E. Macron czyni szczepienie COVID-19 obowiązkowym dla służby zdrowia. Chce również zaszczepić 100% społeczeństwa.

„Im więcej osób zaszczepimy, tym mniej miejsca pozostawimy na rozprzestrzenianie się wirusa. To nowy wyścig prędkości, który jest w toku. Musimy dążyć do szczepień wszystkich Francuzów.Następnie Macron powiedział pracownikom opieki zdrowotnej: „Na zaszczepienie macie czas do 15 września. Od 15 września będą przeprowadzane kontrole i nakładane sankcje”. Współczujemy każdemu, kto żyje we Francji i nie zamierza się zaszczepić, ponieważ zbliża się nowy rozdział represji.


Każdy ma prawo przyjąć szczepionkę, jeżeli będzie chciał to ma prawo przyjmować ją regularnie, co rok, natomiast to, że nie każdy chce ją przyjąć i może jej nie przyjmować, nie jest już tak oczywiste. Apartheid szczepionkowy w Polsce pod dowództwem Adama Niedzielskiego ma się świetnie i nieustannie ewoluuje, jednak ewoluuje w te totalitarną stronę, w tę mroczną kartę historii, która dla wielu wydawała się już nigdy nie powrócić, a dziś powraca.

Nie tak dawno widziałem bardzo dobrego, bo strzelającego w samo sedno sprawy, internetowego mema. Mem ten ukazywał czasy obozów koncentracyjnych i II wojny światowej. Natomiast podpis brzmiał: „jeżeli zastanawiałeś się jak do tego doszło i nikt wcześniej nie zareagował, to spójrz poniżej”. A poniżej był już kolorowy obrazek przedstawiający obecną segregację sanitarną związaną z COVID-19. Dokąd to nas poprowadzi? Istnieją tylko trzy opcje.

Pierwsza to opcja najbardziej drastyczna, czyli powstanie ustrój totalitarny pozbawiony wszelkich praw i wolności obywatelskich (nowoczesny nazizm). Opcja druga to opcja pozytywna, czyli przebudzi się wystarczająca cześć społeczeństwa Polskiego a także globalnego i powie stanowcze NIE dla pandemicznej paranoi, powie Biblijne: „Non Possumus”. I to jest de facto jedyna pozytywna opcja na stole. Dlaczego?

Dlatego ponieważ opcja trzecia to możliwość istnienia świata totalitarnego w pewnego rodzaju zawieszeniu. Co to oznacza? To oznacza, że nie przeskoczymy natychmiast do opcji pierwszej (okres kilku lat), lecz stopniowo acz konsekwentnie, będziemy do niej dążyć (okres kilkunastu lat). Społeczeństwo będzie straszone kolejnymi pandemiami oraz medialnym terrorem tak, że będzie z czasem gotowe zaakceptować wszystko. Tak wyglądają trzy opcje, trzy drogi przyszłości, nie ma innych (i chociaż żeby ta szczepionka rzeczywiście działała, a to zwykłe trujące dziadostwo).

Jednak dla tych wszystkich, którzy nadal złudnie wierzą w dobre intencje Mateuszka Morawieckiego, Adasia Niedzielskiego i Michałka Dworczyka oraz innych tego typu „globalnych przedstawicieli koncernów farmaceutycznych”, przedstawimy wam najnowsze dokonanie E. Macrona, prezydenta Francji. Otóż Francja ma wprowadzić obowiązek posiadania „certyfikatu szczepień” przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2 w barach, kawiarniach i restauracjach, ogłosił Emmanuel Macron.

Nie tak dawno Emmanuel Macron wprowadził we Francji obowiązkową „przepustkę zdrowotną”, czyli EU Digital Covid Certificate, teraz natomiast dorzucił kolejny kamień na „pandemiczną kupę gruzu”. Ponad to, szczepienia dla wszystkich francuskich pracowników służby zdrowia, mają być obowiązkowe. Nie dźgniesz się? To brak pracy lub, jak mówią Francuzi: „pas de jab pas de meuniers de travail!” Czy zaczynasz dostrzegać to, co napisaliśmy na początku naszej dzisiejszej publikacji? Jeżeli ludzkość się nie ocknie z tego letargu, to już wkrótce szczepionka może być obowiązkowa dla całego świata.

W Ameryce udający prezydenta Joe Biden (marionetka w rękach Deep State), wysyła kolejne sygnały, aby zastraszyć ludność. Sekretarz prasowy Jen Psaki ogłosiła, że administracja popiera obowiązkowe szczepienia na szczeblu stanowym i lokalnym oraz, że gorąco zachęca do podążania w tym kierunku. Gdy tak na to patrzę, to zastanawiam się czy w tym tempie jeszcze przed końcem tego roku, szczepienia to będzie już obowiązek także w Polsce.

Natomiast powracając do Francji to Macron w swoim medialnym przemówieniu o godzinie 20:00, czasu lokalnego we wtorek (13-06-2021) w optymistycznym nastroju, stwierdził: „Dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu naszych opiekunów, dzięki waszemu dobremu obywatelstwu, udało nam się opanować epidemię i znów oddychać.” Ale zaraz dodał, że wciąż trzeba znaleźć równowagę między ciągłą „potrzebą ochrony życia” a „wolnością”. Innymi słowy na początku rzucił kilka pochlebstw narodowi by zaraz zaznaczyć, że hola, hola my nadal będziemy ograniczać waszą wolność.

„Im więcej osób zaszczepimy, tym mniej miejsca pozostawimy na rozprzestrzenianie się wirusa. To nowy wyścig prędkości, który jest w toku. Musimy dążyć do szczepień wszystkich Francuzów.Następnie Macron powiedział pracownikom opieki zdrowotnej: „Na zaszczepienie macie czas do 15 września. Od 15 września będą przeprowadzane kontrole i nakładane sankcje”. Współczujemy każdemu, kto żyje we Francji i nie zamierza się zaszczepić, ponieważ zbliża się nowy rozdział represji.


Przeczytaj również:

E. Macron na forum ONZ, we wtorek 22-09-2020 stwierdził, że musimy przygotować się na „Nowy Porządek Świata”.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *