Franciszek zaliczył herezję i klimatyczny szał a teraz stwierdza, że szczepionka przeciwko COVID-19 musi być „uniwersalna i dla wszystkich ludzi”.

Arcybiskup Carlo Maria Viganò, który od lat ostrzega ludzi przed papieżem Franciszkiem, czyni zaskakujący zarzut, że papież jest kłamcą i aktywnie uczestniczy w wielu zatuszowaniach na różnych poziomach. Vigano posuwa się tak daleko, że stwierdza, iż papież Franciszek zamienia kościół rzymskokatolicki w synagogę szatana. Wcześniej informowaliśmy już Was, jak Vigano ujawnił „gejowską mafię” w Kościele rzymskokatolickim, a także „istniejącą tam sieć homoseksualną” i że papież Franciszek stara się to wszystko ukryć.


Papież Franciszek opowiada się po stronie Billa Gatesa i stwierdza, że szczepionka przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2, powodującego chorobę COVID-19 musi być „uniwersalna i dla wszystkich ludzi”. W swoim przemówieniu argentyński papież wypowiedział się w kontekście kontrowersji związanych ze szczepionką na COVID-19. „Byłoby smutne, gdybyśmy dali pierwszeństwo szczepionce COVID-19 najbogatszym ludziom, byłoby smutne, gdyby ta szczepionka stała się własnością tego czy innego narodu i nie była uniwersalna i dla wszystkich ludzi”. Powiedział Papież.

Działajcie odważnie, bracia. Bądźcie dzielni i ufajcie Panu.  Czasy   wielkich   prób   i   wielkich ucisków szybko nadchodzą, zamieszanie i waśnie tak, co do rzeczy duchowych jak i doczesnych, będą rozliczne. Miłość wielu oziębnie i niegodziwość złych wzrośnie.

Demony będą miały niezwykłą moc, nieskazitelna czystość naszego zakonu i innych [zakonów] zostanie tak bardzo oszpecona, że tylko bardzo niewielu chrześcijan będzie ze szczerym sercem i doskonałą miłością posłusznych prawdziwej osobie trzymającej władzę papieską i Kościołowi Rzymskiemu. W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża.

Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci. Wtedy zwielokrotnią się skandale, nasz zakon będzie podzielony i wiele innych zakonów będzie całkowicie zrujnowanych, ponieważ przystaną na błąd, zamiast się jemu sprzeciwić.

Będzie tak wielka różnorodność opinii i liczne podziały wśród ludzi, między zakonnikami i duchownymi, że jeśli te dni nie zostałyby skrócone, według słów Ewangelii, to nawet wybrani zostaliby wprowadzeni w błąd, jeśliby nie byli w szczególny sposób prowadzeni pośród tak wielkiego zamieszania, dzięki niezmierzonemu Bożemu miłosierdziu.

Naszej regule i sposobowi życia niektórzy będą z przemocą sprzeciwiać się i straszliwe pokusy na nas przyjdą. Ci  zaś, którzy pozostaną wierni, otrzymają koronę życia. Ale biada tym, którzy ufając jedynie swojemu zakonowi, popadną w letniość, bo nie będą w stanie przetrzymać pokus, które zostały dopuszczone dla doświadczenia wybranych.

Ci, którzy wytrwają w swojej żarliwości i przylgną do cnoty z prawdziwą miłością i zapałem dla prawdy, będą cierpieć niesprawiedliwości i prześladowania jako rebelianci i schizmatycy, ponieważ ich prześladowcy, prowadzeni przez złe duchy, będą twierdzić, że oddają wielką cześć Bogu poprzez rugowanie tego rodzaju zepsutych ludzi z powierzchni ziemi.

Ale Pan będzie ucieczką uciśnionych i uratuje tych wszystkich, którzy Mu ufają. I by stać się jak ich Głowa [Jezus Chrystus], oni, wybrani, będą działać z ufnością i przez swoją  śmierć uzyskają dla siebie życie wieczne. Decydując się bardziej słuchać Boga niż ludzi, nie będą się lękać niczego i będą raczej skłonni zginąć niż zgodzić się na kłamstwa i przewrotność.

Niektórzy kaznodzieje będą milczeć, nie mówiąc prawdy, a inni podepczą ją pod swoimi stopami i zaprzeczą jej. Świętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają, dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ale niszczyciela.

Proroctwo Świętego Franciszka z Asyżu.

Źle się dzieje w Kościele Rzymsko Katolickim, ta diagnoza nie ulega wątpliwości, jednak powstaje zasadnicze pytanie oto, czy tego typu sytuacja zapowiada coś więcej, coś, co ma nadejść w niedalekiej przyszłości a co zostało już przepowiedziane w przeszłości jako forma przestrogi dla pokolenia czasu, w którym proroctwo o ohydzie spustoszenia zacznie się realizować. Według wielu obserwatorów nasze pokolenie żyje w owych czasach.

W swoim zeznaniu abp Viganò stwierdził, że poinformował kardynała Sandri wraz z kardynałem Tarcisio Bertone o trwających od dziesięcioleci nadużyciach księży i ​​seminarzystów przez Teodora McCarricka. Sandri był jednym z kilku wysokich rangą prałatów, którzy „szczegółowo znali sytuację dotyczącą kardynała McCarricka”. Zeznawał Arcybiskup Viganò, podsumowując: „Wierni mają prawo poznać te obrzydliwe intrygi skorumpowanego sądu. W Sercu Kościoła zdaje się dostrzegać zbliżający się cień synagogi szatana (Obj. 2: 9) ”.

Arcybiskup Carlo Maria Viganò, który od lat ostrzega ludzi przed papieżem Franciszkiem, czyni zaskakujący zarzut, że papież jest kłamcą i aktywnie uczestniczy w wielu zatuszowaniach na różnych poziomach. Vigano posuwa się tak daleko, że stwierdza, iż papież Franciszek zamienia kościół rzymskokatolicki w synagogę szatana. Wcześniej informowaliśmy już Was, jak Vigano ujawnił „gejowską mafię” w Kościele rzymskokatolickim, a także „istniejącą tam sieć homoseksualną” i że papież Franciszek stara się to wszystko ukryć.

Szanowni Państwo, piszemy o tym, dlatego ponieważ do pełnego spektrum kontrowersji związanych z papieżem Franciszkiem, dochodzi kwestia szczepień, których Franciszek stał się wielkim orędownikiem. Dla wielu obserwatorów to była tylko kwestia czasu aż papież Franciszek oficjalnie stanie po stronie światowych elit, takich jak Bill Gates, wzywając do globalnych szczepień przeciwko COVID-19. I oczywiście nie jest ważne, że te szczepionki będą zawierały bliżej nieokreślone patogeny.

Nieważne też, że te szczepionki są bardziej bronią biologiczną aniżeli ochroną zdrowia i wreszcie nieważne, że wraz z tymi globalnymi szczepionkami przeciwko COVID-19 pojawia się globalna identyfikacja cyfrowa. Wydaje mi się, że wszystkie te spotkania na wysokim szczeblu odbywające się w Watykanie z przedstawicielami firmy Microsoft zaowocowały demonicznym partnerstwem na różnych poziomach.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *