Gloria Polo trafiona przez piorun stanęła u bram nieba i piekła. Dziś zdradza tajemnicę stworzenia duszy oraz dramatu aborcji.

Pani Gloria Polo powróciła z zaświatów, obecnie podróżuje po całym świecie by dawać świadectwo prawdzie. Wszystkim, którzy chcą zapoznać się bliżej ze świadectwem Glorii Polo, polecamy książkę ,,Od złudzenia do prawdy’’, zawierającą osobiste świadectwo Glorii. Pozycja ta odmieniła już życie tysięcy ludzi na świecie, być może Ty będzie kolejną osobą.


,,Naród, który zabija własne dzieci jest narodem bez przyszłości.’’

Jan Paweł II.

Aborcja to współcześnie temat, który staje się coraz bardziej spopularyzowany, a wszystko, dlatego że cywilizacja XXI wieku w pewnym sensie umiłowała sobie śmierć w postaci eutanazji czy właśnie aborcji. Przy tej okazji powstaje jednak pytanie o granicę i poziom przyzwolenia, ponieważ szafowanie ludzkim życiem nigdy dla ludzkości nie kończyło się dobrze. Drodzy Czytelnicy, naszą dzisiejszą publikację chcemy osadzać na fundamencie, jakim jest Gloria Polo.

Pani Gloria Polo wskutek uderzenia pioruna była tak poważnie ranna, że przez kilka dni znajdowała się w śpiączce. Przy życiu podtrzymywały ją szpitalne urządzenia medyczne, gdyby je wyłączono wówczas by umarła. Podczas śpiączki Gloria Polo znajdowała się po drugiej stronie rzeczywistości, w zaświatach. Potem wróciła do życia, by złożyć świadectwo tym, którzy nie potrafią uwierzyć. W trakcie mistycznego przeżycia, Gloria mogła zajrzeć do własnej Księgi Życia. Doświadczenie to wstrząsnęło nią. Ponad to Gloria została osądzona przed Bogiem zgodnie z Dziesięcioma Przykazaniami Bożymi. Wówczas w trakcie trwającego sądu dotarła do piątego przykazania: ,,Nie zabijaj’’.

,,Kiedy w mojej księdze życia doszliśmy do piątego przykazania Bożego «nie zabijaj», pomyślałam sobie: wreszcie, nie mam sobie nic do zarzucenia, bo nikogo nie zabiłam. Ku memu ogromnemu przerażeniu Pan Pouczył mnie o czymś całkowicie innym.

Pokazał mi z całą wyrazistością, że była niesamowicie okrutną morderczynią. Mordy, w jakie byłam uwikłana, należały do zabójstw, które w oczach Pana zaliczają się do tych najpotworniejszych: aborcja dzieci nienarodzonych.

Nie powiedziałam wam jeszcze, że wtedy, gdy stałam nad przepaścią do piekła i nagle rozległ się głos Pana, wszystkie demony uciekły. Uciekły gdzie pieprz rośnie, jeden tylko został. Bóg pozwolił mu zostać. Ten ogromny demon krzyczał przeraźliwym głosem: «Ona należy do mnie! Należy do mnie! Jest moja na zawsze!»

Ten demon mógł tylko, dlatego pozostać, gdyż był przywódcą hordy, która zagnieździła się we mnie i manipulowała wszystkim w moim życiu, abym grzeszyła.

Za każdym razem, bowiem gdy grzeszyłam, grzech nie był czymś za darmo. Grzech jest własnością szatana i musimy za niego zapłacić. Mój grzech był tak wielki, że diabeł wypalił pieczęć na mojej duszy. Ta pierwotnie tak cudowna, przeniknięta światłem dusza, jaką widziałam podczas mojego poczęcia, stawała się coraz ciemniejsza, czarna. Była jedną, straszną czernią.

Zły omamia młodzież, że seks jest po to tylko by czerpać z niego tylko przyjemność, że nie trzeba mieć żadnych wyrzutów sumienia, że nie trzeba się czuć winnym. Ale wiecie, dlaczego szatan to czyni? Dlaczego zwodzi ludzi, aby robili coś takiego? Oprócz wielu innych powodów potrzebuje tych ofiar, gdyż każda umyślnie dokonana aborcja zwiększa jego władzę w świecie.

Wiecie, Pan pokazał mi wszystkie te rzeczy w Księdze Życia, których nie jesteśmy w stanie ujrzeć naszymi ziemskimi oczyma. Ukazał mi, co się wydarzyło, gdy lekarz przeprowadzał aborcję. Zobaczyłam tego lekarza, jak trzymał coś podobnego do obcęg, którymi chwycił dziecko i rozdrobnił je na kawałki. Dziecko krzyczało z całej siły. Każde dziecko otrzymuje zaraz po poczęciu duszę, całkowicie dorosłą i dojrzałą, gdyż nie rośnie ona tak jak ciało. Bóg stwarza ją już całkowicie ukształtowaną.

Zobaczyłam jak Pan drżał i wzdrygał się, gdy wyrywali z Jego rąk tę duszę. Gdy zabija się takie dziecko, ono tak głośno krzyczy, że drży całe niebo. Słyszałam także, jak Jezus jęczał i cierpiał na krzyżu z powodu tej duszy i wszystkich dusz dzieci zabijanych przez aborcję, którym odmawia się prawa do życia. Gdybyście mogli to zobaczyć, nikt nie odważyłby się dokonać aborcji.

Aborcja jest najcięższym grzechem, najstraszliwszym grzechem ze wszystkich. Za każdym razem, gdy jest przelewana krew dziecka, niewinnego dziecka, składamy szatanowi ofiarę całopalną, a jego moc w świecie powiększa się.’’

Pani Gloria Polo powróciła z zaświatów, obecnie podróżuje po całym świecie by dawać świadectwo prawdzie. Wszystkim, którzy chcą zapoznać się bliżej ze świadectwem Glorii Polo, polecamy książkę ,,Od złudzenia do prawdy’’, zawierającą osobiste świadectwo Glorii. Pozycja ta odmieniła już życie tysięcy ludzi na świecie, być może Ty będzie kolejną osobą.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *