Google sfinansowało EcoHealth, które współpracowało z Wuhan, w zakresie badań nad śmiercionośnym wirusem nietoperzy.

Google.org, organizacja charytatywna technologicznego giganta, również od co najmniej 2010 roku, finansuje badania prowadzone przez badaczy z sojuszu EcoHealth, w tym Petera Daszaka. Związek trwający od ponad dekady jest widoczny w badaniu z 2010 roku, dotyczącym wirusów nietoperzy. Z kolei badanie z 2014 roku, dotyczące henipavirus spillover, którego autorem jest Daszak, podobnie deklaruje, że było ono częściowo „wspierane przez Google.org”.


Google sfinansowało badania prowadzone przez EcoHealth Alliance Petera Daszaka – kontrowersyjną grupę, która otwarcie współpracowała z Wuhan Institute of Virology w zakresie badań nad „zabójczym” koronawirusem nietoperzy – od ponad dekady. Szanowni Państwo, wygląda na to, że z każdym mijającym dniem dowiadujemy się czegoś nowego o tym, jak dokładnie powstał koronawirus SARS-CoV-2, powodujący chorobę COVID-19.

Dowiadujemy się również jak to został wypuszczony na światową populację. Z kolei dziś nadchodzi wiadomość, że Google, internetowy gigant, który indeksuje cały świat, przekazał „wiadra” pieniędzy Peterowi Daszakowi z EcoHealth Alliance. Daszak wykorzystał te fundusze na współpracę z Instytutem Wirusologii w Wuhan. Dlatego my, jako osoby świadome, otrzymujemy kolejny dowód na to, że w Wuhan stworzono SARS-CoV-2, a media typu TVPpropagandaINFO, mogą nadal siać dezinformację i kłamstwa o rzekomym naturalnym pochodzeniu tego koronawirus.

„I mówił im: Czyż przynoszą światło po to, aby je postawić pod korcem albo pod łóżkiem? Czyż nie po to, aby je postawić na świeczniku? Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione i nic nie pozostało utajone, co by nie wyszło na jaw.”

Ewangelia Według Świętego Marka.

W 14-stronicowej białej księdze sporządzonej przez EcoHealth stwierdzono, że: „Badania wykazały, że interfejsy człowiek-zwierzę, takie jak na tych mokrych rynkach, zapewniają idealne środowisko dla pojawiania się, przenoszenia i amplifikacji chorób zakaźnych”. I właśnie oficjalna wersja medialna podtrzymuje to kłamstwo. My natomiast po raz kolejny napiszemy, abyś nie obwiniał nietoperzy, one po prostu zostały porwane i poddane „nazistowskim” eksperymentom w Wuhan, czego rezultatem jest SARS-CoV-2.

I teraz Ty Drogi Czytelniku, Droga Czytelniczko oraz Ty wydawco, autorze wielu publikacji omawiających kłamstwo pandemii, wiecie doskonale, dlaczego Google, podobnie jak wszystkie główne media społecznościowe (facebook, twitter), cenzurują Was, gdy próbujecie mówić o „teorii wycieku z laboratorium”. Z pewnością dostrzegacie już jak głęboko sięga królicza nora. Dlatego my witamy Was w przededniu Nowego Porządku Świata.

Jak donosi National Pulse, odkryte powiązania finansowe między EcoHealth Alliance i Google wypływają na jaw po miesiącach cenzury, nadzorowanej przez osoby związane z technologią Big Tech (np. Mark Zuckerberg). Dziś już możemy zapoznać się z informacjami, że wspierany przez Google EcoHealth Alliance odegrał kluczową rolę, między innymi w tuszowaniu prawdy o SARS-CoV-2, za pośrednictwem swojego prezesa Petera Daszaka. Spójrzcie:Peter Daszak uczestniczył w pracach zespołu śledczego Światowej Organizacji Zdrowia (według nas, obecnie całkowicie skompromitowanej) w celu ustalenia pochodzenia koronawirus SARS-CoV-2. Był on także wielkim orędownikiem na rzecz wysiłków zmierzających do „obalenia” teorii mówiącej o tym, że ten koronawirus został stworzony laboratoryjnie. Mimo, że w tamtym czasie szybko rosło poparcie dla tego właśnie stwierdzenia, de facto po raz pierwszy wygłoszonego przez ekspertów w „podkaście”: Steve Bannon’s War Room: Pandemic, z początku stycznia 2020 roku.

Lewicowe (czy też lewackie) strony internetowe udające „kontrolerów faktów” (kontroler faktów, jakże piękne nawiązanie do Orwella) wciąż nazywają teorię laboratoryjną „fałszywą”, pomimo zmiany tonu ze strony reżimu samego Joe Bidena, czołowych światowych naukowców i urzędników wywiadu. EcoHealth przekazał również setki tysięcy dolarów z Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych do swojego partnera badawczego, Instytutu Wirusologii Wuhan, w celu przeprowadzenia badań nad „zabójczymi” koronawirusami nietoperzy. Spójrzcie:


Google.org, organizacja charytatywna technologicznego giganta, również od co najmniej 2010 roku, finansuje badania prowadzone przez badaczy z sojuszu EcoHealth, w tym Petera Daszaka. Związek trwający od ponad dekady jest widoczny w badaniu z 2010 roku, dotyczącym wirusów nietoperzy. Z kolei badanie z 2014 roku, dotyczące henipavirus spillover, którego autorem jest Daszak, podobnie deklaruje, że było ono częściowo „wspierane przez Google.org”.


Przeczytaj również:

To już nie jest „teoria spiskowa”: Sky News publikuje chińskie dokumenty sprzed 6 lat, opisujące koronawirusa jako broń bakteriologiczną.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *