów, świat stanął u progu wydarzeń eschatologicznych.

Dlatego każdy człowiek musi dokonać wewnętrznego przewartościowania, każdy musi zrozumieć, na czym polega mechanizm rozwoju człowieka a przez to całej ludzkości, tutaj nie ma miejsca na wyparcie, z którym mamy obecnie do czynienia. Natomiast, jeżeli chodzi o religię, to koronawirus jeszcze mocniej dokona jej podziału, to też na to, co będzie się działo ze społeczeństwami nałoży się także mocny ładunek szoku religijnego, czego skutkiem będzie podział i rozpad kościoła rzymsko katolickiego.

Tak prezentuje się destrukcja płaszczyzny duchowej w świecie, natomiast polityka również nie odpuszcza i o tym dziś chcemy napisać. Otóż Pensylwania planuje podjąć dodatkowe kroki w celu rozwiązania problemu gwałtownego wzrostu zakażeń koronawirusem. Rozwiązania te mają dotyczyć wprowadzenia obowiązku noszenia maseczki nawet w prywatnych domach, poinformowali tamtejsi urzędnicy. Jak widzimy własność prywatna w USA praktycznie nic już nie znaczy. Zaznaczymy, że w Polsce głosy o obowiązku noszenia maseczek w naszych domach i mieszkaniach, pojawiają się coraz częściej.

Pamiętacie film Matrix i tę scenę, w której Morfeusz pyta Neo, czy czuje, że coś jest nie tak z tym światem, jakby coś było nie na miejscu, jednak trudno wskazać, co to może być. Następnie pada znamienite zdanie: „to jest wszędzie wokół nas. Nawet teraz, w tym pokoju. Możesz to zobaczyć, wyglądając przez okno lub po włączeniu telewizora. Możesz to poczuć, kiedy idziesz do pracy, kiedy idziesz do kościoła, kiedy płacisz podatki. To świat, który został zaklęty w twoich oczach, aby zaślepić cię od prawdy.” To doskonała metafora roku 2020.

Co czeka świat dalej? Z pewnością batalia dobra ze złem, prawdy z kłamstwem, światłości z mrokiem. Jednak coraz większa liczba teologów podkreśla wypełnianie się jednego z proroctw Biblijnych, zawartych w Apokalipsie a brzmiącego: „A gdy otworzył pieczęć piątą, ujrzałem pod ołtarzem dusze zabitych dla Słowa Bożego i dla świadectwa, jakie mieli. I głosem donośnym tak zawołały: Dokądże, Władco święty i prawdziwy, nie będziesz sądził i wymierzał za krew naszą kary tym, co mieszkają na ziemi? I dano każdemu z nich białą szatę i powiedziano im, by jeszcze krótki czas odpoczęli, aż pełną liczbę osiągną także ich współsłudzy oraz bracia, którzy, jak i oni, mają być zabici.

Reasumując, cały świat uczestniczy w okultystycznym rytuale inicjacji, chociaż mało, kto zdaje sobie z tego sprawę. Środki i polityki, które rządy wprowadziły na całym świecie od czasu rozpoczęcia operacji Coronavirus, takie jak kwarantanna, zamknięcie, mycie rąk, noszenie masek, dystans społeczny i inne, są w rzeczywistości aspektami okultystycznego rytuału inicjacji. Te aspekty zostały sprytnie dostosowane do obecnej fałszywej pandemii i zamaskowane jako strategia zdrowia publicznego.

Szanowni Państwo, ludzie, którzy realnie sprawują władzę nad tą planetą, których często nazywam spiskowcami Nowego Porządku Świata (New World Order), niewiele pozostawiają przypadkowi. W gruncie rzeczy są oni magami, osobami wprowadzającymi w życie założenia wiedzy tajemnej. Cel inicjacji magicznej zawsze pozostaje ten sam: wyprowadzić wtajemniczonych z ich normalnego trybu życia, rozbić ich, wywołać uległość, przekształcić ich na podobieństwo ich przywódców, a na koniec przywrócić im nową normalność, z której nie będą mogli już powrócić do dawnego życia.


Przeczytaj również:

Lotnisko w Denver makabrycznym zapisem nadchodzącego ludobójstwa i depopulacji.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. en.wikimedia.org


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *