Gigantyczne protesty w Holandii, setki tysięcy ludzi na ulicach. A co z Polską? Czy Polska jest jeszcze Polską?

Droga Polko, Drogi Polaku, nie pozwólmy odebrać sobie naszej Ojczyzny, za którą krew przelewali nasi ojcowie, dziadowie, nasi Bohaterscy Przodkowie. Polska w Europie jest już ostatnim bastionem resztek normalności, postaw moralnych. Polska jest dumna swoją wiarą i honorem. Nie możemy tego zatracić, nie możemy pozostać bezczynni dla nas oraz dla przyszłych pokoleń. Kto wie… Być może już niedługo także Naród Polski wreszcie powstanie i powie DOŚĆ! Boże Chroń Polskę!


Szanowni Państwo za czasów PO, czyli de facto nie tak dawno, z naszym krajem działy się bardzo złe rzeczy. Sądzę, że wszyscy doskonale pamiętamy jaką katorgą i jakim nieszczęściem dla naszej Ojczyzny były tak zwane rządy liberałów z PO. Natomiast to, co przyniosły nam obecnie rządy PiS to w mojej opinii jeszcze większa tragedia, albowiem być może i faktycznie finansowo w wielu rodzinach sytuacja się poprawiła, ale tracimy suwerenność Kochanej Polski. Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy ten „deal” się nam opłaca?

A teraz wybaczcie mi ten wstęp, który z pozoru nijak ma się do tytułu naszej dzisiejszej publikacji, jednak w dalszej części artykułu wykażemy, że ma związek. A teraz przejdźmy do meritum, czyli w Holandii rolnicy wyszli na ulicę a wraz z nimi inne grupy społeczne, które mają dość „syfu”, który w ich kraju zaprowadzili lewacy, socjaliści i inne tego typu „szkodniki”. Pamiętacie przykład Wenezueli? Kraj, który ma nawet złoża złota, nie wspominając, że był bardzo bogatym narodem, do czasu aż nadeszli socjaliści i zrujnowali Wenezuelę, gdzie dziś brakuje tam nawet papieru toaletowego.

Jak widzimy, możliwości socjalistów i wszelkiego rodzaju maści „lewaków”, są wręcz nieskończone w niesieniu destrukcji i zniszczenia. W Polsce socjaliści to w mojej opinii PiS, z kolei PO to zdrajcy. Z resztą PiS to także zdrajcy, po tym co Mateusz Morawiecki wyprawia w Unii Europejskiej i jak podpisuje wszystko jak leci, byle tylko przypodobać się „europejskim liberałom”, kosztem suwerenności Rzeczpospolitej. Co zatem z Polską? No cóż… Co go obchodzi Polska? Chyba nie sądzicie, że „bankster” Morawiecki, wychowanek JP Morgan, zastanawia się nad losem narodu Polskiego?

Holenderscy rolnicy zablokowali w poniedziałek wiele centrów dystrybucyjnych supermarketów, w najnowszej odsłonie protestów przeciwko rządowym planom. To kolejna odsłona protestów przeciwko rządowemu planowi ograniczenia emisji azotu. Gorące i liczne demonstracje miały miejsce już we wtorek 28 czerwca.”

Donosi portal nczas.com

A teraz, o co w ogóle chodzi? Otóż rządzący Holandią uważają, że świnki i inne hodowlane zwierzątka emitują za dużo azotu, a ten ociepla klimat a zatem należy ograniczyć do maksimum rolnictwo, wywłaszczyć rolników i zmusić naród do jedzenia mięsa tworzonego w sztuczny sposób. Najlepiej będzie jeżeli „gawiedź” będzie odżywiać się trawą i ziemią (wybaczcie ale to już mój wpis, nie mogłem się powstrzymać, gdyż mamy tutaj do czynienia z gigantyczną patologią).

Zatem jak widzicie „polityczni szaleńcy” z Holandii forsują samobójczą politykę. Oczywiście nie robią tego z własnej woli, ale mają takie polecenie od tych, którzy finansowali ich dojście do władzy, niemniej jednak dziś nie o tym. Zmierzam do tego, że póki co naród Holenderski budzi się i miejmy nadzieję, że zmiecie tych „politycznych szaleńców”, tak aby nie mieli oni już żadnej możliwości podejmowania decyzji państwowych. A teraz szybki przeskok do Polski. Spójrzcie:

To jest Polin, to jest miejsce dla nas wszystkich.”

Andrzej Duda. Prezydent Polski, a może Polin?

Jesteśmy sługami narodu ukraińskiego.”

Deklaracja rzecznika Polskiego MSZ, Pana Łukasza Jasiny.

Kochani Rodacy, tego typu wypowiedzi ludzi ze środowiska PiS, mógłbym wymieniać bez liku, ale nie chce się nad Wami znęcać, z resztą nad sobą także, ponieważ gdy przychodzi mi czytać tego typu wypowiedzi, lub je cytować, wówczas zastanawiam się czy Polska jest jeszcze Polską? Jest to pytanie straszne, jest to pytanie uderzające, ale w obliczu tego, co się obecnie wyprawia z naszą Ojczyzną, to właśnie tego typu pytanie jest niezwykle naglące i wymaga od nas odpowiedzi. Od każdego z nas z osobna.

Droga Polko, Drogi Polaku, nie pozwólmy odebrać sobie naszej Ojczyzny, za którą krew przelewali nasi ojcowie, dziadowie, nasi Bohaterscy Przodkowie. Polska w Europie jest już ostatnim bastionem resztek normalności, postaw moralnych. Polska jest dumna swoją wiarą i honorem. Nie możemy tego zatracić, nie możemy pozostać bezczynni dla nas oraz dla przyszłych pokoleń. Kto wie… Być może już niedługo także Naród Polski wreszcie powstanie i powie DOŚĆ! Boże Chroń Polskę!


Przeczytaj również:

Ukraina zasłoną dymną Putina przed czymś większym? Czy powinniśmy zacząć przygotowywać się duchowo i materialnie na III Wojnę Światową?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


6 lipca, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *