Gender i neokomunizm. Polska w obliczu nadciągającej fali zniszczenia, które zebrało już zabójcze żniwo na zachodzie Europy.

Genderyzm ostatecznie przeminie, ponieważ to jest tak absurdalne, to jest tak sprzeczne z naturą, tak samobójcze, że albo ludzie się nawrócą albo zginą, z resztą Europa Zachodnia już ginie, dlatego nie miejmy kompleksów, nie miejmy obaw żeby to krytykować i przed tym się bronić. Mamy tą przewagę, że ten stek absurdów, kłamstw, którymi jesteśmy atakowani i faszerowani został obnażony. Widzimy, co on powoduje na zachodzie, widzimy jak Europa Zachodnia się degeneruje.


,,Taka konstrukcja powoduje, że Komisja Europejska może promować konkretne siły polityczne i ruchy ideologiczne jak LGBT, nawet wbrew polityce państwa członkowskiego. Jeśli więc dany kraj będzie kontestował program, to Komisja Europejska będzie finansowała organizacje promujące dyrektywę i to za pieniądze podatników.’’

Sebastian Kaleta.

Drodzy Czytelnicy czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, że o wiele bardziej powinno się piętnować określenie homofob aniżeli sodomita jak to współczesna ideologia LGBT oraz gender próbują narzucić cywilizacji XXI wieku. Czasem można odnieść wrażenie, że przedstawiciele ruchów promujących LGBT pragną uczynić z siebie męczenników. Nie ulega jednak wątpliwości, że Polska stanęła w obliczu nadciągającej fali zniszczenia ideologicznego, które już zebrało zabójcze żniwo na zachodzie Starego Kontynentu.

Powróćmy jednak do stwierdzenia homofob, które de facto jest określeniem obraźliwym dla większości społeczeństwa, dziesiątek milionów ludzi, którzy na przykład nie życzą sobie aby przedstawiciele LGBT mogli adoptować dzieci, co z kolei wiąże się z narażeniem na inwektywy typu homofob. To jednak nie wszystko, napiszemy teraz coś, co dla wielu wyda się być może przesadą, ale ideologia gender to współczesna odmiana komunizmu, możemy ją nazwać neokomunizmem.

Przedstawiciele ideologii gender oraz LGBT dosłownie nienawidzą pewnej prawdy, którą się na ich temat ujawnia. Tak jak Marksiści nienawidzili Leszka Kołakowskiego, bo tak celnie obnażał prawdę o nich tak genderyści nienawidzą książek typu książka autorstwa Beaty Wieczorek pod tytułem Homoseksualizm, ponieważ one objawiają prawdę o nich. Już sam Kołakowski zwracał uwagę na mechanizm zakłamania, oszustwa i zastraszenia. Jeżeli ktoś powie słowo krytyczne o komunizmie to jest z automatu nazistą i zasługuje notabene na więzienie. Ten sam mechanizm zauważmy stosują genderyści.

Jeżeli ktokolwiek powie, chociaż jedno zdanie krytyczne o LGBT czy szeroko pojętej ideologii gender to zazwyczaj zostaje określony mianem homofoba, nazisty a może i nawet antysemity, bo czemu nie, no do takich absurdów dochodzi dzień w dzień, wystarczy włączyć telewizor czy przeczytać niektóre publikacje na portalach internetowych, które rzekomo są renomowane a w gruncie rzeczy trupa objazdowych cyrkowców miałaby więcej sensownych informacji do przekazania niż właśnie owe rozchwytywane portale.

Drodzy Czytelnicy gorąco Was zachęcamy do tego by nigdy nie dać się zastraszyć tego typu ideologiom. Ateiści oraz genderyści stworzą cały mechanizm zastraszania społeczeństwa, któremu nie możemy się poddawać. Tym bardziej, że łatwiej jest się opierać temu naciskowi medialnemu, politycznemu i finansowemu, ponieważ związki partnerskie jednej płci są de facto sprzeczne z naturą, po prostu i notabene nie trzeba wspominać o Biblii, która w Starym Testamencie wyraźnie potępia tego typu relacje w sposób stanowczy.

Naród Polski z tego względu, że jest szczególnie rozumny, opierał się wielu zgubnym ideologiom, które od setek lat importowali do naszej Ojczyzny przedstawiciele innych krajów. Dlatego podobnie jak oparliśmy się bolszewizmowi, tak możemy się oprzeć neobolszewizmowi, ponieważ genderyzm jest w istocie neobolszewizmem. Zauważmy te same metody działania, zastraszania i wreszcie spychania większości na margines kosztem gloryfikowania skrajnej mniejszości, to czysta manipulacja i samo zakłamywanie rzeczywistości.

Genderyzm ostatecznie przeminie, ponieważ to jest tak absurdalne, to jest tak sprzeczne z naturą, tak samobójcze, że albo ludzie się nawrócą albo zginą, z resztą Europa Zachodnia już ginie, dlatego nie miejmy kompleksów, nie miejmy obaw żeby to krytykować i przed tym się bronić. Mamy tą przewagę, że ten stek absurdów, kłamstw, którymi jesteśmy atakowani i faszerowani został obnażony. Widzimy, co on powoduje na zachodzie, widzimy jak Europa Zachodnia się degeneruje.

Widzimy jak Zachodnia Europa umiera, jak na własne życzenie oddaje swoje miasta, swoje państwa innym cywilizacjom, innym kulturom. To jest nieuchronne, ponieważ genderyzm to ideologia idiotyczna, działająca wbrew racjonalnemu rozumowaniu. Genderyzm musi prowadzić do katastrofy, ponieważ jeżeli dane społeczeństwo dosłownie choruje na deficyt rozumu i boi się logiki, boi się myślenia, rozumu, boi się rzeczywistości i pozostaje w swoim świecie bliżej nieokreślonych fantazji i wymysłów to musi wcześniej czy później rozbić się o skałę rzeczywistości.

Widzimy jak ideologia gender oraz LGBT masakruje Zachód Europy, jak przyczynia się do jej wyludnienia, do jej śmierci i to jest wielka nauczka i to jest też wielka obrona, ponieważ nie powtarzajmy w Polsce tego absurdu. Musimy być zdecydowani, musimy myśleć, musimy być odważni, musimy się jednoczyć i wreszcie musimy także posiadać wiedzę.


Przeczytaj również:

B. Margueritte: ,,Oazą europejskości jest Polska. Gdyby Bruksela miała wojsko myślałaby o interwencji.’’


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *