„Fee Fi Foe Fum” Cz.1: współczesna cywilizacja została napojona agresją, lękiem i złem.

Zostanie wprowadzony system nadzoru i kontroli populacji, oparty na wiedzy, jakiej wiedzy? Elity będą wiedzieć o tobie wszystko i jeżeli tylko się zbyt mocno wychylisz, wówczas ta wiedza zostanie wykorzystana przeciwko Tobie, Twojej rodzinie, przeciwko Twoim najbliższym w celu zastraszenia Cię. Wiedza daje władzę, a władza kontrolę, która z kolei jest najbardziej efektywna w społeczeństwie notorycznie zastraszanym.


Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

W czacie oglądania telewizora wszystko może wydawać się takie piękne, doskonałe i poukładane. Problemy same się rozwiązują, na każdą dolegliwość można otrzymać zbawcze lekarstwo, ludzie się uśmiechają do siebie a prowadzący programy robią wszystko, co tylko możliwe, aby w sposób przyziemny i de facto bezmyślny i bezkrytyczny skomentować konkretne postawy i ideologie, które w dobie XXI wieku zalewają naszą cywilizację.

Gdy jednak tylko wyłączymy migotający ekran telewizora i wyjdziemy z naszych ciepłych i zadbanych domów szybko zauważymy, że coś jest nie tak. Agresywne zachowania na drogach, ciągły pośpiech i wyścig do nowo wyznaczanych celów, zanikająca uprzejmość, zaufanie społeczne, bezinteresowność i to napięcie, które można wyczuć w postawie człowieka, w jego ruchach i wypowiadanych słowach. Można odnieść wrażenie, że współczesna cywilizacja została napojona agresją, lękiem i złem.

A to tylko początek, to tylko delikatnie wzburzona tafla jeziora, pod którą rozpościerają się nieprzeniknione głębiny ludzkiej psychiki i tajemniczych zachowań. Aborcje, eutanazje, pedofilia, pornografia, mordy rytualne, pożoga wojenna, wyzysk najbardziej bezbronnych, handel dziećmi, handel narządami. Nie ulega wątpliwości, że lwy spustoszenia zostały uwolnione również i po przez promowanie zgubnych ideologii, takich jak gender oraz LGBT.

Nie możemy dopuścić do tego by nasze życie utonęło w jeziorze chaosu i niezliczonych manipulacji, jakie są nam serwowane każdego dnia. Czy to w radiu, telewizji a nawet prasie, człowiek bombardowany jest przez tysiące tysięcy różnych wyjaśnień tych samych rzeczy. Czy w takich warunkach można zachować zdrowy rozsądek? W pewnym momencie to cię uderza i zaczynasz rozumieć, że tak dłużej nie można, bo inaczej twoja psychika tego nie wytrzyma i dojdzie do załamania.

Czas spojrzeć rzeczywistości w oczy, tylko w taki sposób zrozumiemy, z czym mamy do czynienia. Manipulacja medialna, wyzysk wielkich koncernów międzynarodowych, wojna ideologiczna spychająca chrześcijaństwo na margines. Zabieganie, chaos, zacieranie granicy między dobrem a złem na każdej możliwej płaszczyźnie, także w Watykanie. To wszystko jest efektem działania potężnych sił duchowych, z którym człowiek świadomie lub nieświadomie, ściera się każdego dnia. Jaka zatem jest geneza?

A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to, więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.”

Stary Testament, Księga Rodzaju.

I rozgłaszali złe wiadomości o kraju, który zbadali, mówiąc do Izraelitów: «Kraj, któryśmy przeszli, aby go zbadać, jest krajem, który pożera swoich mieszkańców. Wszyscy zaś ludzie, których tam widzieliśmy, są wysokiego wzrostu. Widzieliśmy tam nawet olbrzymów – Anakici pochodzą od olbrzymów – a w porównaniu z nimi wydaliśmy się sobie jak szarańcza i takimi byliśmy w ich oczach».”

Stary Testament, Księga Liczb.

A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego.”

Ewangelia według Świętego Mateusza.

Prawda łącząca w sobie genezę tego, co było i tego, co dopiero nadejdzie, łączy w sobie w XXI wieku świat polityki oraz proroctw zawartych w Biblii, de facto wydarzenia polityczne są drogą do wypełnienia się wielu proroctw Biblijnych. Tak zwana współczesna „elita finansjery”, do, której zaliczamy rodzinę Rothschild, Rockeffeler, Morgan, zaliczamy takie stowarzyszenia jak Bohemian Grove, Grupa Bilderberg, zrzeszające polityków, prezydentów a także największych potentatów finansowych, oni wszyscy dążą do wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

Zostanie wprowadzony system nadzoru i kontroli populacji, oparty na wiedzy, jakiej wiedzy? Elity będą wiedzieć o tobie wszystko i jeżeli tylko się zbyt mocno wychylisz, wówczas ta wiedza zostanie wykorzystana przeciwko Tobie, Twojej rodzinie, przeciwko Twoim najbliższym w celu zastraszenia Cię. Wiedza daje władzę, a władza kontrolę, która z kolei jest najbardziej efektywna w społeczeństwie notorycznie zastraszanym.


Przeczytaj również:

Wielki Zderzacz Hadronów LHC wyprodukuje ciemną materię. Gdzie są granice nauki?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


14 czerwca, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *