Fala indoktrynacji LGBT+, popularyzacja GMO i szerząca się pedofilia oraz pedagogika ogłupienia przedsionkiem do samozagłady.

Fluor zalecany i promowany przez międzynarodowe organizacje oraz medycynę akademicką w rzeczywistości jest trucizną. Nie pochodzi on ze źródeł naturalnych. Fluor ten, jest toksycznym produktem ubocznym powstającym przy produkcji aluminium oraz nawozów. Trucizna ta została sprytnie przebrana za lekarstwo. Dlatego raz jeszcze należy podkreślić, że uciekanie przed trudnymi tematami nie jest rozwiązaniem, lecz obojętnością sprzyjającą temu, co negatywne.


,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.”

George Orwell.

Istnieje wiele trendów, które „przebudzeni” ludzie uważają za niepokojące. Osoby posiadające zdrowy rozsądek, mogą dojść do wniosku, że wcześniej czy później świat dosłownie oszaleje. Przy okazji codziennych wiadomości wieczornych można dostrzec coraz to nowsze trendy i ideologie, które dosłownie wymykają się logice. Patrząc na te trendy, na pierwszy rzut oka, można odnieść wrażenie, że są one pozornie niezwiązane ze sobą.

Jednak obserwując je z szerszej perspektywy, możemy rozpoznać integralną naturę wszystkich tych trendów, które prowadzą do realizacji jednego podstawowego celu. Drodzy Czytelnicy, opinie wielu obserwatorów, co do ostatecznego rozwiązania wahają się, ponieważ umysł ludzki ma problemy z przetwarzaniem kontrowersyjnych ustaleń, prowadzących do hipotezy mówiącej o tym, że jesteśmy przygotowywani do całkowitego i ostatecznego zniszczenia dotychczasowego ładu, na gruzach, którego powstanie nowy. A teraz rzućmy trochę światła na pojawiające się trendy i nowe ideologie.

Od niedawna możemy obserwować trendy kulturowe, które ludzie rozsądni rozumieją jako zaprzeczające naturze ludzkiej. Trendy te zaczynają mieć trwały wpływ na naszą strukturę społeczną. Widzimy normalizację pedofilii i gwałtowny wzrost transgenderyzmu, szczególnie wśród ludzi młodych. Z teorii społecznego uczenia się wiemy, że nagły wykładniczy wzrost przekonania o nieokreślonej płci wśród nastolatków w Stanach Zjednoczonych i Europie jest spowodowany ciągłym i masowym marketingiem transpłciowości wśród młodzieży.

Zamiast walczyć z zaburzeniami psychicznymi, społeczeństwo przyjmuje coraz to nowsze wizje cywilizacji i ,,moralności’’. W najbardziej bezbronnym momencie rozwoju psychicznego młodego człowieka działacze transpłciowi promują to złudzenie, pamiętajmy, że dziecko jest szalenie podatne na bodźce zewnętrze a zatem można je dosłownie programować. Innym niepokojącym trendem jest normalizacja pedofilii. Pedofile zmieniają nazwy i tworzą nowe społeczności, a świat LGBT chętnie je akceptuje. To z kolei tworzy skrót LGBTPQ, gdzie P oznacza Pedofilia.

Cały nasz system szkolny ma na celu stworzenie kultury bezradności. Studenci uczą się teraz, jak stać się ofiarami, które nie potrafią samodzielnie myśleć, uczą się, jak znaleźć schronienie w kolektywizmie, podczas gdy wolność słowa i wolność myśli są eliminowane. Liberalni „nauczyciele” i „profesorowie” kładą fundamenty pod unieważnianie wszelkiej logiki i rozumu, ucząc „prawdziwego progresywizmu” jako nowego standardu. Nie zapominajmy także o produktach GMO i fluoryzowanej wodzie.

Zużycie fluoru prowadzi do obniżonej inteligencji i zwiększonego ryzyka wystąpienia raka. Jednym z najczęściej badanych skutków ubocznych fluorku jest obniżenie poziomu IQ. Badanie zostało opublikowane w czasopiśmie Institute of Environmental Health Sciences Environmental Health Perspectives w sierpniu 2012 roku. Naukowcy ze Szkoły Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Harvarda, stwierdzili, że narażenie na fluor, szczególnie wśród rozwijających się dzieci, jest bardzo problematyczne dla prawidłowego rozwoju poznawczego i tworzenia się mózgu.

Fluor zalecany i promowany przez międzynarodowe organizacje oraz medycynę akademicką w rzeczywistości jest trucizną. Nie pochodzi on ze źródeł naturalnych. Fluor ten, jest toksycznym produktem ubocznym powstającym przy produkcji aluminium oraz nawozów. Trucizna ta została sprytnie przebrana za lekarstwo. Dlatego raz jeszcze należy podkreślić, że uciekanie przed trudnymi tematami nie jest rozwiązaniem, lecz obojętnością sprzyjającą temu, co negatywne.


Przeczytaj również:

Satanizm w muzyce to nie fikcja. David Bowie stwierdził, że: ,,Rock zawsze był diabelską muzyką (…) zwiastujemy coś mroczniejszego od nas samych.’’


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *