G. Soros zamieszany w morderstwo? Szwedzki dziennikarz M. Rabani zamordowany. W tle korporacyjny konglomerat.

Bechir Rabani autonomiczny dziennikarz i znany w całej europie bloger ze Szwecji został znaleziony martwy we własnym domu. Miał zaledwie trzydzieści trzy lata i wiele ambicji do zrealizowania, oraz tajemnic do ujawnienia. Odszedł z tego świata na kilkanaście godzin przed tym, jak obiecał, że ujawni pełny raport o działaniu skrajnie lewackich fundacji, które są finansowane przez George’a Sorosa.


,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.’’

George Orwell.

Prawda jest niepożądanym elementem wizji współczesnej cywilizacji. Wiele osób oddało swoje życie za głoszenie prawdy. Dlatego dziś chcemy przypomnieć człowieka, którego dotknęła ta mroczna rzeczywistość. W czwartek, 14 grudnia 2017 roku Bechir Rabani, publicysta mediów niezależnych Megafonerna, dekonspirujących liczne polityczne kłamstwa i przekręty medialne opublikował obszerne nagranie, które wywołało prawdziwą rewolucję w świecie WWW.

Rabani szczegółowo relacjonował w nim swoją wizytę w pensjonacie Roberta Aschberga, stojącego na czele skrajnie lewicowej fundacji Expo, rzekomo interesującej się badaniami i analizami społecznymi a w rzeczywistości niebezpiecznej organizacji finansowanej przez George’a Sorosa, uważanego za głównego rozgrywającego masona Europy. Fundacja Expo charakteryzuje się działaniami rodzącymi opresję względem obywateli o konserwatywnych poglądach. Obecnie tego typu działania propagujące skrajnie lewackie idee, jak chociażby LGBT, możemy obserwować w Polsce. Rabani tydzień wcześniej napisał na swoim blogu:

„Po mojej wizycie u Aschberga moje konta na Facebooku zostały zablokowane. Taka sytuacja nigdy wcześniej się nie wydarzyła. Nasza strona internetowa również została zaatakowana. Raport będzie wkrótce dostępny i prawdopodobnie będzie pierwszym raportem w historii, który prawdziwie oceni Aschberga.”

Bechir Rabani.

Rabani miał zamiar w najbliższym czasie opublikować liczne protokoły zawierające dowody na ścisłe powiązania łączące pracowników Facebooka z Parlamentem Europejskim oraz prężnie działającą Fundacją Expo. Jednak przy tej okazji powstaje zasadnicze pytanie o to, kim w gruncie rzeczy jest ten miły i uśmiechnięty filantrop George Soros, skoro prawda na jego temat dotycząca chociażby relacji ze znanymi multimilionerami jest warta morderstwa na niewinnym dziennikarzu?

Bardzo obszernej i wnikliwej odpowiedzi w tej materii udziela nam niemiecki politolog i publicysta, Andreas von Rétyi w publikacji własnego autorstwa wymownie zatytułowanej: George Soros: Najniebezpieczniejszy człowiek świata. Andreas von Rétyi systemowo analizuje osobę tego węgierskiego multimiliardera, którego korzenie sięgają rodziny żydowskiej. Multimiliardera, którego wpływy sięgają całego globu, jednak przede wszystkim Europy. Sam opis książki jest jednoznaczny:

„Kim Soros jest naprawdę? Wygląda na to, że globalnym cinkciarzem, który dorobił się na gigantycznych spekulacjach walutami. Sam siebie kreuje na wielkiego filantropa, w rzeczywistości jest mega zagrożeniem dla świata. Tego świata, w którym żyjemy, który znamy, bowiem Soros wymyślił dla nas wszystkich świat inny, w jego mniemaniu lepszy, bo pozbawiony narodów, tradycji, religii, za to oparty na nieustannych spekulacjach gospodarczych, głównie walutowych, co uczyniło zeń miliardera.

Sam dla siebie jest bóstwem, po cóż mu, więc wiara w Boga? Uzyskał niewyobrażalne wpływy poprzez uzależnioną od niego finansowo sieć tysięcy fundacji, instytutów, uczelni w 90 krajach. Tą misternie uplecioną siecią spowity jest cały glob. Nic dziwnego, że ma możliwość rujnować narodowe gospodarki, przyczyniać się do przewrotów, obalać rządy – stworzył sobie do tego narzędzie. Teraz doświadczamy tego typu działań w Polsce.

George Soros zajmuje się także kształtowaniem opinii na szeroką skalę za pomocą mediów pozornie niezależnych. Mogą one być, co prawda niezależne od poszczególnych rządów, ale na pewno nie od imperium Sorosa.’’

Przy tej okazji warto przytoczyć dwie epokowe wypowiedzi dwóch prezydentów USA:

,,Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Widzę w niedalekiej przyszłości nadciągający kryzys, który niepokoi mnie i wywołuje drżenie o bezpieczeństwo mojego kraju.

Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln.

,,Słowo tajemnica jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń. Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów.

Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy.

Bechir Rabani charakteryzował się bezkompromisowym podążaniem w kierunku prawdy i źródeł konkretnych wydarzeń oraz społecznych trendów. To przede wszystkim dzięki jego aktywnej pracy powstał serial pod tytułem „In the Shadow of the Shadow”, który dotykał tuszowanego procederu zwiększającej się liczby gwałtów na szwedzkich kobietach. Jego śmierć wywołała szok i niedowierzanie licznych ruchów obywatelskich, stawiających opór medialnej propagandzie i opresji.

Reasumując dzisiejsze informacje należy raz jeszcze podkreślić, że Bechir Rabani autonomiczny dziennikarz i znany w całej europie bloger ze Szwecji został znaleziony martwy we własnym domu. Miał zaledwie trzydzieści trzy lata i wiele ambicji do zrealizowania, oraz tajemnic do ujawnienia. Odszedł z tego świata na kilkanaście godzin przed tym, jak obiecał, że ujawni pełny raport o działaniu skrajnie lewackich fundacji, które są finansowane przez George’a Sorosa.


Przeczytaj również:

Ujawniamy: George Soros, jeden z najniebezpieczniejszych ludzi globu, przyznał, że współpracował z nazistami.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *