Faktem jest, że Niemcy demokratycznie wybrali Adolfa Hitlera, jednak Angela Merkel stwierdza, że Alianci wyzwolili Niemcy od nazizmu.

Udostępnij

Niemcy po raz kolejny pokazują jak mocno są zakłamane, jak bardzo nie liczą się z prawdą historyczną oraz zagładą milionów obywateli Europy i świata, zagładą, którą w demokratycznych wyborach zainicjowali. Całe szczęście Grecja oficjalnie wystosowała pismo o roszczenia powojenne względem Niemiec. Polska nie tyle powinna pójść tym samym tropem, ale musi tak postąpić, tego domaga się sprawiedliwość. Berlin i Moskwa dążą do wyniszczenia narodu Polskiego oraz Polskości, dlaczego?


,,Oddanie Polski Stalinowi jest konieczne, jeżeli ani niemieccy, austriaccy i rosyjscy zaborcy ani kościół katolicki nie byli w stanie zatrzeć w tym narodzie pamięci o ich dawnym imperium i jego potędze, to ostatnią nadzieją na to jest komunizm. Ten naród musi zostać ujarzmiony, aby do tego doszło musi zapomnieć o tym, jakim mocarstwem był w czasach przed Chrystusem.’’

Winston Churchill. Premier Wielkiej Brytanii podczas Konferencji w Jałcie rok 1945.

Paranoja? Szczyt hipokryzji a może realne objawy schizofrenii dotknęły Angele Merkel, która nie tak dawno zabłysnęła wypowiadając słowa: ,,Dziś państwa narodowe powinny być gotowe do przekazania suwerenności.’’ To zdanie jednak zostało w ostatnim czasie przebite i na liście historycznej top listy zakłamania pojawiło się nowe stwierdzenie, a mianowicie niemiecka kanclerz w przeddzień 75 rocznicy lądowania sił alianckich w Normandii była uprzejma stwierdzić, że Niemcy zostały wyzwolone od wojennej pożogi nazistów dzięki aliantom.

Abstrahując od tego, że to tylko i wyłącznie naród Niemiecki w wolnych i demokratycznych wyborach postawił na Adolfa Hitlera, za którym poszło dosłownie całe społeczeństwo Niemiec, to teraz wmawia się opinii publicznej jakąś historyczną aberrację. Innymi słowy, próbuje się tak nagiąć i zdeformować historię by z Niemców zrobić ofiary a z Polaków agresora wojennego. Dostrzegacie ten ogromny poziom kłamstwa? A jest to kłamstwo zagrażające istnieniu wolnej Polski.

Niemcy od wielu lat wydają miliardy euro na politykę wymazywania z historii pojęcia niemieckich obozów śmierci oraz udziału Niemiec w zainicjowaniu pożogi II wojny światowej na rzecz bliżej nieokreślonych nazistów. Co gorsza obok nazistów coraz częściej pojawia się pojęcie polskie obozy śmierci. Drodzy Czytelnicy w Ameryce Północnej czy Południowej i ogólnie szerzej na całym naszym globie zwykli obywatele świata nie studiują wnikliwie historii europy a co dopiero Polski.

Zatem gdy w mediach głównego nurtu słyszą wypowiedzi zawierające oskarżenia względem bliżej niezidentyfikowanych nazistów i Polaków, wówczas wielu z nich otrzymuje prosty wynik. Nazistów już nie ma, ale Polacy pozostali, więc wszelkie zło tej planety zrzućmy na Polaków. Oskarżmy Polaków o wszystko, co złe, narzućmy na Rzeczpospolitą sankcję i doprowadźmy do dosłownej eksterminacji wszystkie, co świadczy o Polskości.

Niestety tak to wygląda a Niemcy po raz kolejny pokazują jak mocno są zakłamane, jak bardzo nie liczą się z prawdą historyczną oraz zagładą milionów obywateli Europy i świata, zagładą, którą w demokratycznych wyborach zainicjowali. Całe szczęście Grecja oficjalnie wystosowała pismo o roszczenia powojenne względem Niemiec. Polska nie tyle powinna pójść tym samym tropem, ale musi tak postąpić, tego domaga się sprawiedliwość. Berlin i Moskwa dążą do wyniszczenia narodu Polskiego oraz Polskości, dlaczego?

,,Oddanie Polski Stalinowi jest konieczne, jeżeli ani niemieccy, austriaccy i rosyjscy zaborcy ani kościół katolicki nie byli w stanie zatrzeć w tym narodzie pamięci o ich dawnym imperium i jego potędze, to ostatnią nadzieją na to jest komunizm. Ten naród musi zostać ujarzmiony, aby do tego doszło musi zapomnieć o tym, jakim mocarstwem był w czasach przed Chrystusem.’’

Winston Churchill. Premier Wielkiej Brytanii podczas Konferencji w Jałcie rok 1945.

Dodatkowo w ostatnim czasie tak zwana polska opozycja, która w naszej opinii nie jest opozycją polską, lecz w znacznej części konglomeratem bardziej lub mniej świadomych zdrajców i pożytecznych idiotów, dąży do rozbicia dzielnicowego Rzeczpospolitej i wreszcie dąży w dalszej kolejności do rozbiorów Polski. Nie wnikamy czy mają oni tego świadomość jednak położenie Polski po między Berlinem i Moskwą jest zagrożeniem samym w sobie.

Rozbicie jedności Rzeczpospolitej z pewnością nie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa Narodu Polskiego, wręcz przeciwnie. Tylko zjednoczona i silna Polska przetrwa w środku Europy. Na koniec chcemy Was prosić o wyrozumiałość w miejscach gdzie użyliśmy sformułowań ,,pożyteczni idioci’’ lub ,,zdrajcy’’ jednak obecnie mamy do czynienia z tak absurdalnymi posunięciami polskiej opozycji, zagrażającymi istnieniu Rzeczpospolitej, że nie da się tych zdarzeń komentować bez emocji.

Tutaj chodzi o naszą wspólną narodową przyszłość, o przyszłość kolejnych pokoleń Polek i Polaków i wreszcie przyszłość spuścizny i pamięci po tych, którzy w heroicznym boju oddawali swoje życie dla ukochanej Ojczyzny, biało czerwonej flagi oraz Orła w Polskim godle.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


 

1 thought on “Faktem jest, że Niemcy demokratycznie wybrali Adolfa Hitlera, jednak Angela Merkel stwierdza, że Alianci wyzwolili Niemcy od nazizmu.

 1. https://www.youtube.com/watch?v=DTOaWBXShu0

  Widze osobiscie tzw. „kontynuacje etapu” miedzy ideologia III Rzeszy zwana „Faszyzmem” a Ideologia vel Doktryna „Multikulti” obowiazujaca dzisiaj w Berlinie. Trzeba przy tym moim skromnym „rozwazaniu” niekoniecznie niedzielnym zaznaczyc ze zdecydowana wiekszosc Niemcow to porzadni, pracowici i uczciwi ludzie. Niestety ale rowniez bardzo zdyscyplinowani i „obrigkeitshörig” co sie wyklada na polski ze sa posluszni kazdej wladzy kazdego szczebla. I tak jak w 1000-letniej Rzeszy tzw. „Volksempfänger” czyli po naszemu radio dla kazdego „suwerena” dostepne po symbolicznej cenie spelnilo podstawowa role w „ewangelizacji” czyli duraczeniu mas tak dzis wszechobecna TV dla niepoznaki wabiaca sie „publiczna”i cala bez wyjatku prasa niemiecka czynia to samo ❗

  Rowniez rola moich ulubiencow tj. facetow dla zmylenia przeciwnika poprzebieranych za kobiety na obu etapach odgrywala zasadnicza role jako spoiwo czyli taki kit podtrzymujacy propagandowa szybe w ramie okiennej. Zarowno bowiem przedstawiciele Jezusa Chrystusa na Ziemi kolorytu watykanskiego jak i ci kolorytu luteranskiego jak jeden maz staneli murem za faszystowska ideologia z gorliwa poprawnoscia polityczna ❗

  Rowniez i dzisiaj przedstawiciele obu religii stoja na pierwszym froncie walki o przyjmowanie kazdego Araba czy Negra lub innego Muzulmanina „potrzebujacego schronienia” w ilosciach bez ograniczen. Zreszta dzisiejsza Führerin czyli Frau Dr. Merkel – potomczyni wielkopolskiego zydostwa – jak i WSZYSTKIE PARTIE w RFN ( wyjatek AfD majaca 10 % glosow) sa przeciwne ustaleniu jakiejkolwiek gornej rocznej granicy przyjmowania przybyszow z „shit holow” z calego swiata. ❗

  Jest jeszcze jeden watek wspolny bardzo niebezpieczny laczacy Faszyzm z Merkelizmem a mianowicie przesladowania za tzw. „nieprawomyslnosc” vel „mowe nienawisci” vel „propagowanie teorii spiskowych” czyli innymi slowy za przeciwstawienie sie obowiazujacej w mediach Ideologii/Doktrynie w miejscu publicznym, internecie, prasie czy w miejscu pracy. Traci sie po takich slowach awans, pozycje spoleczna a nieraz i egzystencje ekonomiczna poprzez zwolnienie z pracy ❗

  A swoja droga to dlaczego Ojciec Aaadaaam do RFN-u nie jedzie ratowac „… deeemoookracji zaaagrozoneeejjj i KOkonstyyytucjiii” tylko sie przypieprzyl do Polski jak Diabel do Twardowskiego ❓

  Autor: Быдлошевский Л.З. – wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.