FBI przeprowadziło nalot na jeden z domów D. Trumpa. Departament Sprawiedliwości bada urządzenia zawierające informacje niejawne.

Szanowni Państwo, nie odbieramy niczego Trumpowi, wręcz przeciwnie, nadal mu kibicujemy, trzymamy kciuki za jego poczynania, tak, aby doprowadziły one do ujawnienia tego, co zakryte. Ale równolegle nie możemy popadać w oślepienie. Pragnienie sprawiedliwości, pokoju, uczciwości i nastania czasów prawa, nie może przyćmić zdrowego rozsądku, ponieważ „Oni” o tym doskonale wiedzą i będą nasze pragnienia wykorzystywać przeciwko nam.


Były prezydent USA Donald Trump, powiedział w poniedziałek (08-08-2022 roku) w długim oświadczeniu, że FBI prowadzi przeszukanie jego posiadłości Mar-a-Lago. Akcja ma miejsce, gdy Trump kładzie podwaliny pod kolejną kampanię prezydencką. Departament Sprawiedliwości bada urządzenia zawierające informacje niejawne, które zostały zabrane do Mar-a-Lago po zakończeniu prezydentury Trumpa.

Sprawa ta została przekazana do Departamentu Sprawiedliwości przez National Archives and Records Administration, która stwierdziła, że znalazła tajne materiały w piętnastu urządzeniach przechowywanych w rezydencji. Szanowni Państwo, to przełomowa historia, która właśnie trafiła na „top listę”, nie mamy pojęcia o prawdziwości twierdzeń Trumpa ale będziemy aktualizować ten artykuł, gdy więcej informacji zostanie udostępnionych.

Po pracy i współpracy z odpowiednimi agencjami rządowymi ten niezapowiedziany nalot na mój dom, nie był konieczny ani odpowiedni.”

Powiedział Trump w swoim oświadczeniu.

Nieoficjalne informacje potwierdzają teorie o tym, że prowadzone są liczne (nie tylko jedno) dochodzenia związane z wysiłkami sojuszników Trumpa i samego Trumpa, w celu cofnięcia wyników wyborów prezydenckich z 2020 roku. Prowadzone jest również dochodzenie, przedmiotem którego było dążenie Trumpa i jego sojuszników do wywołania zamieszek na Kapitolu USA z 6 stycznia 2021 roku.

Przy okazji nasila się walka między Demokratami a Republikanami w Waszyngtonie. Sytuacja w USA może w najbliższym czasie (miesiące bądź lata) przerodzić się w wojnę domową, gdy niektóre Stany będą chciały po prostu odłączyć się od USA. Należy raz jeszcze podkreślić, że to nie jest przypadek iż ten nalot zaistniał w momencie gdy Donald Trump zaczyna się bardziej „uaktywniać politycznie”, na drodze ku kolejnej prezydenturze.

Donald Trump wypłynął na powierzchnię show-biznesu, na fali wywołanej milionami dolarów rodziny Rockefellerów oraz szeroko pojętego systemu bankowego. Te jawne i dające się w łatwy sposób udowodnić fakty, stawiają Trumpa w cieniu historii, powstaje jednak pytanie o to, na ile był on w stanie się ocknąć i następnie stać niezależnym by działać na rzecz ojczyzny i zwykłych obywateli USA?

My z naszej strony, mamy świadomość tego, że grał on na ludzkich emocjach, wykorzystywał to, bardzo często nie dając nic w zamian, to też dystansujemy się od Trumpa, od tego, co zamierza robić w przyszłości, ponieważ istnieje coraz większe prawdopodobieństwo, że służy on Rockefellerom. Idąc dalej tym tropem, należy zaznaczyć, że tak zwany ruch QAnon również stanowi fikcję, mającą na celu aktywizację działań patriotów wedle scenariusza ludzi stojących za ruchem QAnon, a które to działania nigdy w realny sposób nie miały zagrozić tak zwanej elicie lub też Deep State.

To oznacza, że Donald Trump nie jest postacią zero jedynkową, to człowiek przepełniony patriotycznymi postawami, ale również w jakimś stopniu skorumpowany oraz powiązany z siłami stricte satanistycznymi, które z tylnego fotela rządzą Ameryką. Porter psychologiczny Trumpa zamyka się w interpretacji wyżej opisanej, jednak z pewnością kolejne miesiące usystematyzują informacje o nim. Mimo to, raz jeszcze podkreślamy, że dystansujemy się od Trumpa, od jego słów i czynów, jakie będzie wykonywał, ponieważ coś wyraźnie poszło nie tak i Trump będzie musiał wykonać zdecydowane ruchy abyśmy na nowo mu zaufali.

Szanowni Państwo, nie odbieramy niczego Trumpowi, wręcz przeciwnie, nadal mu kibicujemy, trzymamy kciuki za jego poczynania, tak, aby doprowadziły one do ujawnienia tego, co zakryte. Ale równolegle nie możemy popadać w oślepienie. Pragnienie sprawiedliwości, pokoju, uczciwości i nastania czasów prawa, nie może przyćmić zdrowego rozsądku, ponieważ „Oni” o tym doskonale wiedzą i będą nasze pragnienia wykorzystywać przeciwko nam.


Przeczytaj również:

Udostępniamy szokujący film ukazujący mroczną ceremonię otwarcia Olimpiady w 2012 r. Zapowiadała ona pandemię SARS-CoV-2.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


9 sierpnia, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *