Grupa Anonymous pisze do „błogosławionej” Grety Thunberg: „ludzie, którzy są częścią problemu, nie powinni kontrolować rozwiązań.”

Ochrona środowiska jest ważna, ale ważne jest również, aby ludzie, którzy są częścią problemu, nie kontrolowali rozwiązań, ponieważ ryzykujemy, że tego typu patologiczny układ wszystko pogorszy. Jeśli naprawdę troszczysz się o przyszłość planety, zachowaj szczególną ostrożność w stosunku do coraz to nowszych kampanii promujących takie czy inne rozwiązanie dla „dobra planety”.


Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.”

Anonymous.

Grupa Anonymous publikuje wiadomość do Grety Thunberg. Wiadomość można określić mianem „pozdrowienia”. Grupa hakerów na samym wstępie zaznacza: „Rozumiemy i wyrażamy współczucie dla twoich obaw dotyczących środowiska i zgadzamy się, że wina spoczywa na wielu najpotężniejszych korporacjach na świecie. Uważaj jednak, aby nie dać się zwieść osobom, które są częścią problemu, ponieważ zauważamy, że do takiej sytuacji już dochodzi.”

„Anonimowi” zaznaczają, że szeroko pojęty konglomerat interesów globalnych, kreowany przez grupę zwaną „elitą finansjery”, kontroluje wydarzenia w światowej ekonomii, polityce, kulturze i w ostatnim czasie również w sferze klimatycznej po przez geoinżynierię: „Wielu potężnych polityków, z którymi się spotkałaś i robiłaś zdjęcia, jest głęboko zaangażowanych w wiele branż, które czerpią ogromne dochody bazujące na sianiu paniki klimatycznej.”

Należy zauważyć, że wiele zasad i norm, za którymi opowiada się znaczna część społeczeństwa, jest również systematycznie manipulowana, co prowadzi do wprowadzenia w błąd ludzi, pomimo ich pozornie dobrych intencji. Na przykład wysokie podatki od emisji dwutlenku węgla nie będą miały większego wpływu na przemysł paliw kopalnych, poza tym, że ich koszty wprowadzania w obieg będą znacznie wyższe.

Ponad to wielkie korporacje, które de facto niszczą planetę, stworzyły zespoły prawników czekających w pogotowiu, by natychmiast reagować na wszelkie oskarżenia, które zostaną wystosowane przeciwko tym wielkim korporacjom. Grupa Anonymous pisze dalej: „Grzywny, podatki i regulacje prawne rzadko powodują, że korporacje ograniczają szkodliwą działalność, w gruncie rzeczy te normy zwykle krzywdzą przeciętnych obywateli. Wynika to z faktu, że przeciętny człowiek nie ma zespołów prawników, którzy staną w jego obronie.”

Należy również wspomnieć, że wpływ szeroko pojętych działań wojennych, prowadzonych na naszej planecie, ma również decydujący wpływ na środowisko i klimat, co zostało całkowicie pominięte w wielu ostatnich dyskusjach na temat zmian klimatu. Dodatkowo agencje wojskowe wielu krajów są odpowiedzialne za większość zanieczyszczeń na naszej planecie, oraz zmian pogodowych, wystarczy wspomnieć projekt HAARP, Blue Beam czy wreszcie Chemtrails.

Ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani w ramach projektu tak zwanej geoinżynierii. Na całym świecie, a w ostatnim czasie szczególnie nad Europą, prowadzone są działania mające na celu rozpowszechnianie szkodliwego oprysku pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem.”

John Holdren.

Na zakończenie Grupa Anonymous dodaje: Ludzie, którzy niszczą planetę, mają imiona i adresy i są codziennie w wiadomościach, ale nigdy nie są pociągnięci do odpowiedzialności. W rzadkich przypadkach, gdy są pociągnięci do odpowiedzialności, zwykle otrzymują grzywnę, która stanowi jedynie niewielki procent majątku, który posiadają, więc tego typu kary są niczym innym jak policzkiem.”

Reasumując, ochrona środowiska jest ważna, ale ważne jest również, aby ludzie, którzy są częścią problemu, nie kontrolowali rozwiązań, ponieważ ryzykujemy, że tego typu patologiczny układ wszystko pogorszy. Jeśli naprawdę troszczysz się o przyszłość planety, zachowaj szczególną ostrożność w stosunku do coraz to nowszych kampanii promujących takie czy inne rozwiązanie dla „dobra planety”.


Przeczytaj również:

„Święta” Greta Thunberg i „ekoświry” wściekle promują „globalne ocipienie”, podczas gdy Australia zapłonęła przez ekologów.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


10 marca, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *