Glen Tipton: ,,Gdy wychodzę na scenę, dostaje szału, jak gdyby ktoś przejmował moje ciało.’’

,,Naprawdę chciałbym wiedzieć, dlaczego robiłem to, co robiłem na przestrzeli lat. Czasem myślę, że jestem opętany przez jakiegoś ducha, kilka lat temu byłem o tym przekonany i uważałem, że byłem opętany przez diabła.’’

Ozzy Osbourne dla Hit Parader rok 1984.

,,Gdy wychodzę na scenę, dostaje szału, jak gdyby ktoś przejmował moje ciało.’’

Glen Tipton dla Hit Parader rok 1984.

,,Moja mama mówiła mi, kiedy byłem dzieckiem: «Jeśli przeklinacie w nocy, diabeł przyjdzie do was, kiedy będziecie spać, jeśli nienawidzicie drugiego człowieka diabeł was dostrzeże i pokocha.»

Byłem podekscytowany, ponieważ naprawdę chciałem, żeby to się stało, chciałem spotkać w swoim życiu demona. Chciałem tego bardziej niż cokolwiek innego. Dziś już wiem, że mi się udało i to jest piękne.’’

Marylin Manson.

Dzisiejszy artykuł chcieliśmy rozpocząć od informacji dotyczącej grup satanistycznych, które są organizacjami o najbardziej niszczycielskim wpływie. Jednym ze sposobów zaznaczania ich obecności są koncerty, szczególnie mamy tutaj na myśli heavy metal. Często stosowana jest tu specjalna psychotechnika polegająca na tym, że wraz z muzyką odtwarzana jest specjalna ścieżka dźwiękowa z przesłaniem satanistycznym, teoretycznie niesłyszalna przez narząd słuchu, natomiast rzeczywiście odbierana przez mózg.

Dzieje się tak, ponieważ stosowane są specjalne częstotliwości dźwięku lub nagranie ukrytego tekstu jest wykonane od tyłu. O skuteczności takiego działania niech świadczy fakt, iż próbowano takich metod w reklamach telewizyjnych i tam zostało to zakazane jako reklama podprogowa, gdyż człowiek przyjmuje wiedzę i nie może ocenić jej wartości. Po prostu przyjmuje wiadomość i ona zostaje w jego głowie, bez świadomości jej istnienia.

,,Rock zawsze był diabelską muzyką. Uważam, że Rock & Roll jest niebezpieczny. Czuje, że zwiastujemy coś jeszcze mroczniejszego od nas samych.’’

David Bowie rok 1976 dla magazynu Rolling Stone.

Pomyślmy teraz, co dzieje się z młodym człowiekiem, który słuchając muzyki takich grup, w zupełnie dla siebie nieświadomy sposób jest faszerowany informacjami, że Boga nie ma, że życie to całkowita wolność, narkotyki to wolność i wreszcie, że zło i sam diabeł są czymś dobrym, są pozytywną siłą. Pomyślmy, do czego to prowadzi. A jest również całe mnóstwo zespołów, które wprost, bez ukrywania nawołują do życia bez Boga, ale za to z narkotykami, z wolnością prowadzącą do całkowitego wyzbycia się jakiejkolwiek moralności.

,,Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.’’

(Ef 6, 11-12).

Muzyka staje się jednym ze środków ekspresji grup satanistycznych. Dochodzi jednak również do profanacji rzeczy świętych, często konsekrowanych hostii, krzyży, nagrobków. W satanizmie posługiwanie się czarami i magią jest rzeczą normalną, ponieważ człowiek, który służy Szatanowi, walczy z Bogiem i lży Go, otrzymuje od diabła moc. Oczywiście jest to moc demoniczna, a nie żadna energia, mogąca przynieść coś dobrego.

,,Cokolwiek mówiliby niektórzy powierzchownie myślący teologowie, diabeł jest dla wiary chrześcijańskiej tajemniczą, ale rzeczywistą, osobową, a nie symboliczną realnością.

Co więcej, jest on realnością władczą, złowrogą wolnością przeciwstawiającą się Bogu i panującą nad ludźmi, o czym poucza nas historia ludzkości, ten ogrom powtarzających się nieszczęść, których nie sposób wytłumaczyć działalnością wyłącznie człowieka.

Sam człowiek nie ma dość siły, by stawić opór szatanowi. Ale zjednoczeni w Jezusie mamy pewność, że go zwyciężymy.’’

Joseph Ratzinger. ,,Raport o stanie wiary.’’

Sataniści do tego stopnia mogą być owładnięci złem, że potrafią nawet popełnić rytualne samobójstwo, aby w ten sposób dokonać profanacji czegoś związanego z Bogiem. Drodzy Czytelnicy, pewni młodzi ludzie, spotkali się we Wrocławiu, aby tam w trójkę popełnić samobójstwo. Miała to być profanacja Trójcy Przenajświętszej.

Nie udała się do końca, bo jedna osoba z tej trójki wycofała się. Jednak teraz trwa w ciągłym stanie nieustannych ataków demonów. Demony upominają się o jego duszę ci, których zawiódł, którzy oddali swe życie diabłu, popełniając to rytualne samobójstwo. Człowiek ten teraz ledwie egzystuje. Próbuje się wyzwolić, ale ataki są tak silne, że szybko rezygnuje z nawrócenia.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *