GMO Cz.2 Toksyny GMO wykryte u wielu kobiet w ciąży.

Dziś druga część artykułu poświęconego GMO, czyli żywności modyfikowanej genetycznie a konkretnie zajmiemy się toksynami GMO, które są obecnie odkrywane tam gdzie teoretycznie być ich nie powinno a jednak są. Jest to niebezpieczna tendencja, ponieważ pokazuje wyraźnie, że GMO to dziedzina albo raczkująca albo dobrze ukrywana przed społeczeństwem. Nie jest to dobry objaw, iż pewne symptomy teraz wychodzą na jaw i nie zostały przewidziane wcześniej lub, co gorsza zostały przewidziane a nawet są one wprowadzane do obiegu w sposób przemyślany i permanentny.

Dziś bliżej przyjrzymy się temu zjawisku, które balansuje na krawędzi teorii spiskowej i faktu wyciągniętego wręcz z podziemi. Produkty uboczne powstające w wyniku trawienia związków GMO znajdujących się w pokarmie, który spożywamy nie są do końca trawione, to jednak nie jest najgorsze, po za tym, że odkładają się w naszym organizmie, to również mogą przenosić się na nasze potomstwo. Do takich wniosków doszli badacze, którzy przeprowadzili szereg badań na kobietach w ciąży, tutaj wskaźnik wyniósł 85 procent.

To oznacza, że przytłaczająca większość dzieci zawierała jakąś ilość toksyn GMO. To szokująca informacja, ponieważ dziś okazuje się, że toksyny są przekazywane kolejnym pokoleniom, natomiast już jutro czy też za rok może się okazać, iż owe toksyny będą mutować i tworzyć chociażby nieokreślone i szkodliwe twory w naszych organizmach. Wyniki badań zostały opublikowane nie tak dawno w czasopiśmie Reproductive Toxicology i zostały przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Sherbrooke Hospital Centre, Quebec, Kanada.

Same badania polegały głównie na analizie krwi, ponieważ to w niej odnaleziono duże stężenie toksyn GMO. Niestety ta informacja dziwnym trafem przeszła bez echa w mediach głównego nurtu a to tylko kolejny raz pokazuje, że owe media bardziej interesują się tęczą w Warszawie czy też manifestacją dwudziestu osób na wiecu KOD’u. W ostatnich latach coraz częściej można usłyszeć i inną informację, nie mniej jednak w jakiejś mierzę pokrewną do tej, o której dziś piszemy. Otóż szczepionki podawane nam i naszym dzieciom tak naprawdę zawierają ową właściwą substancję oraz dodatkową, o której się nie wspomina.

Do szczepionek mają być dodawane enzymy czy też właśnie konkretne mutacje genetyczne, które po zaabsorbowaniu w naszym organizmie rozpoczną destrukcyjną inwazję. Nie będzie ona prowadzona z dnia na dzień czy też z roku na rok, lecz przez całe życie. W konsekwencji, czego efektem może być rak, nieuleczalna choroba czy różnego rodzaju problemy ze zdrowiem, do których dojdzie w późniejszym etapie naszego życia.

Jak wiemy dawniej nie było tylu chorób czy dolegliwości, wirusów i bakterii. Ktoś powie, że przecież nauka nie zrobiła takiego postępu jak dziś i nie było możliwości aby wykryć ten czy tamten wirus. Oczywiście to jest w jakiejś mierze prawda, jednak nie w każdym przypadku. To też manipulacje genetyczne oraz manipulacje mające na celu osłabienie naszego ciała są dziś wysoce prawdopodobne a na pewno już nie można im zaprzeczyć jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu.

Z tego, co wiemy na dziś, to nasz organizm posiada geny, które tworzą konkretny genotyp indywidualnie dopasowany do każdego człowieka z osobna. Genotyp jest niczym oprogramowanie w komputerze, odpowiada za nasze cechy, skłonności, wygląd itd. Jednak ów genotyp można zmieniać i modyfikować po przez konkretne mutacje. Mutacje mogą zachodzić w sposób naturalny, czyli pojawiają się problemy ze zdrowiem, rak, czy też inne choroby.

Jednak należy zauważyć, że jest to wyjątkowa sytuacja i nie zdarza się w przyrodzie tak często jak dziś. To też albo mamy do czynienia z anomalią albo to sztuczne mutacje wywołane przez działanie człowieka. Zatem wprowadzając konkretne nazwijmy to wycinki genów za pomocą żywności modyfikowanej genetycznie do naszego organizmu, nie robimy nic innego jak zapodajmy naszemu ciału coś w rodzaju konia trojańskiego, który z czasem pokaże swoje prawdziwe oblicze. Dlatego należy jednoznacznie powiedzieć nie dla GMO teraz i zawsze.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *