Faszystowski Facebook panicza Zuckerberga przeżywa finansowe załamanie. Użytkownicy uciekają na Tik Toka.

Ceny akcji Facebooka vel Meta, drastycznie spadły po tym, jak firma ujawniła zarówno spadek zysków, jak i, po raz pierwszy w swojej historii, kurczącą się bazę użytkowników. Innymi słowy Facebook po raz kolejny nie zdołał zwiększyć liczby aktywnych użytkowników w ciągu dnia lub miesiąca, ponieważ ma do czynienia z silną konkurencją ze strony Tik Toka i wielu innych nowicjuszy, którzy nie aprobują cenzury (notabene póki co), tak jak czyni to Facebook, a tam jak wiemy cenzura stała się codziennością.


Cenzura we współczesnym świecie nie zna granic, a przynajmniej można pokusić się o takie stwierdzenie. Na własnej skórze przekonaliśmy się o tym wielokrotnie. Nie będę nawet wspominał ile razy Facebook zablokował nasze publikacje, ile razy nas zbanował i tak dalej. A wszystko przez „nieprawomyślne” publikacje o żydach i pandemii. No ale cóż, jak mawiał George Orwell: „mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym”.

Szanowni Państwo pozwólcie na odrobinkę prywaty, a mianowicie mam taki charakter, że im bardziej ktoś sypie mi piach w oczy i rzuca kamienie w tryby maszyny, którą napędzam, tym bardziej się mobilizuje i jeszcze więcej dokładam starań w to co robię. Dlatego nie robiłem tego zbyt często ale dziękuję współczesnym cenzorom za wszelakie „ataki cenzorskie” na to, co robię. Dzięki wam jestem silniejszy i bardziej zmobilizowany do działania.

Dobrze to tyle wstępu, a teraz przejdźmy do meritum naszej dzisiejszej publikacji. Otóż mamy złe wieści dla ciebie drogi paniczu Marku Zuckerbergu. Tak do ciebie… Otóż ludzie nie są już zainteresowani cenzurą Facebooka, nie mówiąc już o marzeniu wystąpienia gorączki zainteresowania nowym Metaverse. Mark akcje twojego Facebooka straciły na wartości dwieście miliardów dolarów w jednym z największych spadków akcji w historii. Dlaczego? Dlatego ponieważ użytkownicy uciekają z „tonącego statku zamordyzmu informacyjnego facebooka” do Tik Toka.

Cóż jeszcze rzec w tej sprawie… A no na pewno to, że dziś setki milionów byłych użytkowników Facebooka szaleńczo kibicuje jednemu z największych załamań giełdowych Facebooka. Śmiem dopisać, że i ci, którzy nadal pozostali na Facebooku także biją brawo załamaniu notowań całkowicie „zgnitego tworu” panicza Zuckerberga. Wolni ludzie przesiadają się coraz częściej na Tik Toka, pozostawiając faszystowskiego Facebooka daleko w tyle.

Niemniej jednak firmy takie jak Facebook vel Meta, Google, Amazon, a nawet Elon Musk są częścią przepowiedzianego i nadchodzącego elektronicznego systemu zniewolenia ludzkości to też spodziewam się, że Facebook mimo wszystko pokaże rekordowe zyski w stosunkowo krótkim czasie. Ale jedno nie zostanie już cofnięte, a mianowicie dochodzi do coraz większego rozłamu między przedstawicielami ludzi wolnych i przedstawicielami ludzi zniewolonych w tej naszej współczesnej cywilizacji.

Na naszych oczach klaruje się świat ludzi, którzy wiedzą czym jest wolność, godność istoty ludzkiej. Wiedzą czym są prawa, czym jest duchowość, po prostu są w stanie myśleć samodzielnie i wyciągać samodzielne wnioski. Natomiast tuż obok klaruje się drugi świat, to jest świat ludzi zniewolonych intelektualnie a także duchowo. Świat ludzi, którzy za nic mają godność istoty ludzkiej, są gotowi na dyktaturę, cenzurę, na całkowite przejęcie kontroli nad ich życiem i ciałem przez siły zewnętrzne. Zatem mamy świat ludzi i świat „kozłów prowadzonych na rzeź”.

Ten kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł.”

Albert Einstein.

Reasumując naszą dzisiejszą publikację należy raz jeszcze napisać, że ceny akcji Facebooka vel Meta, drastycznie spadły po tym, jak firma ujawniła zarówno spadek zysków, jak i, po raz pierwszy w swojej historii, kurczącą się bazę użytkowników. Innymi słowy Facebook po raz kolejny nie zdołał zwiększyć liczby aktywnych użytkowników w ciągu dnia lub miesiąca, ponieważ ma do czynienia z silną konkurencją ze strony Tik Toka i wielu innych nowicjuszy, którzy nie aprobują cenzury (notabene póki co), tak jak czyni to Facebook, a tam jak wiemy cenzura stała się codziennością.


Przeczytaj również:

Nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych. Jesteś wolnym człowiekiem a twoje życie jest bezcenne.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


6 lutego, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *