„Globalne elity” zmusiły nas do zamknięcia (lockdowny), a teraz spychają świat na skraj zagłady, przy okazji pomnażając swoje bogactwo.

Szanowni Państwo, to nie pierwszy raz, gdy globalni miliarderzy odnotowują gigantyczne zyski, podczas gdy duża część „zwykłych” obywateli odczuwała same straty. W samej Ameryce, gdy pękła bańka mieszkaniowa w 2007 roku, ceny domów spadły o 21%, a około 3,1 miliona domów zostało w tym czasie przejętych przez prywatnych deweloperów. Giełda spadła o ponad 50%. Do końca 2009 roku pracę straciło 8,8 miliona Amerykanów.


Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Od czasu wybuchu pseudo pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19, pandemii, której de facto nie ma, miliarderzy technologiczni dosłownie podwoili swoje bogactwo, podczas gdy miliony ludzi na całym świecie przymusowo poznało, co to jest bezrobocie, wielu popełniło samobójstwo, rozpady rodzin, problemy z emocjonalnością, i fala chorób na tle psychiatrycznym, a wszystko „zawdzięczamy” pandemii, której nie ma, są jedynie zafałszowane statystyki.

Globalni miliarderzy oprócz własnych środków, dysponowali środkami rządowymi, z których mogli czerpać bardzo duże zyski wynikające ze wstrząsów pandemicznych. Czy wiecie, że amerykańskie przepisy IRS pozwoliły Amazonowi nie płacić podatku przez dwa lata z rzędu. W 2019 roku w końcu należało zapłacić zaległy rachunek, i wówczas Amazon zapłacił zaledwie 162 miliony dolarów, co stanowi marne 1,2% dochodu firmy w 2019 roku.

W USA, ale i nie tylko tam, największe korporacje są chronione przez stanowione prawo. Siemens, Microsoft, Walmart, Apple, Google, Exxon Mobil przez lata płacą jedynie drobną część należności, wynikających z podatków, podczas gdy w tym samym czacie mniejsze firmy, rodzinne przedsiębiorstwa są rozliczane z każdego grosza, każdego dolara. Szanowni państwo, to nie politycy kreują wydarzenia światowe, ale władcy pieniądza.

Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.”

Abraham Lincoln.

Od marca do czerwca 2020 roku założyciel Amazon, Jeff Bezos, odnotował wzrost swojego majątku o szacunkowo 48 miliardów dolarów. Założyciel platformy wideo konferencyjnej Zoom powiększył swój majątek o ponad 2,5 miliarda dolarów, a wartość netto byłego dyrektora generalnego Microsoft, Steve’a Ballmera, wzrosła o 15,7 miliarda dolarów. Podczas gdy niektórzy z was ubiegali się o bezrobocie, globalni miliarderzy podpisywali dokumenty dotyczące rekompensat sięgających miliardów dolarów.

Ci miliarderzy należą do tak zwanych „globalnych elit”, i to oni de facto rządzą światem. To oni podejmą próbę zmuszenia cię do przyjęcia szczepionki i cyfrowego identyfikatora, ponieważ Bill Gates tak orzekł. Globalne elity mają już swoje bogactwa, dlatego teraz jedyną rzeczą, do której dążą jest pełnia władzy i kontroli. Kontroli mnie i ciebie. Globalne elity to te, które zmusiły nas do zamknięcia, zmusiły nas do noszenia masek, a teraz spychają świat na skraj zagłady.

Szanowni Państwo, to nie pierwszy raz, gdy globalni miliarderzy odnotowują gigantyczne zyski, podczas gdy duża część „zwykłych” obywateli odczuwała same straty. W samej Ameryce, gdy pękła bańka mieszkaniowa w 2007 roku, ceny domów spadły o 21%, a około 3,1 miliona domów zostało w tym czasie przejętych przez prywatnych deweloperów. Giełda spadła o ponad 50%. Do końca 2009 roku pracę straciło 8,8 miliona Amerykanów.

W Polsce w pierwszych miesiącach 2020 roku dziesiątki tysięcy osób straciło pracę z powodu COVID-19. Wiele małych firm musiało zostać zamkniętych z powodu blokad i dystansu społecznego, podczas gdy inne były zmuszone próbować działać z całkowicie zdalnym personelem. A wystarczyło tylko zamknąć granicę, gdy pojawiły się pierwsze informacje o chorych w Europie. Jednak Łukasz Szumowski zdecydował się na całkowite zamrożenie gospodarki i to on odpowiada za polską tragedie wielu tysięcy rodzin.


Przeczytaj również:

Udostępniamy szokujący film ukazujący mroczną ceremonię otwarcia Olimpiady w 2012 r. Zapowiadała ona pandemię SARS-CoV-2.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


14 sierpnia, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *