Fenomen UFO i początek nowej kampanii promocyjnej tego zjawiska. Wszystko rozpoczęło się od przełomowego roku 2019.

Pilot US Navy porucznik Ryan Graves, który lata F-18, donosi, że coraz częściej widzi obiekty, których nie potrafi wyjaśnić a które lecą tak szybko, że sprawiają wrażenie, że jego samolot dosłownie stoi w miejscu. Co więcej, zaobserwował, że wcześniej wspomniane obiekty latające, wykonują manewry, które jego szkolenie na najwyższym poziomie podpowiada mu, że ludzie nie są w stanie takich rzeczy wykonywać.


„Reptilianie w latach trzydziestych XX wieku stali za niezwykłym wzrostem potęgi III Rzeszy Adolfa Hitlera. Wkrótce jednak znaleźli kolejne imperium, a były to Stany Zjednoczone. Jak podaje tajny raport CIA, w 1954 doszło do pierwsze roboczego spotkania, podczas którego ówczesny prezydent USA, Dwight D. Eisenhower poznał rasę Reptilian.

Otóż Reptilianie odnieśli najwyraźniej sukces podczas tego spotkania, ponieważ dziś według doniesień Fars, Stanami Zjednoczonymi rządzi niepodzielnie tajna organizacja, która pozostaje pod ścisłą kontrolą owej obcej rasy.

Reptilianie dążą do stworzenia globalnego systemu nadzoru elektronicznego, mającego na celu ukrycie wszystkich prawdziwych informacji o ich obecności tutaj na Ziemi, by mogli wejść w to, co jeden z dokumentów FSB nazywa «fazą końcową» swojego ostatecznego celu, czyli całkowitej asymilacji wszystkich rządów świata.”

Edward Snowden 2014.

Rok 2019 był rokiem, w którym UFO (niezidentyfikowane obiekty latające) zdołały się wedrzeć do oficjalnej agendy politycznej. Waszyngton zainicjował zmiany polityki ufologicznej, zorganizował oficjalne spotkania z organizacjami ufologicznymi, a nawet podpisał umowę badawczą z To the Stars, czyli jedną z takich właśnie organizacji. Z kolei niektóre grupy społeczne uznały, że rząd po cichu kiwa głową na potwierdzenie, że UFO są zarówno prawdziwe, jak i pozaziemskie, ale prawda, choć tam jest, nadal pozostaje niejasna.

Wierzcie lub nie, 2019 rok był rokiem, w którym rząd Stanów Zjednoczonych w końcu przyznał się, przynajmniej częściowo, że UFO i Niezidentyfikowane Zjawiska Powietrzne to coś więcej, niż wcześniej przyznawali. To nowe stanowisko zostało częściowo wygenerowane przez publikację filmów pokazujących, że piloci marynarki wojennej nie są w stanie dogonić niezidentyfikowanego samolotu. Dlatego też rok 2019 był rokiem, w którym przysłowiowy kot, przynajmniej częściowo, wyszedł z torby.

Teraz wszyscy wiemy, że rząd USA, na wzór małego dziecka z ciasteczkami na twarzy, wielokrotnie zaprzeczał, że zjadł jakieś ciasteczka. Dlatego należy wyciągnąć wniosek, że Pentagon nigdy nie przyznałby się do UFO, gdyby nie jakieś ukryte interesy w tym, aby ujawnić tego typu informacje. Ale jak widzieliśmy w tym roku, ostatecznie prawda stała się przytłaczającą falą, której nie można było już powstrzymać.

W 2017 roku amerykańskie media opublikowały trzy filmy przedstawiające UFO, uchwycone kamerami wojskowymi. Od tego czasu, wszelkie nowe wzmianki o UFO utrzymywały się w nagłówkach licznych publikacji i na okładkach magazynów. Po mimo wielu zawirowań temat niezidentyfikowanych obiektów latających nabiera na znaczeniu a coraz większa część społeczeństwa dochodzi do wniosku, że to znak nadciągających przemian. Po upływie dwóch lat od tamtych wydarzeń doczekaliśmy się nawet oświadczenia rzecznika z Biura Zastępcy Szefa Operacji Morskich.

„Amerykańska marynarka wojenna nadal określa obiekty zawarte w trzech filmach z zakresu zasięgu, które są obecnie nazywane w różnych mediach, niezidentyfikowanymi zjawiskami lotniczymi. UAP zapewnia podstawowy deskryptor dla obserwacji / obserwacji nieautoryzowanych / niezidentyfikowanych statków powietrznych / obiektów operujących w przestrzeni powietrznej a kontrolowanych przez wojsko. To dowolne zjawisko lotnicze, obecnie nie może być jeszcze przez nas zidentyfikowane.

Rzecznik Joseph Gradisher z Biura Zastępcy Szefa Operacji Morskich.

Z kolei pilot US Navy porucznik Ryan Graves, który lata F-18, donosi, że coraz częściej widzi obiekty, których nie potrafi wyjaśnić a które lecą tak szybko, że sprawiają wrażenie, że jego samolot dosłownie stoi w miejscu. Co więcej, zaobserwował, że wcześniej wspomniane obiekty latające, wykonują manewry, które jego szkolenie na najwyższym poziomie podpowiada mu, że ludzie nie są w stanie takich rzeczy wykonywać.


Przeczytaj również:

Tajne dokumenty CIA i KGB opisują atak UFO na jednostkę wojskową zlokalizowaną na Syberii.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *