Film „wyklęty”, czyli totalna cenzura produkcji: „Powrót do Jedwabnego” Wojciecha Sumlińskiego. Żydzi dążą do zniszczenia Polski.

Ze swojej strony pragnę zapewnić Wojciecha Sumlińskiego, że jako redakcja jesteśmy całkowicie z Panem. To, co robi Pan dla Polski i dla naszego narodu jest rzeczą wzniosłą i fundamentalną, jeżeli chodzi o kwestie suwerenności Rzeczpospolitej oraz Jej dalszego przetrwania. Wojtku, nie podupadaj na duchu, nie cofaj się, nie odwracaj wzroku. Twoja postawa zostanie nagrodzona, Twój heroizm nigdy nie zostanie zapomniany. Niech Bóg Będzie z Tobą!


Jednym z dowodów na zaistnienie w przestrzeni społecznej „niewygodnej prawdy” jest niepohamowany i szerzący się „skowyt” różnego rodzaju środowisk. Z taką sytuacją obecnie mamy do czynienia i dlatego też nie mogliśmy przejść obok niej obojętnie. To też publikujemy dzisiejszy artykuł, w którym chcemy wyraźnie stwierdzić, że film pod tytułem: „Powrót do Jedwabnego” Wojciecha Sumlińskiego, stał się obiektem bezprecedensowego ataku ze strony wielu sił, czy to znajdujących się wewnątrz naszego kraju czy też po za granicami Polski.

Wojciech Sumliński został zaatakowany z wielu stron, czy to przez lobby żydowskie, polityczne, czy dziennikarskie. Wystarczy wspomnieć braci Karnowskich, którzy utrzymują, że są prawicowymi i niezależnymi dziennikarzami, podczas gdy „biorą” ciężkie miliony od państwa. Ci dwaj rzekomo niezależni dziennikarze próbują zdyskredytować Wojciecha Sumlińskiego oraz jego film, tak, aby prawda o mordzie w Jedwabnem nigdy nie ujrzała światła dziennego.

Niestety dla tych „siewców kłamstwa” prawda bardzo często sama potrafi się obronić, dlatego też film „Powrót do Jedwabnego” w chwili obecnej na portalu youtube (uwzględniając różne kanały w tym: wRealu24, Media Narodowe i inne tego typu) obejrzało blisko dwa miliony osób (tak szacuje Wojciech Sumliński). Zatem widzimy, że zasięg jest ogromny i nie można już przemilczeć tej kwestii, co rozwścieczyło środowiska żydowskie, a te z kolei próbują za wszelką cenę szkodzić Sumlińskiemu, posługując się między innymi „pożytecznymi idiotami”.

Polecamy każdemu, kto chce poznać prawdę historyczną, tak znienawidzoną prawdę, aby sięgnął po film: „Powrót do Jedwabnego”, można go obejrzeć między innymi w telewizji wRealu24 czy Mediach Narodowych. Jednakże pisząc wprost, należy zauważyć, że film ten jest obowiązkową pozycją dla każdego, kto uważa się za patriotę. Prawda o przeszłości czyni nas wolnymi i gotowymi, aby stawić czoła przeciwnościom nadchodzącej przyszłości.

O czym opowiada wyżej wspomniana produkcja? Otóż Wojciech Sumliński ukazuje naszym oczom twarde dowody na spisek środowisk żydowskich, które chcą do cna „złupić” naszą ojczyznę i nasz naród. Środkiem do tego stanie się uczynienie z Polaków katów II wojny światowej. Temu z kolei posłuży kłamstwo Jedwabnego, gdzie według żydów i ich „popleczników” to właśnie tam Polacy mordowali żydów.

Prawda jednak jest zupełnie inna, co udowadnia Wojciech Sumliński. Otóż to nie Polacy, ale Niemcy dokonali mordu na żydach w Jedwabnem. I tej właśnie prawdy tak panicznie obawiają się żydzi. Zatem prawda nie może wyjść na jaw, ponieważ wówczas nici z kłamstwa Jedwabnego, kłamstwa o katach Polakach i de facto całkowite fiasko roszczeń żydowskich. A właśnie owe roszczenia żydowskie są obecnie na „topie”, czemu jako naród musimy się przeciwstawić, w przeciwnym razie Polski za kilkanaście lat już nie będzie.

Dodatkowym „szokiem”, jakiemu ulegnie widz filmu „Powrót do Jedwabnego” jest informacja, że żydzi podzielili już między siebie Polskę. Tak, nie macie halucynacji, otóż: ŻYDZI JUŻ PODZIELILI POLSKĘ MIĘDZY SIEBIE! I co najważniejsze, nie są to domniemania czy wymysły autora filmu, ale fakt potwierdzony dowodami, zawartymi w filmie. Co to oznacza? To oznacza, że film ten jest obowiązkowy, a po jego obejrzeniu nikt już nie będzie taki sam- gwarantuje Wam to.

Ze swojej strony pragnę zapewnić Wojciecha Sumlińskiego, że jako redakcja jesteśmy całkowicie z Panem. To, co robi Pan dla Polski i dla naszego narodu jest rzeczą wzniosłą i fundamentalną, jeżeli chodzi o kwestie suwerenności Rzeczpospolitej oraz Jej dalszego przetrwania. Wojtku, nie podupadaj na duchu, nie cofaj się, nie odwracaj wzroku. Twoja postawa zostanie nagrodzona, Twój heroizm nigdy nie zostanie zapomniany. Niech Bóg Będzie z Tobą!


Przeczytaj również:

Publikacja: ,,Wymyślenie Żydowskiego narodu’’ ujawniła szokującą prawdę, wywołując falę sporów. Kim tak naprawdę są Żydzi?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


28 września, 2021


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *