Emmanuel Macron ostrzega Francuzów: „Nastąpi powrót do codzienności, którą trzeba będzie zreorganizować”.

Jeszcze nie tak dawno Macron był oblegany protestami Żółtych Kamizelek, które to protesty groziły obaleniem jego prezydentury, a które prezydent Francji całkowicie zignorował, wyprowadził wojsko na ulicę i dosłownie zamordował demokrację w Republice. Obecnie po odzyskaniu kontroli nad swoimi obywatelami Macron nie ma zamiaru pozwalać na wolność we Francji. Wolność człowieka jest przeszkodą dla globalistów w drodze ku nowemu ładowi globalnemu.


„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

„Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.”

Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla.

Pojęcie tak zwanej nowej normalności coraz częściej pojawia się w przestrzeniu publicznej i płynie ze strony polityków oraz finansowych elit. Jednak, czym miałaby być owa nowa normalność? Czy stara normalność już nie powróci? A może po prostu nowa normalność jeszcze nie tak dawno uznawana była by za przedsionek dyktatury i szerzącej się kontroli, jednak pod osłoną walki z pandemią, można ją zaaplikować współczesnej cywilizacji?

Na powyższe pytania człowiek świadomy obecnych wydarzeń może odpowiedzieć tylko w jeden sposób, otóż coś tu jest nie tak a ta cała pandemia wydaje się być doskonale wyreżyserowanym seansem zaprezentowanym całemu globowi, pod patronatem mediów, które koronawirusa SARS-CoV-2 uzbroiły w ładunek ogromnego strachu a nawet lęku. Przy pomocy tych dwóch filarów doprowadza się społeczeństwo do krawędzi, by pod jarzmem grozy zgodziło się i zaakceptowało zamach na podstawowe wartości i wreszcie zaakceptowało bezprecedensowy zamach na ich własną wolność.

W Polsce sytuacja zaczyna przybierać niepokojący obrót, będziemy na bieżąco śledzić i analizować zachodzące zmiany, jednak już dziś możemy zauważyć, że rząd Polski zrobił bardzo wiele, aby zwalczać pandemię w naszej ojczyźnie, piszemy o tym wprost i nie ukrywamy tego, ponieważ takie są fakty. Jednak wygląda na to, że obecnie rząd zaczyna realizować bliżej nieokreśloną agendę nakreśloną za granicami Rzeczpospolitej i to budzi niepokój.

Trudno również określić, czy rząd robi to świadomie, czy też został w doskonały sposób poddany manipulacji, na te niejasności czas przyniesie odpowiedzi. Zatem reasumując dzisiejszy wstęp, należy stwierdzić, że na całym świecie przeprowadzany jest zamach na wolność człowieka, w Polsce proces ten jest w znacznym stopniu ograniczony, jednak rozwija się i to zastanawia. Najbliższe tygodnie ujawnią nam prawdziwe intencje Polskie rządu.

Prezydent Francji Emmanuel Macron, człowiek będący ideologicznym tworem Georga Sorosa powiedział, że: „11 maja nie będzie przejściem do normalnego życia”. W przemówieniu, które nakreśliły mrożące krew w żyłach ostrzeżenia dla Francuzów, Emmanuel Macron ostrzega, że ​​życie nie wróci do „normalności” po zakończeniu blokady COVID-19. „11 maja nie będzie przejściem do normalnego życia. Nastąpi powrót do codzienności, którą trzeba będzie zreorganizować”.

Jeszcze nie tak dawno Macron był oblegany protestami Żółtych Kamizelek, które to protesty groziły obaleniem jego prezydentury, a które prezydent Francji całkowicie zignorował, wyprowadził wojsko na ulicę i dosłownie zamordował demokrację w Republice. Obecnie po odzyskaniu kontroli nad swoimi obywatelami Macron nie ma zamiaru pozwalać na wolność we Francji. Wolność człowieka jest przeszkodą dla globalistów w drodze ku nowemu ładowi globalnemu.

Macron będzie bardzo zajęty w najbliższych tygodniach, współpracując z Billem Gatesem i WHO, aby upewnić się, że każda osoba na ziemi otrzyma szczepienie przeciwko SARS-CoV-2 oraz odpowiedni paszport odpornościowy, potwierdzający przyjęcie szczepień. Zobaczymy, czy jego zamierzone przyspieszenia mające na celu wprowadzenie Nowego Porządku Świata (New World Order), który nabiera kształtu podczas globalnej blokady, przyniesie owoce.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *