Grupa Anonymous ujawnia proceder depopulacji prowadzonej na współczesnej cywilizacji. To się już dzieje.

,,Wskaźnik urodzeń w Stanach Zjednoczonych właśnie osiągnął najniższy poziom od 30 lat, a przyszły wzrost populacji ma teraz pochodzić z imigracji, a nie z narodzin nowych dzieci. Meksyk. Włochy. Korea Południowa. Kraj za krajem w każdym zakątku globu zmaga się obecnie z kryzysem populacyjnym spowodowanym swobodnym spadkiem liczby urodzeń i płodności.’’

Corbett Raport.

,,Istnieje potrzeba stworzenia Nowego Porządku Światowego, nowego ładu globalnego. Pamiętajmy, przy tym, że depopulacja powinna być najwyższym priorytetem trzeciego świata.’’

Henry Kissinger, wypowiedź z roku 1974.

Grupa Anonymous przestrzega świat przed szerzącą się niepłodnością i kontrolą populacji po przez kontrolę liczby narodzin. Ostrzeżenie rozpoczyna się od kilku wiadomości informujących o spadku liczby urodzeń i wzrośnie niepłodności. Niestety nie jest to żart a tragiczny fakt.

Drodzy Czytelnicy rzekome przeludnienie naszej planety jest mitem, wskaźniki urodzeń spadają na całym świecie, a jedyną rzeczą, która uniemożliwia zwykłym ludziom posiadanie dostatecznej ilości jedzenia, jest chciwość ludzi u władzy. Ten problem został opublikowany w Corbett Raport:

,,Ludność Japonii kurczy się i spodziewamy się spadku o mniej niż sto milionów (spadek o 20%) w połowie stulecia. Jeśli obecne tendencje będą się utrzymywać, Japończycy powinni wymrzeć w ciągu następnych 1400 lat. Niski wskaźnik urodzeń i migracja zarobkowa szczególnie mocno uderzają w Europę Wschodnią, a kraje takie jak Bułgaria spodziewają się spadku populacji o 30% w nadchodzących dziesięcioleciach.

Wskaźnik urodzeń w Stanach Zjednoczonych właśnie osiągnął najniższy poziom od 30 lat, a przyszły wzrost populacji ma teraz pochodzić z imigracji, a nie z narodzin nowych dzieci. Meksyk. Włochy. Korea Południowa. Kraj za krajem w każdym zakątku globu zmaga się obecnie z kryzysem populacyjnym spowodowanym swobodnym spadkiem liczby urodzeń i płodności.’’

Corbett Raport.

Paul Ehrlich jest naukowcem, który napisał książkę Bomba Populacyjna, twierdząc, że w ciągu następnych kilku dekad, masowy głód miałby miejsce z powodu przeludnienia planety. Paul Ehrlich i ludzie mu podobni to uosobienie zła, to ludzie, którzy łakną eksterminacji biednych. Ehrlich postulował wprowadzenie do wody substancji chemicznych kontrolujących populację.

Po dziesięcioleciach od oficjalnej porady dla rządów mamy sytuację, w której chemikalia kontrolują populację, mamy wszelkiego rodzaju niepłodność spowodowaną chemikaliami zawartymi w pożywieniu i stajemy się bezpłodni, podczas gdy populacja spada.

BPA w plastiku, różne chemikalia zaburzające gospodarkę hormonalną w tworzywach sztucznych, wodzie oraz żywności i wreszcie produkty, które stosujemy do naszych ciał, dosłownie powodują, że jesteśmy niepłodni. Ostrzeżenie opublikowane przez grupę Anonymous implikuje, że wszystko to jest celowe. Grupa Anonymous uważa, że jesteśmy celowo w ten sposób podtruwani, populacja jest zmniejszana a ludzie u władzy chcą, zabić biednych. Ostrzeżenie zawiera również informacje mówiące o szczepionkach powodujących poronienia.

Badania wykazały, że szczepionka przeciw grypie znacznie zwiększa ryzyko poronienia, ale według grupy Anonymous to szczepionka przeciwko wirusowi HPV jest najbardziej niebezpieczna, a jej realnym celem jest prowadzenie do bezpłodności w wieku, w którym ciało człowieka jest najbardziej rozwinięte i przygotowane do przekazania nowego życia. Niestety w dzisiejszych czasach nie można nawet napisać artykułu o tej tematyce, ponieważ bardzo szybko zostaje on ocenzurowany w mediach.

Grupie Anonymous, należą się słowa uznania za to, że zdecydowali się umieścić informacje o celowej depopulacji ludzkości w ostatniej publikacji. Prawda jest taka, że depopulacja to nie jest teoria spiskowa, wymysł fanatyków czy chore urojenie. Depopulacja to idea XXI wieku usankcjonowana przez Kissingera a następnie ONZ. Drodzy Czytelnicy, czy nie zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego w Afryce dzieci głodują, one umierają z głodu, a jednak dla każdego dziecka Bill Gates znajdzie szczepionki. A zatem z pożywieniem jest ciężko, ze szczepieniami już nie. Przypadek?

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 r.

,,Spodziewamy się, że do 2050 roku gwałtownie rosnąca populacja ludzka w Afryce zwiększy się dwukrotnie. To jest oszałamiający przyrost liczony w trzech i pół miliona osób miesięcznie. Nie ma wątpliwości, że ten wzrost naraża dziką przyrodę i środowisko na ogromną presję.

Urbanizacja i rozwój infrastruktury będą miały straszliwy wpływ, chyba, że zaczniemy planować i podejmować działania na rzecz ograniczenia przyrostu naturalnego już teraz.’’

Książę William.

,,Są naciski w systemie, aby pójść w tę stronę. Na pewno możemy coś zmienić, prawda? Możemy zmienić te liczby. Naprawdę, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby zmienić te liczby, ponieważ już dzisiaj przekraczamy możliwości nośne planety. (…) Powinniśmy zrobić wszystko, co tylko jest możliwe.’’

Christiana Figueres sekretarz wykonawczy Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych.

,,Istnieje potrzeba stworzenia Nowego Porządku Światowego, nowego ładu globalnego. Pamiętajmy, przy tym, że depopulacja powinna być najwyższym priorytetem trzeciego świata.’’

Henry Kissinger, wypowiedź z roku 1974.

Tego typu cytatów można przytaczać bez liku, z różnych epok czasowych i wypowiedzianych przez różnych ludzi, jednak to nie o to tutaj chodzi. Chodzi o to by przeciętny człowiek zrozumiał, iż na tym świecie nie dzieje się dobrze. Ludzie są regularnie podtruwani, współczesna cywilizacja jest niemal traktowana jak globalny królik doświadczalny a na to nigdy nie powinniśmy i nie możemy się zgodzić.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

2 thoughts on “Grupa Anonymous ujawnia proceder depopulacji prowadzonej na współczesnej cywilizacji. To się już dzieje.

  1. Planecie naszej trudno może szkodzić, poradzi sobie i bez ludzkości. Za to, jeśli chcemy w jakiejś mierze utrzymać nasz styl życia (tzw. cywilizację), to wymaga to nie tylko bardziej skutecznego zarządzania płodnością ludzi, ale i jakichś rewizji w naszych technlogiach. Jakich? Dobre pytanie! Dawniej (głównie od lat 1960) myślano o stabilnym rozwoju, o odnawialności, o selekcji naszych potzreb konsumenckich, o powrocie do małości. Teraz to już przestało mieć znaczenie, rzeczy zaszły o wiele dalej. Nie wiemy co się stanie, ale to co było, już raczej nie wróci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *