Egipska moneta ukazuje twarz kosmity i napis ,,Tu w odpowiednim czasie.’’

,,Podczas renowacji domu w Egipcie ktoś natknął się na tajemniczą monetę, która zdaje się pokazywać głowę istoty pozaziemskiej, z ogromnymi pustymi oczami, łysą głową i cienkimi policzkami. A zatem czy się nam to podoba czy nie, temat istnienia obcych cywilizacji powraca.’’

Komentarz w thesun.com.uk

W ostatnim czasie bardzo dużo uwagi poświęca się kosmitom, poświęca się temu czy istnieją czy też nie. Powstaje bardzo duża ilość filmów obrazujących atak obcej cywilizacji na ziemię, atak z pod ziemi, atak dosłownie z każdej możliwej strony, jaką tylko scenariusz filmowy zdoła przyjąć a aktorzy odegrać. Jednak w tym wszystkim można zapytać o prawdę, o pewnego rodzaju fundament, który mógłby stanowić mocne oparcie dla przekonania, że oni tam są, istnieją i być może nawet nas obserwują.

Roswell, szczątki kosmitów, przesłania, kontakty trzeciego stopnia i tak dalej, ale czy tylko tego typu argumenty można dziś odnaleźć czy są jeszcze jakieś inne? W przeszłości odnaleziono bardzo dużo starożytnych monet przedstawiających, jak to się wierzy, istotę z poza naszej planety, obcego z odległych mroków kosmosu. Tak też jest w przypadku znanej na całym świecie monety odkrytej w Egipcie, przedstawiającej oblicze istoty w jakimś stopniu podobnej do człowieka, ale nie będącej nim, lecz właśnie bardziej kosmitą.

Tego typu odkrycia stawiają przed nami istotne pytania jak chociażby to: co by było gdybyśmy nie byli sami a nasza historia nie była całą historią? Moneta z Egiptu jest jednym z tych odkryć, które sprawiają, że zaczynamy kwestionować pewne fakty z życia. Z resztą prawda jest taka, że od wieków ludzie z całego świata odkrywali starożytne monety, które stanowiły paliwo do snucia kolejnych teorii i hipotez na temat życia pozaziemskiego.

Wiele z owych monet przedstawia dziwne obiekty latające, podczas gdy inne wydają się być przekonującym dowodem na to, że faktycznie odwiedzają nas obce formy życia. Druga strony monety odnalezionej w Egipcie ukazuje nam statek kosmiczny, albo po prostu niezidentyfikowany obiekt latających UFO. Dla wielu osób ten obiekt jest ostatecznym i wiarygodnym dowodem na istnienie obcych cywilizacji zamieszkujących planety odległe on naszej, jednakże systematycznie odwiedzających planetę Ziemia i naszą cywilizację.

Mówi się także o powstaniu pewnego projektu, czy też bractwa zrzeszającego wybrane osoby, które wiedzą o tym procederze, mało tego, nawiązały one kontakt z obcą cywilizacją i realizują plany, jakie nakaże obcy, na szkodę całej ludzkości. Jak jednak byśmy do tematu niezwykłego znaleziska z Egiptu podchodzili to są osoby, które ów odkrycie akceptują, są i też takie, które je negują, wskazując iż ów spodek czy też niezidentyfikowany obiekt latający jest po prostu obrazem starożytnej tarczy. Thesun.com.uk tak komentuje całe zajście.

,,Podczas renowacji domu w Egipcie ktoś natknął się na tajemniczą monetę, która zdaje się pokazywać głowę istoty pozaziemskiej, z ogromnymi pustymi oczami, łysą głową i cienkimi policzkami. A zatem czy się nam to podoba czy nie, temat istnienia obcych cywilizacji powraca.’’

Z kolei Mysterious Earth zamieściło komentarz wskazujący na istnienie innych monet, które nie zostały ujawnione. Dlaczego?

,,Grupa ludzi, którzy pracowali przy renowacji domu w południowym Egipcie, znalazła wiele bardzo rzadkich monet. Odkrywcy nieoficjalnie wspominają o wizerunkach obcych bogów, rydwanów kosmicznych a nawet czegoś, co wyglądało niczym mapa. Na ową mapę składało się kilka różnych monet.’’

Monety posiadają napisy w języku łacińskim a zatem to wskazuje na jeden podstawowy element. Nie pochodzącą one z Egiptu, lecz zostały one tam jedynie z jakiegoś powodu przetransportowane. Moneta zawiera łacińskie przesłanie które brzmi: ,,OPPORTUNUS Adest’’ czyli ,,Tu w odpowiednim czasie.’’ Co oznaczają te tajemnicze słowa? Czy w przyszłości miało dojść do jakiegoś ważnego wydarzenia właśnie w miejscu stworzenia owej monety?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

1 thought on “Egipska moneta ukazuje twarz kosmity i napis ,,Tu w odpowiednim czasie.’’

  1. Dlaczego autor publikacji nie podpisuje się z imienia i nazwiska pod tekstem? Czy wstydzi się tego co napisał (opublikował)?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *