Gates się wygadał? W samym USA ponad 700 000 osób może ulec powikłaniom a nawet umrzeć na skutek szczepienia przeciwko COVID-19.

W latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku, Stany Zjednoczone wprowadziły szczepionkę przeciw świńskiej grypie, która została podana około czterdziestu pięciu milionom ludzi w ciągu dziesięciu tygodni. Z czasem okazało się, że jedna na sto tysięcy zaszczepionych osób cierpiała z powodu działań niepożądanych obejmujących zespół Guillain-Barré, a kolejne pięćdziesiąt trzy osoby zmarły.


„Oczywiście potrzebujemy szczepionki, która będzie skutecznie działała w wyższym przedziale wiekowym, ponieważ te osoby są najbardziej narażone na ryzyko powikłań. Szczepionka musi działać u osób starszych, jednak mimo to wystąpią skutki uboczne. Dlatego jeśli mamy około 1 na 10 000 przypadków tego typu skutków ubocznych, to minimum 700 000 ludzi będzie cierpieć z tego powodu w samej Ameryce”.

Bill Gates.

W dążeniu do opracowania jednej, dwóch, a nawet siedmiu różnych szczepionek, przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2 wywołującemu chorobę COVID-19, Bill Gates otwarcie przyznał, że w samych Stanach Zjednoczonych ponad 700 000 osób może ulec bliżej, nieokreślonym powikłaniom a nawet umrzeć na skutek występujących powikłań. Zatem, czy to nie interesujące, że Bill Gates tak mocno naciska na szczepionkę?

Nie ma mowy o lekarstwie, o badaniach nad lekarstwem, dla tego człowieka i jego otoczenia liczy się tylko i wyłącznie szczepionka, która, jak sam przyznaje, poważnie zagrozi ponad 700 000 osób, jednocześnie stwierdzając, że nie można jej będzie nie przyjąć. I teraz zadajemy pytane: dlaczego, u licha, ktokolwiek miałby chcieć wziąć szczepionkę od rzecznika kontroli ludności Billa Gatesa, popierającego regulowaną depopulację ludzkości. Całkowite szaleństwo.

Drodzy Czytelnicy, współzałożyciel i wybitny eugenik Microsoftu Bill Gates, był w ostatnich dniach bardziej niż kiedykolwiek wcześniej szczery w kwestii swojego paranoicznego pragnienia zaszczepienia całej populacji ludzkości, a w obecnym przypadku szerzącego się koronawirusa, nalega by nastąpiło to jak najszybciej. Co to oznacza? Otóż istnieje duże ryzyko, że o wiele więcej osób umrze na skutek szczepionki niż samego koronawirusa.

Gates przemawiając w stacji CNBC, przyznał, że aby szczepionki „działały” u najbardziej wrażliwych grup, to muszą one być okupione w pewnym sensie za wysoką cenę. A ta wysoka cena oznacza, że ​​niektórzy ludzie zostaną ranni lub zabici. Podczas tego samego wywiadu Bill Gates przyznał, że szczepionki przeciw grypie są prawie bezużyteczne u osób starszych, chociaż seniorzy rzekomo wysokiego ryzyka są zmuszani do corocznego szczepienia przeciwko grypie.

„Skuteczność szczepionek u osób starszych jest zawsze ogromnym wyzwaniem. Okazuje się, że szczepionka przeciw grypie nie jest tak skuteczna u osób starszych. I w tej właściwej decyzji, »no dobra, dajmy szczepionkę całemu światu«, rządy będą musiały być mocno zaangażowane, ponieważ będzie istniało duże ryzyko powikłań a zatem i strat lub odszkodowań.”

Bill Gates.

Przy tej okazji nadmienię tylko, że niedawno odbyłem rozmowę z przyjacielem, który jest już w podeszłym wieku. Rozmowa dotyczyła szczepień i mimowolnie padła bardzo interesująca informacja. Otóż mój przyjaciel wyznał, że w całym swoim życiu tylko raz chorował na grypę i było to w roku, w którym zaszczepił się przeciwko grypie, a dokładnie miesiąc po szczepieniu. Czy to przypadek? Z pewnością nie jest to przypadek.

W swojej własnej analizie Martin Armstrong z Armstrong Economics zebrał dane i stwierdził, że liczba zgonów na całym świecie przypisywanych koronawirusowi z Wuhan (SARS-CoV-2) blednie w porównaniu z liczbą osób, które zostaną ranne lub zabite szczepionkami przeciwko koronawirusowi z Wuhan, opartymi na koncepcji Gatesa. Nawiasem mówiąc, eksperymenty ze szczepionkami, takie jak te, które Gates chce obecnie zaaplikować całej populacji były już wcześniej próbowane, jednak na mniejszą skalę.

W latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku, Stany Zjednoczone wprowadziły szczepionkę przeciw świńskiej grypie, która została podana około czterdziestu pięciu milionom ludzi w ciągu dziesięciu tygodni. Z czasem okazało się, że jedna na sto tysięcy zaszczepionych osób cierpiała z powodu działań niepożądanych obejmujących zespół Guillain-Barré, a kolejne pięćdziesiąt trzy osoby zmarły.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. en.wikimedia.org


 

4 thoughts on “Gates się wygadał? W samym USA ponad 700 000 osób może ulec powikłaniom a nawet umrzeć na skutek szczepienia przeciwko COVID-19.

  1. Niech pan Gates najpierw sam się zaszczepi wszystkimi tymi szczepionkami,dając tym dobry przykład dobrowolnego samobójcy,a niech nie zaleca czy nawet zmusza do poddania się temu samobójstwu!!! Trzeba mieć całkowicie poplątany i znieprawiony rozum,aby zmuszać kogokolwiek do samobójstwa!!!Panu Gatesowi nadmiar pieniędzy kompletnie znieprawił sumienie i zatracił poczucie dobra i zła!Oj,Diabeł bardzo cieszy się z pana Gatesa,bo Diabeł jest naczelnym zabójcą świata!Gdyby pan Gates przeznaczył swoje niezliczone miliardy dolarów na chleb dla głodujących to byłby prawdziwym dobroczyńcą ludzkości.Niech zatem przestanie być ZŁOCZYŃCĄ I MORDERCĄ LUDZKOŚCI.NIECH OBUDZI SIĘ W NIM PRAWE SUMIENIE!!!Tego Mu życzę póki on żyje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *