Globalny identyfikator cyfrowy: Mastercard dołącza do Blockchain Digital Identity Group ID2020. Kupowanie i sprzedawanie pod kontrolą.

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.” Apokalipsa Świętego Jana.


Karta kredytowa Giant Mastercard dołącza do Blockchain Digital Identity Group ID2020 Alliance, co zwiastuje znaczne przyspieszenie w nadejściu tak zwanego globalnego identyfikatora ID. Kwestią otwartą jest jeszcze to, czy powstały identyfikator będzie nadawany obowiązkowo, czy też początkowo dobrowolnie, tak, aby oswoić społeczeństwo do tej „nowości”. Uważamy jednak, że początkowa faza będzie dobrowolna a jej finalizacja nie jest przesądzona, o tym także należy pamiętać, ponieważ coraz większa część cywilizacji zaczyna otwierać oczy.

Sojusz ID2020 został założony przez Accenture, Microsoft, Gavi, Rockefeller Foundation i IDEO. Partnerami projektu są liczne organizacje pozarządowe, prywatne firmy i agencje ONZ, które notabene prężnie działają w sferze przyspieszenia prac nad tworzeniem uniwersalnego identyfikatora cyfrowego. W maju 2020 roku firma płatnicza Mastercard ogłosiła przystąpienie do Sojuszu ID2020 w celu wzmożenia wysiłków na rzecz poszukiwania rozwiązań w zakresie „cyfryzacji ciała człowieka”.

Drodzy Czytelnicy, sprawa dość prozaiczna, jednak byłem dziś w aptece i pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to duży baner reklamowy z hasłem: „Polska bezgotówkowa”. Od dziesięcioleci politycy wraz z przedstawicielami świata finansjery, rozmawiają o nadchodzącym społeczeństwie bezgotówkowym, w którym kupowanie i sprzedawanie jest kontrolowane przez cyfrowy znak identyfikacyjny. Obecnie znajdujemy się bardzo blisko realizacji tej wizji.

Portal globalne-archiwum.pl był jednym z pierwszych serwisów informacyjnych, który ostrzegał przed utworzonym przez Microsoft i Billa Gatesa, projektem o nazwie Sojusz ID2020 Alliance. A teraz do grupy wspierającej ideę bezgotówkowego świata dołącza gigant kredytowy Mastercard. Teraz ustalmy jedną podstawową kwestię, otóż nie jesteśmy przeciwni płatnościom cyfrowym, jednak jesteśmy przeciwni całkowitemu przekształceniu cywilizacji w społeczeństwo bezgotówkowe, ponieważ to zwiastuje nieograniczoną kontrolę finansową, de facto całkowite zniewolenie od systemu.

I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Apokalipsa Świętego Jana.

Wszystkie elementy mozaiki układają się w całość, a globalne elity, które de facto w znaczącym stopniu odpowiadają za paraliż spowodowany rzekomą pandemią, mają już liczne pomysły poprawy życia w dobie światowego kryzysu i oczywiście to wszystko dla dobra i bezpieczeństwa Ciebie i mnie. Drodzy Czytelnicy czy wiecie, jaki był pierwszy element technologii, który został wyprodukowany i wprowadzony na rynek tuż po atakach na wieże WTC z 11 września? Był to ludzki wszczepialny mikrochip RFID firmy VeriChip Corp.

Bank Światowy szacuje, że ponad miliard ludzi nie ma żadnej legalnie uznanej tożsamości. Utrudnia to dostęp do podstawowych usług, w tym opieki zdrowotnej, ochrony socjalnej, edukacji i finansów. Sojusz ID2020 ma wprowadzić dogłębne zmiany w tej materii, uważa się, że globalna współpraca rządów wielu państw i partnerstwo z największymi korporacjami przyczynią się do zmiany zaistniałej sytuacji i nadania tożsamości cyfrowej każdemu człowiekowi.

Nie jest to pocieszająca wizja, jednak po mino tego, że wszystko podąża w kierunku realizacji tej złowrogiej idei, to uważamy, że nie będzie to takie proste. Jako redakcja wierzymy w człowieka i jego wolność. Mamy również dogłębne przekonanie, że rodząca się świadomość w społeczeństwie ostatecznie zniweczy plany globalistów i przyczyni się do ostatecznego rozpadu Agendy Nowego Ładu Globalnego, określanego mianem New World Order.


Przeczytaj również:

„Znamię Bestii”, czyli przeklęta Biblijna liczba „666” i jej powiązanie z Neronem oraz Saturnem.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


25 maja, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *