Gospodarka leży i kwiczy, społeczeństwo popada w coraz większy marazm a PiS boom! Więcej lockdownu dla samego lockdownu!

I co Wy na to wszystko? Jak Myślicie, czy Polacy się wreszcie przebudzą i powiedzą STOP? Czy wykrzyczą Non Possumus? W naszej redakcji wierzymy mocno, że taki moment nadejdzie a wówczas biada politykom PiS, biada wszystkim tym, którzy przyłożyli rękę do tego niszczycielskiego pługa PLANdemii. Prawda nadchodzi, ponieważ nie ma nic ukrytego, co by miało na jaw nie wyjść. Sprawiedliwość czeka na swoją chwilę.


„Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.

Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla.

Na samym wstępie trzy dygresje, po pierwsze, nie wiem czy Wiecie, ale w skali globalnej klasa średnia skurczyła się o 90 milionów ludzi, co oznacza, że lockdown skutecznie rozstrzeliwuje osoby przedsiębiorcze. Po drugie w Polsce, ale i nie tylko w Polsce lockdown całkowicie nic nie daje, w chwili obecnej śmiertelność w naszym kraju pobiła śmiertelność w Szwecji, a tam nie wprowadzono lockdownu, gospodarka ma się świetnie a u nas, no cóż, u nas jest tragedia i jedna wielka kupa gruzu.

W obliczu tego typu informacji i twardych dany, co robi rząd PiS? Otóż w momencie, w którym mamy kolejny lockdown już od tygodnia i nie przynosi on żadnych, ale to żadnych skutków pozytywnych, wówczas PiS wprowadza jeszcze więcej lockdownu. Brawo PiS! Brawo Kaczyński! Brawo Morawiecki! Brawo Niedzielski! Gospodarka leży i kwiczy, społeczeństwo popada w coraz większy marazm a PiS boom! Więcej lockdownu dla samego lockdownu!

I wreszcie po trzecie, dożyliśmy czasów, gdzie zdrowym wciska się chorobę, zaś prawdziwie chorym odbiera się możliwość leczenia. Gdzie nierobom wypłaca się pensję, a odbiera możliwość pracy tym, którzy chcą pracować. Dlatego pytamy: czy to jest ta nowa PiSowska normalność? W ostatnim czasie moich dwóch przyjaciół zrobiło sobie test, na COVID-19, ponieważ wybierali się w podróż zagraniczną. I nie zgadniecie, co się stało? No po prostu nie zgadniecie.

A może jednak udało się wam zgadnąć? Tak czy siak, oba testy wykazały obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Zatem oboje zostali skierowani na kwarantannę i módlcie się byście przeżyli tę jakże straszną i zabójczą chorobę! Ale i tutaj nie uwierzycie! Wczoraj wrócili do pracy i …….. nie mieli przez ten czas kwarantanny nawet katarku, czy czegokolwiek! Czuli się świetnie no, ale cóż, przecież chorowali na śmiertelną chorobę COVID-19, no przecież testy tak wykazały, to czego nie rozumiecie?

Szanowni Państwo jesteśmy przekonani, że nasi Czytelnicy doskonale rozumieją, że koronawirus SARS-CoV-2 istnieje, jednak pandemii nie ma. To też lockdown jest całkowicie bezużyteczny a jego głównym celem stało się dożynanie gospodarki tak, aby rodzimy kapitał został przejęty przez wielkie koncerny międzynarodowe i to już się dzieje. Co jeszcze? Rośnie nam pokolenie ludzi upośledzonych, ponieważ izolacja dzieci do tego doprowadzi.

Samobójstwa, fala nowotworów i innych chorób, fala tak zwanych zgonów ponad stan, spowodowanych całkowitą blokadą służby zdrowia, która to blokada została spowodowana przez tragiczne decyzje rządu PiS. I co byśmy jeszcze nie napisali, co byśmy jeszcze negatywnego nie wypunktowali, to wszystko prowadzi nas ku partii PiS. I proszę nie mówcie, że pandemia zniszczyła gospodarkę, ponieważ pandemii nie ma i to rząd PiS zrujnował wszystko.

W chwili obecnej Niedzielski, Morawiecki, Kaczyński i ich „szajka” dywagują nad zaostrzeniem lockdownu. Dzieje się to, co napisaliśmy na początku naszej dzisiejszej publikacji. Lockdown całkowicie się nie sprawdził, nie wpływa on na zahamowanie pandemii a w zasadzie PLANdemii, a zatem jeżeli nie działa to PiS wprowadza jeszcze więcej lockdownu. I dodatkowo pamiętajmy, że na horyzoncie majaczy już Nowy Polski Ład Mateusza Morawieckiego vel Bankstera z pod buta Morganów.

I co Wy na to wszystko? Jak Myślicie, czy Polacy się wreszcie przebudzą i powiedzą STOP? Czy wykrzyczą Non Possumus? W naszej redakcji wierzymy mocno, że taki moment nadejdzie a wówczas biada politykom PiS, biada wszystkim tym, którzy przyłożyli rękę do tego niszczycielskiego pługa PLANdemii. Prawda nadchodzi, ponieważ nie ma nic ukrytego, co by miało na jaw nie wyjść. Sprawiedliwość czeka na swoją chwilę.


Przeczytaj również:

Chcą podnieść składkę zdrowotną i odwołują wszelkie zabiegi. A ty, no cóż… umieraj. Morawiecki i Niedzielski, co wy ćpacie?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *