George Soros, emeryt, którego boi się świat, postrzega pandemię SARS-CoV-2 jako wymarzony moment do radykalnych zmian.

George Soros nie chce by kraje takie jak Polska czy Węgry stały się niezależne od UE. Dla niego jest rzeczą już przesądzoną fakt, iż Polska jako Państwo i Naród podlega „reżimowi prawnemu wspólnoty”. Na to nigdy zgody być nie może, podobnie jak na współtworzenie armii UE, ponieważ będzie to pokojowa demilitaryzacja narodów, oraz nie możemy się zgodzić na utworzenie super państwa europejskiego, gdzie zniknie pojęcie patriotyzmu, historii i kultury narodowej.


„Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.

Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla.

George Soros nazwał pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 dosłownie „kryzysem własnego życia” i wyraził swoje radykalne poglądy na oczekiwane zmiany i postępy w czasie po pandemii. „Jeszcze przed uderzeniem pandemii zdałem sobie sprawę, że znaleźliśmy się w rewolucyjnym momencie, w którym to, co byłoby niemożliwe lub nawet niemożliwe w normalnych czasach, stało się nie tylko możliwe, ale prawdopodobnie absolutnie konieczne”.  Stwierdził Soros.

George Soros to człowiek ściśle powiązany z Masonerią, globalną elitą finansjery i najbogatszymi rodami tej planety. Soros to człowiek odpowiedzialny za wdrażanie New World Order na Starym Kontynencie. To wyjaśnia, dlaczego śmiercionośną pandemię postrzega jako szansę. Oto, co dalej mówi: „A potem pojawił się COVID-19, który totalnie zakłócił życie ludzi. Jest to bezprecedensowe wydarzenie, które prawdopodobnie nigdy nie miało miejsca w tej kombinacji. I naprawdę zagraża przetrwaniu naszej cywilizacji. Czas wprowadzić nową normalność.

Zatem co otrzymaliśmy? Otóż lewicowy miliarder George Soros w wywiadzie udzielonym dla Gregora Petera Schmitza z Project Syndicate, wypowiada się w kwestii pandemii z błyskiem w oku i chwilowym uśmiechem, dodatkowo nie kryje przy tym podekscytowania. Dlaczego? Ponieważ widzi i rozumie, że COVID-19 szerzy niesamowite spustoszenie na świecie, niszcząc gospodarkę do granic możliwości, a taka sytuacja dla spekulantów finansowych to istny raj.

Niestety są na tym świecie jednostki, które cieszą się z nieszczęścia milionów i dobrze zdać sobie z tego faktu sprawę. Od początku roku 2020 George Soros milczał, aż do teraz. Jednak jego konta bankowe nie próżnowały, gdyż nadal zapewnia on ponad jeden miliard dolarów rocznie, aby wspierać radykalne i anarchistyczne grupy lewicowe oraz stowarzyszenia LGBT. Czarne marsze to pieniądze Sorosa. ANTIFA? Tak, to także Soros.

Wszystkie te zamieszki na tle rasowym to także pieniądze Sorosa. George Soros ufundował nawet Emmanuela Macrona, dla wielu będącego uosobieniem Antychrysta. Ufundował go, kiedy ten kandydował na prezydenta w 2017 roku. Dalej w wywiadzie Soros twierdził również, że UE jest „wyjątkowo podatna na zagrożenia, jest bardziej wrażliwa niż USA, nie tylko dlatego, że jest to niekompletna unia, ale także dlatego, że opiera się na rządach prawa”.

Jak widzimy, są jednostki, którym na tyle bogactwa uderzyły do głowy, że postrzegają się oni za bogów, którzy mogą stać ponad prawem, jeżeli tylko to ułatwi im osiągnięcie celu, i zapewniamy was, że taka sytuacja ma miejsce regularnie, jednak nikt nie odważy się wymierzyć im sprawiedliwości ponieważ finansowo trzymają oni polityków w szachu. Tak wygląda Globalizm, który bardziej przypomina obóz zniewolenia aniżeli raj. Soros, opowiedział się także po stronie UE w sprawie niedawnego konfliktu na linii UE a Niemcy.

„Kiedy Niemcy przystąpiły do ​​UE, zobowiązały się do przestrzegania prawa europejskiego. Natomiast bezprecedensowy wyrok niemieckiego Trybunału o wyższości prawa Niemiec nad prawem wspólnoty stwarza zagrożenie, które może zniszczyć Unię Europejską jako instytucję opartą na rządach prawa, ponieważ może doprowadzić do tego, że inne kraje, takie jak Polska czy Węgry, będą próbowały stać się bardziej niezależnymi od UE.”

George Soros w wywiadzie udzielonym dla Gregora Petera Schmitza z Project Syndicate.

Jak widzimy, George Soros nie chce by kraje takie jak Polska czy Węgry stały się niezależne od UE. Dla niego jest rzeczą już przesądzoną fakt, iż Polska jako Państwo i Naród podlega „reżimowi prawnemu wspólnoty”. Na to nigdy zgody być nie może, podobnie jak na współtworzenie armii UE, ponieważ będzie to pokojowa demilitaryzacja narodów, oraz nie możemy się zgodzić na utworzenie super państwa europejskiego, gdzie zniknie pojęcie patriotyzmu, historii i kultury narodowej.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. en.wikimedia.org


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *